خود ارضایی, ماسک, Terry Crews


Illustration for article titled Take Off Your Mask, Terry Crews

عکس: KENA BETANCUR (گتی ایماژ)

Coronavirus من تغییر.

قبل از این بیماری همه گیر “قفقازی آکوستیک کروز” یکی از سرگرمی های مورد علاقه. من عاشق خان درون لوله تفنگ از طریق یوتیوب برای پیدا کردن نمونه هایی از مردم سفید نواختن گیتار در حالی که صادقانه آواز آکوستیک نسخه از ترین چرخ ضامن دار negro songbook در دسترس است. من به تماشای این ویدیو از چاد ویتمن (نه نام واقعی او اما احتمالا نام واقعی او) آواز Cardi ب “Bodak زرد” حداقل 38,309 بار. چگونه آن را به من شادی!

تبلیغات

اما این که قدیمی بود مایک.

همیشه از COVID-19 crawled از یک گلدان در Mar-a-لاگو آشپزخانه (من کاملا مطمئن شوید که چگونه از آن اتفاق افتاد) من جدید سرگرمی مورد علاقه چرخش اینترنت برای ویدئوها از مردم بدون رنگ رفتن apeshit در مورد پوشیدن ماسک. ظاهرا wypipo پیدا کردن چشم انداز پوشش خود بینی و دهان با یک تکه پارچه بنابراین نگران کننده است که آن را باعث یک واکنش روانشناسان توصیف به عنوان Unseasoned ماسک اختلال عاطفی (UMAD). و از آنجا که من هیچ اگر نه یک دهنده, من تصمیم گرفتم برای به اشتراک گذاشتن چند از بدترین موارد UMAD است که می توان در رسانه های اجتماعی:

تبلیغات
G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

شما در حال خوش آمدید.


مردم سفید تغییر Terry Crews.

قبل از همه گیر خدمه بود و انتظار می رود به رقابت برای یک مدال نقره در بازی های المپیک 2020 (به هیچ وجه او جاوا ضرب و شتم Candace اونز در shucking رویدادهای اما من فکر می کنم او می تواند گرفته ام Jason Whitlock و Kanye West در jiving رقابت) اما از تابستان بازی لغو شد خدمه در بر داشت زمان برای این توییت در روز سه شنبه.

تبلیغات

این متناسب با خدمه’ طرز عمل. خدمه’ حساب توییتر است smorgasbord از fuckshit نمایش خود را تکرار تلاش در تمیز کردن جمعی قفقازی Doc Martens تنها با استفاده از زبان خود را. در قسمت قبلی از همه متنفر سفید برتری (به جز Terry Crews), ون جونز از بن Carsons باطل Gabrielle Union تجارب در مجموعه ای از america’s Got Talent با دفاع از #TeamRacism. او به طور مداوم پنجه نرم می کند با سیاه جامعه را به سقوط قربانی خشم خود را و ترویج چیزی که او را “سیاه برتری.”

تبلیغات
تبلیغات

ظاهرا Terry Crews از خواب بیدار هر روز صبح و فکر می کند برای خودش:

“من باید محافظت سفید مردم در همه هزینه ها.”

اگر هیچ چیز دیگری, شما را به تحسین خدمه توانایی خودتون خود را به یک گره پیچیده stepandfetchitry به مرکز سفیدی در روایت است.

تبلیغات

خوب شما نمی باید.

در حالی که شما ممکن است فکر می کنم خدمه’ ممکن است آزمون برای سرب در جهان آگهی متنی جدید ابرقهرمان قصههای احترام مرد (با الماس و ابریشم به عنوان تعجب دوقلوها), من درک می کنم آنچه خدمه گفت. من آن را قبل از شنیده. من فکر می کنم او بدنش یک روایت است که در واقع یک روند موضوع است.

تبلیغات

Terry Crews در تلاش است برای محافظت از مردم سفید از عصبانی سیاه supremacists تصاحب.

به طور جدی, این یک واقعی است.


2020 تظاهرات تغییر امریکا است.

قبل از عمومی lynchings جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و Rayshard بروکس, آزار و اذیت آن تمایلی اسیرکنندگان یکی از سرگرمی های مورد علاقه آمریکا. فکر می کنم در مورد آن. تولد یک ملت, این, کشور, اولین فیلم پرفروش بود یک فیلم ستایش Ku Klux Klan برای خود و میهن پرستی و شجاعت است. ما euphemize خونین ترین جنگ در تاریخ کوتاه به عنوان یک “جنگ داخلی.” ما هنوز هم خیال بافی سفید supremacist مؤتلفه خائن. ما هرالد وحشیانه ماموران پلیس به عنوان قهرمانان.

تبلیغات

اما این که قدیمی بود امریکا.

از آنجایی که مردم به خیابانها در اعتراض به بی عدالتی و خشونت پلیس هشدار سیاه مردم در مورد بی بند و بار, سیاه, خشم تبدیل شده است و امریکا جدیدترین ملی تفریح و سرگرمی. یک اعتقاد رایج وجود دارد که مردم در نهایت بانک مرکزی با مردم مزخرف و تمام negro خشم ریختن به خیابان و به خطر انداختن سفید زندگی می کند. و این نه فقط مردم سفید مانند Tucker Carlsonدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Candace اونز که هشدار مردم به منفجر شود.

تبلیغات

اما مردم سفید باید چیزی برای نگرانی در مورد. این لحظه ای است که امریکا می یابد خود را در هیچ ربطی به با خشم و واکنش. بر خلاف باور مردم سیاه و سفید نیست دیوانه در مورد هر چیزی. ما کاملا آرام است. که احساس ناراحت کننده است که باعث سفید و مردم به جشن Juneteenth حذف نژادپرستانه آیکون از کلوچه جعبه و عذر خواهی برای هر درک عمل تبعیض است نه به خاطر خشم ما.

ما فقط در زمان خاموش ما ماسک.

تصور کنید که چگونه شما می شود اگر شما تا به حال به محدود مانند یک سگ برای 400 سال است. تصور کنید اگر شما تا به حال به پوشیدن ماسک برای تمام عمر خود را. تصور زندگی در یک جهان که در آن مردان و زنان با حمایت از متهم و خدمت به شما را منفجر کردن صورت خود را اگر آنها نمی مانند راه شما راه می رفت و صحبت و یا حتی رسیده است. تصور فرستادن فرزند خود را به مدارس به نام بعد از سفید supremacist خائن بنابراین کودک شما می تواند یاد بگیرند که چگونه به بردگی اجداد خود را بخشی از کسی “میراث”. تصور کنید که مشغول به کار در یک محل که در آن مردم سفید گود نیش اندازه لقمه نژادپرستی و آن را به نام “microaggression.” تصور کنید ساخت کشور به صورت رایگان در حالی که تماشای نسل از مردم بهره مند از سرقت نیروی کار در حالی که خانواده خود را مدتی در فقر است.

تبلیغات

حالا تصور کنید اگر زمانی که شما با اشاره به این حقایق انکار ناپذیر آنها گفت: شما بازی “مسابقه کارت.” تصور کنید که داشتن برای انجام تمام این کار را با یک لبخند بر روی صورت خود, مبادا شما را ناراحت افرادی که تداوم آن تاریخی آسیب برساند. تصور کنید اگر شما مادر بزرگ “محدود مانند یک سگ” و مادر بزرگ عینک همان پوزه.

این چیزی است که آن را همیشه به سیاه در امریکا است. سیاه مردم را به راه رفتن و صحبت کردن و زندگی در یک کشور هر روز تظاهر وجود ندارد نامرئی ویروس به نام سفید برتری در هوا است که باعث می شود آن را سخت برای ما به نفس کشیدن.

تبلیغات

است که (و من می دانم این است که به صدای دیوانه) اثبات واقعی که مردم هستند نه عصبانی.

