دو فلوریدا مقامات اخراج برای عیب پوشی چهره سیاه آتش نشانان در یک نقاشی دیواری


Illustration for article titled Two Florida Officials Fired for Whitewashing the Faces of Black Firefighters on a Public Mural

عکس: شاتر (شاتر)

سطح headassery که بومی فلوریدا است که واقعا حیرت انگیز است. حتی در یک وضعیت طراحی شده بود لیآپ آنها پیدا کردن یک راه برای تبدیل آن به یک airball. را مثلا به تازگی رونمایی از نقاشی دیواری که سفید چهره از دو آتش نشان.

تبلیغات

NBC گزارش های خبری که مقامات شهرستان در بوینتون بیچ فلوریدا., باید از کار اخراج شده برای whiting کردن چهره Latosha Clemons و گلن یوسف در یک نقاشی دیواری اختصاص داده شده به آتش.

“شهر مدیر نتیجه تحقیق او به این موضوع و صدور عمومی عذرخواهی معاون عملیات Latosha Clemons و رئیس گلن یوسف برای تغییرات عکس های خود را … و نقاشی دیواری برداشته شد چهار شنبه, ژوئن 4,“شهر مدیر در بیانیه ای گفت به NBC News.

تبلیغات

Clemons تنها سیاه زن آتش نشان در این شهر و اولین زن سیاه برای تبدیل شدن به معاون رئیس آتش نشانی در بوینتون بیچ. او پس از استخدام یک وکیل برای بررسی این که چگونه حتی در وهله اول اتفاق افتاد. “نقش من این است که برای رسیدن به چه کسی مسئول است چگونه آنها به این نتیجه رسیدند آن قابل قبول بود — و به فشار این موضوع نیاز به بررسی سیاست ها و تعیین اینکه آیا یا نه وجود دارد نیاز به نژادی حساسیت آموزش” نیکول هانت جکسون, وکیل برای Clemons گفت NBC News. جکسون که ثبت یک درخواست برای به دست آوردن تمام سوابق مربوط به برنامه ریزی از نقاشی دیواری.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Clemons, طبعا ابراز نارضایتی کرده این وضعیت است. “من حیرت زده, صدمه شوکه کرد. من تا به حال به سرکوب احساسات من اما پس از این رویداد یک تن از احساسات بر من آمد. گفت:” Clemons که بازنشسته از زور تنها چند ماه پیش. او حضور نداشتند رونمایی شد اما آب گرفتگی با تماس ها و متون از دوستان ابراز ناباوری در آنچه اتفاق افتاده است. “من می خواستم کمی سیاه و سفید دختران به نگاهی که نقاشی دیواری و می دانم که آنها می توانید چهره خود را بر روی یک نقاشی دیواری” Clemons گفت. جامعه بوینتون بیچ خشم بود که نقاشی دیواری در ابتدا نشان داد.

از ان بی سی نیوز:

کشیش Rae whitely نگران نباشید ، از ساحل بوینتون ائتلافی از روحانیون ادیان گروهی که “با این نسخهها کار برای توانمند سازی سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع” whitely نگران نباشید ، گفت:. “فقط به دانستن رئیس آتش نشانی بود که بخشی از این مکالمه باعث می شود شما بپرسید که” چه چیز دیگری در جریان بوده است ؟ دیگر چه تاثیر او در تصمیم گیری؟'”

Whitely نگران نباشید ، گفت: “رسانه های اجتماعی فوران” پس از رونمایی از نقاشی دیواری. او گفت که او و دیگر رهبران مجبور به آرام کردن برخی از فعالان “که واقعا می خواهید به انجام برخی از مسائل. جوان مردم عصبانی هستند و بنابراین افرادی که در خدمت او سیاه و سفید است. این بود آشکار است که این یک اشتباه است.”

تبلیغات

Whitely نگران نباشید ، توصیف کرده است Clemons به عنوان یک “قهرمان محلی” به برخی از شهروندان در جامعه است. “به این اتفاق می افتد به او در آب و هوا ما در آن فقط reaggravated تروما. آن را غیر واقعی بود.” Whitely نگران نباشید ، گفت: ان بی سی نیوز. نقاشی دیواری در حال رفتن به جایگزین این طراحی اصلی است و در مجموعه تاریخ برای وقتی که اتفاق خواهد افتاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de