Zendaya, جان دیوید واشنگتن, Niecy Nash, Matthew A. Cherry میان 819 اعضای جدید دعوت شده به آکادمی


Zendaya on February 06, 2020, in Brooklyn, NY; John David Washington on February 5, 2019, in Santa Barbara, Calif.; Niecy Nash on February 21, 2020, in Hollywood, Calif.; Matthew A. Cherry on February 22, 2020, in Pasadena, Calif.

Zendaya در فوریه 06, 2020, در بروکلین نیویورک; John David واشنگتن در فوریه 5, 2019 در سانتا باربارا کالیفرنیا.; Niecy Nash در فوریه 21, 2020, در هالیوود کالیفرنیا.; Matthew A. Cherry در 22 فوریه سال 2020 در پاسادنا کالیفرنیا.
عکس: استیون Ferdman (گتی ایماژ), اما مک اینتایر (گتی ایماژ), مت Winkelmeyer (گتی ایماژ), فریز هریسون (گتی ایماژ)

از آن زمان به استقبال یک کلاس جدید به نخبگان عضویت در صنعت فیلم. روز سه شنبه این آکادمی اعلام کرد آن است که استقبال 819 اعضای جدید.

تبلیغات

هر آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشههای آکادمی کلاس 2020 است “45 درصد زنان و 36 درصد کمتر قومی/نژادی جوامع و 49 درصد بین المللی از 68 کشور جهان است.” از انواع شاخه های درون عضویت 5 از آنها دعوت اکثریت مردم از کمتر قومی/نژادی جوامع (بازیگران, ریخته گری, مدیران, مدیران, موسیقی و تولید کنندگان).

به عنوان بخشی از تلاش های خود را برای ایجاد یک عادلانه و فراگیر جامعه, آکادمی به تازگی راه اندازی آکادمی دیافراگم 2025تنظیم استانداردهای جدید مانند استخدام شیوه های تغییر قوانین برای اسکار ،

تبلیغات

“آکادمی خوشحال به استقبال این برجسته مسافران در motion picture arts and sciences. ما همیشه در آغوش استعداد فوق العاده ای که نشان دهنده تنوع غنی از ما فیلم جهان, جامعه و هرگز بیشتر از اکنون” آکادمی جمهور دیوید روبین در بیانیه ای گفت.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اما به اندازه کافی از آن گرفتگی مسائل…من می دانم که چرا شما در اینجا! شما می خواهید به دانستن آنچه که سیاه, کون استعداد دعوت شده است! وجود دارد بیش از 800 اعضای بنابراین من نمی تواند (و نخواهد شد) لیست هر فرد سیاه و سفید, اما اجازه دهید گرفتن برخی از نکات برجسته:

فریاد به Zendaya Coleman, جان دیوید واشنگتن, Niecy Nash, Zazie Beetz, Lakeith Stanfield Kelvin هریسون جونیور سینتیا Erivo برایان Tyree هنری غارت مورگان و بیشتر. من میشم!

تبلیغات

من هم جاسوسی ماتی آرسنال—مدیر تحسین کن عزیزم Atlantics—و Victoria Mahoney ساخته شده است که تاریخ به عنوان اولین زن Star Wars مدیر.

و من باید به برخی از ویژه عشق به Matthew A. Cherry (که به تازگی برنده جایزه اسکار برای انیمیشن کوتاه, مو دوست دارم). به مو عشق تیم ملی عمیق است به دلیل همکاری مدیر اورت داونینگ نیز دعوت شده بود به 2020 کلاس. آه و نگران نباشید (مثل من پیشگیرانه را قبل از جستجو و تایید) کارن روپرت Toliver زنی که ایستاده بود کنار او روی صحنه با خود تندیس که در حال حاضر عضو آکادمی به عنوان او دعوت شد تا در سال 2018.

تبلیغات

برخی از اعضای زیر ذکر شده بیش از یک شعبه از قبیل Erivo (که تحت بازیگران و موسیقی) و من واقعا آرزو می کنم من می تواند از طریق هر نام به فریاد شما اما لطفا می دانم که من گسترش تبریک به شما! من نگاه به جلو به هر عضو جدید انجام بخشی خود را به مطمئن شوید که اسکار به نظر می رسد بیشتر و بیشتر مانند متنوع جهان زندگی میکنیم.

به اتمام جدید (و قوی!) فهرست سر در را به oscars.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de