زمان به خندق منافع تجاری و خدمت به مردم: BSY به بیمارستان های خصوصی

مدیریت بیمارستان های خصوصی درخواست وزیر برای تجدید نظر در درمان است که میزان آن ثابت شد توسط کارناتاکا دولت برای درمان Covid بیماران در بیمارستان های خصوصی.

در این جلسه که وزیر است گفت: به درخواست مدیریت بیمارستان های خصوصی گفت: آن زمان برای خدمت به مردم صرفنظر از سود و منافع است. او همچنین به آنها اطمینان داد که دولت نگاه به مطالبات بیمارستان های خصوصی.

به بیمارستان های خصوصی در بنگلور توافق به 2500 تخت به درمان Covid بیماران.

پس از دیدار با کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa مدیریت بیمارستان های خصوصی در بنگلور توافق به دست بیش از 700 تخت از روز شنبه و در زمان یک هفته زمان برای تحویل باقی مانده 1800 تخت.

در ابتدا بیمارستان های خصوصی بودند و تمایلی به دست بیش از تخت به آج Covid مثبت بیماران گفت: این امر تاثیر درمان شایع بیماران. بیمارستان ها نیز متفاوت بیش از نرخ ثابت توسط دولت برای درمان Covid بیماران.

صاحبان از بیمارستان های خصوصی به دنبال یک هفته زمان برای تصمیم گیری اما وزیر اصرار آنها بگویید که تصمیم خود را همان روز. در نهایت در بیمارستان های خصوصی توافق برای اختصاص 50 درصد از تخت برای درمان Covid بیماران در روش مرحله به مرحله.

تا بیمارستان های خصوصی توافق به اختصاص تخت برای درمان Covid بیماران, درآمد, وزیر R. Ashok دارند که Covid-19 مدیریت-مسئول بنگلور شهر دیده می شد انتظار خارج از سالن جلسه در Vidhana Soudha. دولت مجبور به بیمارستان های خصوصی به بخش با تخت. در واقع دولت حتی با صدور یک بخشنامه در ژوئن 28, کارگردانی بیمارستان برای درمان Covid بیماران.

دولت انتظار به صدور دستورالعمل جدید برای مستند یک بار SSLC (کلاس X) امتحانات دریافت بیش از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de