هفت Gophers ورزشکاران باید آزمایش مثبت برای COVID-19

Gophers ورزشی بخش شنبه اعلام کرد که هفت دانشجو-ورزشکاران باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

با دانشجو-ورزشکاران بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات این ماه بخش اداره 170 آزمون در هر انتشار. انتشار نیست دولت اگر هر دانش آموز-ورزشکار در حال آزمایش مثبت برای COVID-19 آنتی بادی هر چند بخش دو و میدانی را قبلا اعلام آن را نیز اداره آن آزمون.

بسیاری از تیم فوتبال است در پردیس پیش بینی شروع رسمی فعالیت های جولای 13. مردان بسکتبال زنان, بسکتبال و فوتبال و والیبال نیز در کشورهای مختلف از بازگشت.

کسانی که تست مثبت “وارد پروتکل و به خواسته خود جدا” آزادی اعلام کرد.

“در طول این زمان آنها را به دسترسی به تمام منابع لازم و مواد غذایی خواهد شد و در ارتباطات روزانه با اعضای سوتا ورزشی پزشکی کارکنان” انتشار جزئیات. “دانشجو-ورزشکاران را تحت اضافی تست و غربالگری قبل از آنها ممکن است از لحاظ جسمی شرکت در فعالیت های تیم. یک پزشک تیم نیز باید روشن دانش آموز-ورزشکار قبل از آنها مجاز به بازگشت به فعالیت های ورزشی.”

این بخش را نیز انجام قرارداد-ردیابی در کسانی که تست مثبت پرسیدن هر کسی که به طور بالقوه در معرض خود شده است.

Gophers برنامه ای برای انتشار تست به روز رسانی در پایان هر ماه یک سخنگوی وزارت تایید کرده است. برخی از برنامه ها از جمله ایالت اوهایو و گرجستان کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن تعدادی از تست مثبت.

بسیاری از مدارس دیگر را هر چند با برنامه هایی مانند هوستون ایالت کانزاس و آریزونا توقف داوطلبانه خود را تمرین و پردیس گرداند چرا که هر کدام از یک موج مثبت در آزمون و یا افزایش موارد در کشورهای خود را.

اطراف ده نبراسکا را آزمایش کرده است حدود 250 دانشجو-ورزشکاران و کارکنان در بر داشت و هشت مثبت برای COVID-19 از جمله پنج بازیکنان فوتبال (هفت دانشجو-ورزشکاران کل) و یک فوتبال عضو هیات. آیووا به اداره 408 آزمون با 17 نتایج مثبت است. مریلند گزارش بدون آزمون مثبت بعد از تست 105 دانشجو-ورزشکاران است.

Clemson ترین تست مثبت با 37 بازیکن فوتبال و 43 کل دانشجو-ورزشکاران پس از 290 آزمون. بیست و پنج باید پس از بهبود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de