Patanjali coronil می شود AYUSH وزارت nod اما نه به عنوان COVID19 مواد مخدر

هریدور/New Delhi: Yoga guru Ramdev را Patanjali Ayurved در روز چهارشنبه وجود دارد گفت: هیچ AYUSH وزارت محدودیت در فروش Coronil مواد مخدر این شرکت به تازگی راه اندازی به عنوان یک دارو برای COVID-19 اما در حال حاضر خواستار آن محصول به “مدیریت” این بیماری است.

اتحادیه وزارتخانه تایید کرد که Patanjali می توانید فروش محصول و نه به عنوان یک درمان برای COVID-19.

“AYUSH وزارت تنها اجازه داده می شود برای فروش این فرمول خاص به عنوان تقویت کننده ایمنی و نه به عنوان دارویی برای درمان COVID-19” آن گفت:.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در Haridwar Ramdev ادعا کرد وزارت گفته است که Patanjali را یک “شغل مناسب برای COVID-19 مدیریت”.

“من می خواهم به مردم بگویید که می خواهید امتحان کنید این داروها این است که هیچ محدودیت در فروش خود را در حال حاضر و آنها در دسترس خواهد بود در یک کیت در همه جا در کشور از امروز” او افزود: با اشاره به Coronil و دو دیگر محصولات Patanjali ترویج است با هم.

Ramdev گفت: اتحادیه وزارتخانه خواسته بود او را به استفاده از اصطلاح “Covid مدیریت” در محل “Covid درمان” و او پس از آموزش.

حتی در حالی که پس گرد در توصیف Coronil به عنوان “درمان” برای COVID-19 شرکت گیر به آن ادعا می کنند که مواد مخدر را محاکمه خفیف تا متوسط بيماران بد موفق بود.

آن را فشار دهید توجه داشته باشید گفت: دادگاه پس از انجام مصوبات لازم را از خود نشان داد 100 درصد بهبود بیماران در عرض هفت روز است.

آن گفت: AYUSH وزارت “قاطعانه توافق” که Patanjali بود “مناسب مشغول به کار در COVID-19 مدیریت”.

“در حال حاضر هیچ اختلاف نظر بین AYUSH وزارت و Patanjali” آن اضافه شده است.

“همانطور که در وزارت Patanjali مجاز به تولید و توزیع آن سردستهزنان خواننده اپرا Coronil, قرص, Divya Swasari Vati و Divya آنو تالیا در سراسر هند به عنوان در هر تولید گواهینامه های اعطا شده توسط دولت مجوز سازمان آیورودا و Unani خدمات دولت Uttarakhand” آن گفت:.

این Uttarakhand بخش بود در میان سازمان های که تا به حال مورد سوال Patanjali ادعا را توسعه داده اند یک دارو برای درمان COVID-19. آن گفت: این شرکت تا به حال تنها داده شده است یک مجوز برای تولید یک تقویت کننده ایمنی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de