سفید همپتون مسافرخانه کارمند اخراج شده پس از تماس با پلیس در مهمانان بودند که با استفاده از استخر شنا


Illustration for article titled White Hampton Inn Employee Fired After Calling Police on Black Guests Who Were Using the Swimming Pool

تصویر: آنیتا ویلیامز-رایت (Facebook Live

صبر کنید…این یک تکرار?

نیست ما دیده می شود این قسمت از مردم سفید پوست که نمی, باور, مردم سیاه و سفید متعلق به معنای واقعی کلمه در هر نقطه قبل از ؟

تبلیغات

آه nah ببخشید این یکی متفاوت تر از قبل و قبل از آن و قبل از آن است. آن را سخت به نگه دارید تا. این نمایش احمقانه است به هر حال.

در این قسمت یک Williamston, N. C., Hampton Inn کارمند اخراج شده بودن و در عین حال یکی دیگر از کارن در گشت و پلیس مردم سیاه و سفید در حالی که آنها سعی می کنند خود را مطلق سخت به ذهن کسب و کار خود را و در این مورد لذت بردن از خود را در هتل استخر منطقه است.

تبلیغات

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش که یک کارمند هتل به نام پلیس در یک خانواده بودند که مهمانان در هتل و فیلم برداری شده بود سوال یکی از اعضای خانواده و خواستار او اثبات او و فرزندان او بودند اقامت در هتل و مجاز به استفاده از استخر است.

در Facebook Live تصویری ارسال شده توسط با عنوان آنیتا ویلیامز-رایت این همپتون مسافرخانه کارمند می تواند دیده می شود به همراه دو افسر پلیس خواستار ویلیامز-رایت ثابت او متعلق وجود دارد. این سوال ادامه داد: حتی پس از او به آنها نشان داد که کلید اتاق خود.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“من احساس می کنم این تبعیض است. من در اینجا یک اتاق” ویلیامز-رایت گفت: در این ویدئو. “این خانم در اینجا تبعیض آمیز [در برابر] من. من یک کلید به در و من می توانم به شما نشان می دهد که در آن کار می کند…من در اینجا یک اتاق. من نمی باید به نام من. من نمی شکستن قانون است.”

ویلیامز-رایت خودداری کرد و به پلیس اطلاعات او چرا که او “نمی ارتکاب جرم” و در نتیجه نبود مورد نیاز به آنها گه. او رابا این حال توضیح به افسران که وجود دارد “دو [قفقاز] مردم” در استخر بودند که مورد سوال نیست و این که کارمند “به من گفت:” آه چون همیشه افرادی مثل شما با استفاده از این استخر های غیر مجاز.’ که افرادی مثل من؟”

تبلیغات

در یک نقطه ویلیامز-رایت تبدیل دوربین به نمایش افسران در حال اجرا خود را پلاک پس از او کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود با آنها.

“هنگامی که من ثابت کنید که من یک اتاق بود که برای شما به راه رفتن به دور” ویلیامز-رایت گفته یکی از افسران. “من نمی ارتکاب جرم است. شما در حال تجزيه من در مقابل بچه های من. آنها در حال تلاش برای لذت بردن از خود را در استخر.”

تبلیغات

او همچنین نوشته شده ویدئو به او Instagram حساب تحت عنوان “من نمی توانم باور کنم که این اتفاق افتاد به من و بچه های من.”

در دوشنبه, Shruti گاندی باکلی رئیس جهانی olielo نوشت: در بیانیه “olielo مدارا برای نژادپرستی یا تبعیض از هر نوع. روز شنبه به ما هشدار داده شد به صورت آنلاین تصویری از یک مهمان حادثه در یکی از ما حق رای دادن خواص. ما نقل مکان کرد و به سرعت به شناسایی هتل و مهمان به طوری که ما می توانید تماس بگیرید و بررسی این موضوع است.”

تبلیغات

باکلی گفت: او تماس “به Williamston ملک در روز یکشنبه” و “آموخته است که عضو تیم دیگر به کار در هتل.”

تبلیغات

بنابراین اساسا یکی دیگر از کارن پیوست بازیگران از شما راجع به از دست دادن Yo کار—که به مراتب بهتر نشان می دهد از فوق…به شدت توصیه می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de