سیاه و سفید عجیب و غریب, رقصنده تحریک BLM جنبش فشار باشگاه به پایان نژادپرستانه محل کار شیوه با ‘رقص اعتصاب’


Illustration for article titled Black Exotic Dancers, Spurred by BLM Movement, Push Clubs to End Racist Workplace Practices With ‘Stripper Strike’

عکس: chaossfoto (شاتر)

پایان ناگفته نژادی سهمیه; اجرای مساوی و عادلانه ابتدائی; حمایت بهتر در تمام محل های کار و دسترسی به بهترین و پرداخت شیفت—اینها برخی از چیزهایی که پرتلند بر اساس “رقص اعتصاب” خواستار است.

تبلیغات

در حالی که سیاه و Latinx رقصندگان را خواستار شده است با توجه به تبعیض نژادی و ناعادلانه و نا امن شیوه کار در این کشور نوار باشگاه برای سال های سیاه زندگی مهم جنبش—که به تازگی به ارمغان آورد بی سابقه توجه به سیستمیک نابرابری در کشور محل کار—ایجاد انرژی جدید در اطراف این فشار برای حقوق برابر.

به عنوان سنگ نورد گزارش این اعتصاب بیشتر از یک کمپین—یک سری از تظاهرات سازمان یافته توسط Haymarket قطب جمعی از پارتی استخدام می شوند به عنوان پیمانکاران مستقل و نمی توانیم به آنچه که برای بسیاری از آنها تنها منبع درآمد. در پورتلند جنبش آغاز شده توسط رقصنده که می خواستم به عقب براند در برابر نمایشی allyship از محلی strip clubs که پست آنلاین در مورد حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند اما در واقع نه استخدام جون.

تبلیغات

از سنگ نورد:

هر چند بسیاری از رقصندگان حاضر به کار برای باشگاه ها که موافق نیست به جمعی خواسته های سکس‘ اعتصاب نیست دقیقا یک اعتصاب در مفهوم سنتی. آن را بیشتر از تلاش های مردمی با هدف قرار دادن یک اغلب نادیده گرفته شده در صنعت به تجدید نظر در آن شیوه های کسب و کار بسیاری از آن سیاه, رقصنده می گویند در حال منسوخ شده و نژادپرست است.

برخی از این شیوه های ظریف هستند اعم از باشگاه ها گفتن نوازندگان به راست به موهای طبیعی خود را به ممنوعیت موسیقی هیپ هاپ در مجموعه خود را. دیگران بیشتر فاحش. بسیاری از باشگاه های غیر رسمی سهمیه چگونه بسیاری از سیاه رقصنده مجاز به کار در هر شیفت می گویند Hollis و Cistrunk ساختن آن دشوار برای رقصندگان به کار, به ویژه در نخست ساخت پول تغییرات در شب و در تعطیلات آخر هفته. “در زمانی که تلفن شما راه اندازی شما می توانید با استفاده از خود را کمی سفید تلفن voice و آنها فوق العاده پایین می گوید:” Hollis. “و سپس شما وجود دارد و آنها مانند مدیر اینجا نیست ما نمی پیمانکاری x-y-z.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

شده اند وجود دارد های مختلف تکرار کن اعتصابات در سراسر کشور از جمله در شهر نیویورک که در آن, در سال 2017, سیاه و Latinx رقصنده به نام بسیاری از مسائل مشابه: تبعیض نژادی در قالب ناگفته مسابقه سهمیه colorism در “مجلل” باشگاه “شهری” باشگاه است که پرداخت نرخ پایین تر و آیا به اندازه کافی برای محافظت از خود رقصنده.

در حالی که در سال 2017 و 2018 #NYCStripperStrike همیشه foregrounded نژادپرستی و ناعادلانه شیوه کار که اعتراض شد و بیشتر به طور مستقیم به #MeTooMovement. چه چیزی متفاوت در مورد 2020 است که در حال حاضر این جنگ در حال انجام در حال مهار سیاه زندگی مهم جنبش است. در حالی که نبرد علیه خشونت پلیس و دولت فعال خشونت تکیه گاه بسیاری از سراسر کشور BLM تظاهرات سازمان در سراسر کشور نیز تاکید کرد که این جنبش باید ایجاد فضایی برای زندگی بهتر از مناطق حاشیه سیاه مردمی—سیاه و سفید ترانس جامعه و برای مثال سیاه و femmes که در رابطه به خشونت دولتی نادیده گرفته شده است یا به عنوان ثانویه است.

تبلیغات

این فشار را به سیاه و سفید کار سیاه, آزادی, سیاه, کون خوری, سیاه, حقوق کارگران موضوع—نیاز به مراتب بیشتر از سطحی پشتیبانی از پنجره آیات داراي زوائد و اظهارات یا سیاه و سفید Instagram مربع می گوید رقصنده Brianna Cistrunk که به سازماندهی پورتلند شد.

“در حال حاضر وجود دارد این باور نکردنی فشار اجتماعی [در باشگاه صاحبان] به بازی بازی های که در آن آنها را نادیده گرفته و ما قبل,” او گفت: نورد سنگ. “اما این چیزی است که من برای درخواست. من درخواست آنها ما را به حقوق اساسی بشر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de