تامیل نادو پیشی دهلی نو برای اشغال مقام دوم در coronavirus موارد

با نزدیک به 4000 تازه موارد در یک روز تامیل نادو است پیشی گیرد و دهلی برای تبدیل شدن به دومین coronavirus تحت تاثیر دولت در هند پس از ماهاراشترا. در حالی که در تامیل نادو در حال حاضر 90,167 موارد Union Territory of Delhi است 87,360 تایید موارد مثبت.

اما دهلی نو برخی از تشویق اخبار آن را به عنوان است برای هفت روز گذشته نشان از کاهش موارد تازه. دهلی بهبود نرخ 66.03 درصد است که بسیار بالاتر از میانگین ملی از 59.07 درصد است.

اقتصاددان Shamika راوی است که به طور مداوم ردیابی Covid گراف گفت: دهلی نو به نظر می رسد که به اوج خود رسید با روز پی در پی از کاهش روزانه موارد است. او گفت: یک هفته دیگر تایید خواهد شد اما دهلی نو نشان دادن یک “تغییر روند” با افزایش تست در طول چند روز گذشته.با برخی شاخص های مثبت دهلی نو ممکن است به زودی در جاده به حالت عادی.

در عین حال هند ثبت بالاترین تک روز COVID-19 مرگ و میر در 507 روز چهارشنبه با ماهاراشترا دهلی نو و تامیل نادو حسابداری برای بیش از 70 درصد از مرگ و میر در حالی که 18,653 جدید عفونت گزارش شده با در نظر گرفتن مجموع شمارش به 5,85,493.

برای پنجمین روز متوالی coronavirus عفونت را افزایش بیش از 18,000. این کشور شاهد افزایش 3,94,958 عفونت از ژوئن 1 تا تاریخ.

تعداد موارد فعال می ایستد در 2,20,114 در حالی که 3,47,978 مردم بهبود یافته اند که ترجمه را به حدود 59.43 درصد از بیماران بهبود است.

از 507 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته, 245 هستند از ماهاراشترا 62 از دهلی نو و 60 هستند از Tamil Nadu. علاوه بر این, Telangana, Andhra Pradesh و بنگال غربی آغاز شد و در حال ظهور به عنوان نقاط جدید.

برخی از تحولات موازی

هند برای اولین بار COVID-19 واکسن نامزد Covaxin کردم تایید برای آزمایش های انسانی. از آن شده است به طور مشترک توسعه یافته توسط ICMR پیدایش (پونا) و بهارات بیوتکنولوژی.

تامیل نادو دولت نیز با صدور یک روش عملیاتی استاندارد برای مکان عبادت در مناطق روستایی ترسیم هنجارهای برای جلوگیری از گسترش
coronavirus.

این شامل ممنوعیت برای “فیزیکی ارائه خواهم پراساد توزیع یا پاشیدن آب مقدس اجازه داده می شود در داخل مذهبی.”

ارائه مانند نارگیل و میوه و گل و نباید اجازه داده شود. در طول poojas و abishekam عمومی نباید مجاز به نشستن در داخل و شاهد این رویداد SOP گفت.

با در نظر گرفتن پتانسیل مسائل مربوط به سلامت “جانبازان ممکن است دلسرد به انجام سجده /angapradhatchanam تا به حالت عادی باز می گرداند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de