مغلوب ساختن پیشی جستن است مایل به پال خواستار قطع بودجه دولت واقعی سربازان برای محافظت از مجسمه های نژادپرستانه ژنرال


Illustration for article titled Trump Is Willing to Defund Real Soldiers to Protect Statues of Racist Generals

عکس: SAUL لوئب (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مردی رای دادند به احتمال زیاد به rub نرم هویج بیش از همه خود را شل بدن است weaponized توییتر یک بار دیگر با تهدید به وتو یک دفاع ملی اگر لایحه اصلاحیه از سوی دیگر ، الیزابت وارن (باید آن بوده ام به شما و نه جو بایدن!) خواستار آن است که پایگاه های نظامی تجلیل بازنده که کنفدراسیون بود تغییر نام داد.

تبلیغات

“من وتو دفاع مجوز لایحه اگر الیزابت ‘Pocahontas’ وارن (از همه مردم!) متمم که منجر به تغییر نام (به علاوه دیگر چیزهای بد!) فورت براگ در فورت Robert E. Lee, و بسیاری دیگر از پایگاه های نظامی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی است که در این لایحه!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی, NBC News یادداشت ها.

تبلیغات

با توجه به NBC News, “متمم قانون اساسی به تصویب رسید توسط ایران رهبری نیروهای مسلح سنا کمیته در اوایل این ماه با پشتیبانی از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان.”

ایده این بود که عظیم دفاع ملی مجوز عمل (☀) را تغییر نام تمام پایگاه ها و دیگر دارایی های نظامی پس از کنفدراسیون چون و چرا از آنها نام بعد از این بازندگان در اولین لعنتی ، این لایحه را بخواهید که در عرض سه سال پس همه نژادپرستان می تواند به پایگاه ها و عکس ها را با نشانه ها و علائم و مالش خود را برهنه قطعات در سراسر نشانه–آنها می خواهم حذف تمام, نام, نماد, نمایش, و آنچه را که دیگر گه که افتخارات لولو جونز از تاریخ آمریکا است. (به طور جدی دیگر یک ورزشکار است که هرگز چیزی را به دست آورد تا به حال شده است بیشتر جشن از لولو جونز?)

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“آمریکا پایگاه های نظامی که حامل نام مؤتلفه ژنرال نیست نام قهرمانان” وارن گفت: در یک طبقه سخنرانی سهشنبه, NBC News یادداشت ها. “آنها به نام برای مردانی که در معرض خطر زندگی خود را برای دفاع از ایالات متحده و سربازان خود را. آنها نام برای مردانی که در زمان دست به اسلحه در برابر ایالات متحده آمریکا و کشته شدن سربازان آمریکایی در دفاع از برده داری.”

وارن افزود: “کسانی که شکایت دارند که از بین بردن نام خائن از این پایگاه نادیده تاریخچه باید برای یادگیری برخی از تاریخ خود است.”

تبلیغات

سنا بود به امید عبور از این سیاست دفاع قبل از جولای چهارم در حالی که خانه در حال کار بر روی نسخه خود را. در حالی که من در مورد مراقبت از این تغییر نام نژادپرستانه گه شما می دانید چه چیز دیگری من می خواهم ؟ آب و برق و کابل. چگونه در مورد کنگره به کار بر روی دومین محرک بررسی کنید ؟ من می خواهم این نام کردن ساختمان تا آنجا که بعد از غیر نژاد پرست اما من همچنین می خواهم برای ادامه به دوش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de