دانشگاه مینه سوتا را رها SAT/ACT مورد نیاز برای پذیرش در آن دوقلو شهرهای پردیس در پاییز سال 2021 با استناد به چالش زمانبندی آزمون های استاندارد در طول بیماری همه گیر.

سقوط 2021 مقطع کارشناسی متقاضیان را وادار به تصمیم می گیرید که آیا شامل نمرات آزمون در برنامه های خود و کسانی که انتخاب می کنید به نمی خواهد در یک نقطه ضعف. با حرکت به آزمون اختیاری که اعلام شد سه شنبه U می پیوندد رشد تعداد دانشگاه های سراسر کشور که در حال کنارگذاشتن تست استاندارد مورد نیاز است.

“این یک روند ملی,” دانشگاه مینه سوتا جمهور جوآن Gabel گفت. “وجود دارد که ترکیبی از سوالات در مورد نقش این آزمون و این واقعیت است که دانش آموزان واقعا نمی تواند آنها را در حال حاضر.”

حرکت به آزمون اختیاری در تو گل سرسبد دانشگاه می آید فقط یک هفته پس از آن دلوت پردیس نشانه های آن را رها نیاز برای دانش آموزان با شروع بهار و پاییز 2021 متقاضیان است. کروکستون اولین دانشگاه مینه سوتا دانشگاه به پرش به آزمون اختیاری در 2019.

چندین کالج های خصوصی در مینه سوتا — مانند دانشگاه سنت توماس ال روزاریو دانشگاه و Macalester College — نیز روشن برای تست-اختیاری است.

دانش آموزانی که در حال حاضر ارائه یک عمل یا SAT نمره آزمون خود را در پاییز سال 2021 برنامه های کاربردی به U می توانید انتخاب کنید به آن را شامل در برنامه خود را بررسی کنید. کسانی که ارسال نمرات آزمون را دریافت خواهد کرد همان نظر برای پذیرش بورس های تحصیلی و دانشگاه را از افتخارات برنامه.

این است که در حال توسعه داستان. بازگشت به StarTribune.com برای به روز رسانی.

 

توییتر: @ryanfaircloth

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله