ستهنکولم پلیس ضرب و شتم Jayaraj-Bennix همه شب: زن سر پاسبان به یاد می آورد

Tuticorin: پرسنل در ستهنکولم ایستگاه پلیس در اینجا کوبید مرحوم پدر و پسر دو شب تمام وجود با lathis استفاده می شود به اتهام آزار آنها و یک جدول حمل لکه های خون یک زن سر پاسبان متصل به ایستگاه گفت: یک مرجع قضایی شد.

ذکر سر Contable Revathy بیانیه در چهار صفحه گزارش به مدرس دادگاه عالی مادورای نیمکت قضایی دادرس کاوش مرگ و میر گفت: او می ترسید دریافت تهدید اگر او نشان داد که حقایق.

مدرس دادگاه عالی گرفته شده این ماده از مرگ duo– P Jeyaraj و Bennix اتهام قربانیان خشونت پلیس در حال در روز سه شنبه منتقل پروب به CB-CID تحت DSP آنیل کومار.

آن را نیز دستور داد برای حفاظت از Revathy و خانواده اش. در بیانیه Revathy گفت: JM که دو نفر بودند “و شتم تمام شب توسط پلیس personnnel وجود دارد (ستهنکولم PS) با استفاده از lathis.”

“..با توجه به این وجود لکه های خون در lathis و یک جدول و او گفت: آنها (لکه) باید جمع آوری شده بلافاصله به آنها (پلیس) می توانید سعی کنید به آنها را پاک کردن” این گزارش گفت:.

این JM اتهام عدم همکاری با پرسنل در ایستگاه پلیس از جمله زمانی که او به دنبال توزیع بیش از lathis و گفت: پلیس با توجه به تقاضای خود را تنها پس از ‘مجبور’.

یکی از آنها حتی فرار از محل با پوسته پوسته شدن دیوار هنگامی که به دنبال خود lathi.

او در ادامه ارائه شده است که Revathy نشانه ای نیست در بیانیه بلافاصله و بنابراین پس از یک مدت زمان طولانی پس از اینکه اطمینان از ایمنی خود را. به دستور او بود “به دقت ثبت” حتی به عنوان او بود و نگران از دریافت تهدید اگر او نازل شده حقیقت است.

این JM گفت که در طول اقامت خود در ایستگاه در ژوئن 28, پلیس نیست همکاری کنند و یکی از آنها نمایش داده شود “ماچو و ارعاب زبان بدن” حتی به عنوان یک پاسبان ساخته شده از اظهارات تحقیر در برابر او بعد.

اتفاقا سه پرسنل ASP D کومار, DSP C Prathapan و پاسبان Maharajan بود روز سه شنبه به نظر می رسد قبل از اینکه دادگاه عالی در حال احضار توسط آن بیش از ماده است.

این پاسبان به دادگاه گفت او “به اندازه” و ساخته شده بود به سخن گفتن در برابر قضایی دادرس اشتباه.

این JM اظهار داشت که تنظیمات دوربین مدار بسته دیسک سخت در ایستگاه پلیس با وجود داشتن فضای کافی یکی terrabyte شد پیکربندی شده در راه است که روز رئال خواهد بود “به طور خودکار حذف شده است.”

دادگاه عالی قبلا گفت که از گزارش های ثبت شده توسط قضایی بازپرس آن را قادر به تشخیص که ستهنکولم پلیس با بهره گیری از این واقعیت تحقیقات این پرونده بود و در برزخ و در تلاش بودند تا علت ناپدید شدن شواهد.

آنها جسارت به اندازه کافی به حتی ارعاب JM در طول این تحقیقات در ایستگاه قضات P N Prakash و B Pugalendhi اشاره کرده بود.

اصلی بیانیه Revathy نیز باید با توجه به DSP آنیل کومار. Jayaraj و پسرش Bennix بازداشت برای ‘نقض’ مستند هنجارهای کسب و کار بیش از ساعت از تلفن همراه خود فروشگاه درگذشت, در بیمارستانی در کویلپتی در ژوئن 23, با بستگان وی از سوی مامورین که آنها به شدت کوبید در ستهنکولم ایستگاه پلیس توسط پرسنل زودتر.

این حادثه تا به حال باعث سراسر کشور furore منجر به تعلیق پنج پلیس از جمله یک بازرس و دو زیر بازرسان. سرپرست پلیس شده بود shunted از Tuticorin و قرار دادن اجباری صبر کنید.

تمام پرسنل ارسال شده در ستهنکولم ایستگاه پلیس در اوایل منتقل شده اند ، پروب به این پرونده شده و پس از انتقال به اداره مرکزی تحقیقات (CBI) توسط تامیل نادو دولت هر چند دادگاه انتقال پرونده به CB-CID تا CBI در زمان بیش از fearin شواهد ممکن است ناپدید می شوند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de