اگر بعدم مردم عصبانی بودند در مورد وضعیت ما خواهد بود اما بیشتر مردم سفید. وجود خواهد داشت نه بیشتر امریکا است. کل این سیاره وجود نخواهد داشت. جو زمین نمی تواند شامل سفید حرارتی است که منجر به از مردم سیاه و سفید انتشار خشم خود را.

تبلیغات

آنچه باعث می شود شما فکر می کنم ما عصبانی ؟

پلیس به قتل Bفقدان مردان قبل از Rayshard بروکس. Trayvon مارتین و امت تا فقط دو نمونه از مردم سفید مجازات Bعدم مردم برای بودن در یک فضای سفید در زمان اشتباه درست مثل Ahmaud Arbery. پلیس در سراسر آمریکا شد نامتناسب گرفتن زانو در بعدم مردم گردن مدتها قبل از درک چوین ملاقات جورج فلوید. پلیس بودند شکستن به unsuspecting در خانه طولانی قبل از آنها به خدمت بدون دست کشیدن حکم در Breonna تیلور آپارتمان. درخواست 7 ساله Aiyana استنلی جونز. بپرسید 92 ساله کاترین Johnston.

تبلیغات

که یک لفظی بیانیه. پلیس در حال حاضر آنها را کشته است.

اما مطمئن باشید این است که نه خشم.

این یک ماسک حذف.

ما فقط به طور همزمان متوقف زیرپا مقدار بسیار زیادی از انرژی ما برای ساخت سفید مردم احساس راحت است. ما فقط در زمان خودمان خاموش “لال” از آنجا که ما همچنین می خواهم به دانستن آنچه در آن احساس می کند مانند تنفس رایگان. و اگر دیدن افرادی بودهاند که بدون نقاب به شما می دهد heebie-jeebies تصور کنید که چگونه سفید برتری باید احساس.

تبلیغات

و در حال حاضر که ما ماسک ها وجود دارد یک حقیقت است که باید گفته شود. شاید این راز که Terry Crews می ترسید گرفتن. اما fuck it, i’m gonna آن می گویند:

سیاه برتری واقعی است.

در این زمینه خاص در یک طرف وجود دارد یک گروه از افرادی که دائما ناله در مورد چشم انداز از پوشیدن یک ماسک برای 15 دقیقه آنها برداشت تا خود را رایگان-محدوده, gluten-free, آووکادو kale پیچد از غذاهای کل.

تبلیغات

در طرف دیگر… شما می دانید چه ؟ من به شما اجازه Paul Laurence Dunbar آن را توضیح دهید:

ما با پوشیدن ماسک که grins و دروغ
آن را پنهان ما گونه و سایه چشم ما—
این بدهی پرداخت ما به انسان مکر;
با پاره شده و خونریزی قلب ما لبخند
و با شمار و پیچیدگی های خاص.

چرا باید جهانی شود-دانا
در شمارش همه ما اشک و آه?
بلكه اجازه دهید آنها را تنها دیدن ما در حالی که
ما با پوشیدن ماسک.

ما لبخند, اما, O بزرگ مسیح ما گریه می کند
به تو از روح شکنجه بوجود می آیند.
ما بخوان اما آه رس ننگین است
در زیر پای ما و مایل;
اما اجازه دهید جهان رویا در غیر این صورت
ما با پوشیدن ماسک!

تبلیغات

که شعر “ما با پوشیدن ماسک” برای اولین بار منتشر شد 125 سال پیش. و تا زمانی که در این روز همه مردم سفید—هر یک از آنها را—هرگز دیده می شود ما بدون پوشیدن ردای سفید مماشات.

دیدن سفید مردم ؟ ما نفرت, ماسک, بیش از حد. اما بر خلاف این متخاصم افراد مبتلا به UMAD ما تو ناله و شکایت کردن در مورد آن. تا زمانی که همه چیز تغییر آمریکا خواهد شد فقط باید برای رسیدن به Bعدم مردم پوشیدن آن احترام ماسک.

تبلیغات

خوب… نه همه بعدم وجود مردم است.

می توانید به کسی بگویید Terry Crews?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de