Uddhav بازديد Pandharpur, دعا برای یک معجزه به پایان coronavirus بحران

Pune: ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز چهارشنبه انجام ‘mahapooja’ از پروردگار Vitthal در هونگوند در Ashadhi Ekadashi و گفت: دعا برای یک معجزه برای غلبه بر coronavirus بحران است.

Ashadhi Ekadashi یک روز مهم در تقویم هندو است 11th قمری بعد از Ashadha ماه.

“من دعا به Mauli. ما می خواهم برای دیدن یک معجزه است. ما نشان می دهد یک معجزه است. انسان داده اند. ما لازم نیست که پزشکی است. هیچ چیز وجود دارد. چگونه به رفتن با زندگی توسط پوشش با یک نوار” Thackeray توییتی پس از “mahapooja’ در 2 هستم به همراه همسر Rashmi.

Lakhs از warkaris (جانبازان از خداوند Vitthal) از سراسر ماهاراشترا و چندین ایالت دیگر ازدحام معبد شهر در سولاپور منطقه هر سال در Ashadhi Ekadashi.

وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری در روز چهارشنبه پس از مقامات دولتی لغو سالانه ‘wari’ زیارت – مشخصه رفتن مردم به Pandharpur با palanquins – با توجه به فزاینده coronavirus موارد است.

ماهاراشترا coronavirus مورد شمارش رز به 1,74,761 روز سه شنبه با علاوه بر این از 4,878 جدید بیماران در حالی که مرگ و میر نصب شده توسط 245 از جمله 57 مرگ و میر در بمبئی به 7,855 دولت در بخش بهداشت و درمان گفت.

Thackeray و همسرش انجام ‘mahapooja’ پوشیدن ماسک.

صحبت پس از “mahapooja’, Thackeray گفت: او دعا به خداوند Vitthal به کشور coronavirus-رایگان.

پسرش و وزیر امور خارجه Aaditya Thackeray شد همچنین در حال حاضر در ‘mahapooja’. در طول مراسم Aaditya ظاهرا احساس مضطرب و بازگشت به ماشین خود را پارک شده در خارج از معبد برای برخی از زمان.

‘Warkari’ زن و شوهر Vitthal Badhe و Anusuya Badhe از Chinchpur-Pangul روستا در Pathardi taluka Ahmednagar منطقه انجام mahapooja همراه با Thackerays.

حکومت نظامی در نیروی در هونگوند از شنبه برای جلوگیری از هر گونه تجمع مردم در معبد شهر واقع شده حدود 350 متر از بمبئی.

به عنوان “wari’ کروبی لغو شد, ‘padukas’ (مقدس ردپای) سنت شاعران Dnyaneshwar, Tukaram و آورده بودند به Pandharpur از پونا و Nashik در دولت حمل و نقل اتوبوس.

وزیر گفت: او دعا برای رفاه کشاورزان و تحقق رویاها و آرزوهای مردم در دولت است.

او همچنین از تحویل چک تومان 5 کرور به Pandharpur شهرداری و شورای تشکر شده warkaris برای همکاری با دولت است.

Thackeray گفت: دولت خود را برای توسعه Pandharpur. او گفت: جانبازان باید نماز را در خانه در Ashadhi Ekadashi به جای thronging شهر.

Thackeray یک عکاس مشتاق. در سال 2011 در کتاب خود “Pahava Vitthal’ حاوی عکاسی هوایی سالانه Pandharpur wari به دست آورده او را ستایش از محله های مختلف.

در ماه مارس زمانی که وجود دارد کمتر از موارد COVID-19 در ماهاراشترا وزیر خواسته بود مردم را به اجتناب از رفتن به مکان های شلوغ و محدود کردن هولی جشن و اضافه میکند: “من دعا می کنم coronavirus می شود سوخته در هولی آتش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de