اطرافیان مرگ در حضور نوه اش تبدیل می شود بحث برانگیز در کشمیر

سرینگر: مرگ 65 ساله اطرافیان در حضور سه ساله و نوه در یک تیراندازی بین نیروهای امنیتی و شبه نظامیان بازیگران پال از دل تنگی بیش از دره کشمیر در روز چهارشنبه.

یک CRPF jawan بیش از حد کشته شد, در تیراندازی و دو نفر دیگر مجروح شدند در یک حمله انجام شده توسط شبه نظامیان جدایی طلب در Sopore شهر در 48 کیلومتری شمال غربی سرینگر.

J&K پلیس گفت: دو لشکر طیبه داعش – آنها را به نام عثمان و نصیر – انجام حمله مشترک گشت از CRPF و J&K پلیس. “معتبر ورودی نشان می دهد که دو اجازه شبه نظامیان عثمان خارجی و ناصر درگیر شدند در این حمله یک سخنگوی پلیس گفت: در بیانیه ای در سرینگر.

تصاویری از این حادثه نشان غیر نظامی شناخته 65 سال بشیر احمد خان دروغ گفتن مرده در زمین با زخم گلوله. او سه ساله نوه Ayaad نشسته روی مرد گلوله خورده جسد و پس از آن پیاده روی بیش از گریه به امنیت سپاهی.

در حالی که مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) و جامو و کشمیر پلیس گفت: بشیر احمد خان اصابت گلوله شلیک شده توسط نظامیان مخفی در اتاق زیر شیروانی از یک مسجد, کشته مرد خانواده تا به حال یک داستان متفاوت است.

بشیر احمد خان پسر گفت: پدر او را کشته و در خون سرد توسط نیروهای امنیتی است. “ضربات فرستاده پیاده و رانندگان در حال اجرا برای پوشش. پدر من نمی تواند پوشش را به دلیل برادرزاده من نشسته بود در مسافر صندلی جلو. این CRPF بچه ها کشیده و او را از ماشین خود و به ضرب گلوله او را مرده در خون سرد” او ادعا.

خواهر خود را در حالی که خواستار ‘خون برای خون’ به انتقام پدرش ‘cold blooded قتل’ گفت: “پدر من کشته شده است و کسانی که او را کشته و باید کشته شود نیز هست”.

“نمی آنها را ببینید یک بچه کوچک با پدر؟”

خانواده منابع گفت: بشیر احمد خان یک پیمانکار بود در راه خود را به یک محله در Sopore برای نظارت بر کار ساخت و ساز وجود دارد. او در زمان نوه اش همراه برای حواس پرتی.

سوال صحت اين اتهامات یک افسر ارشد پلیس گفت: “آنچه باید گفت این است که کاملا نادرست است. چگونه می توانید آنها می گویند که این مرد به ضرب گلوله کشته شد توسط نیروهای امنیتی? آنها شاهد حادثه است.”

بازرس کل پلیس ویجی کومار گفت: “پیام ویدئویی منتشر شده در رسانه های اجتماعی توسط پسر و دختر كشته شده است کاملا بی اساس است. آنها وارد اتهامات تحت تهدید کشته شده اند.”

او افزود: “من می خواهم به آنها را بپرسید که آیا آنها در حال حاضر در محل حادثه است. آیا آنها خود را که از کار اخراج شدند ؟ آنها گردش تصویری پیام سرزنش کردند. که کاملا بی اساس است.”

IGP Vijay Kumar دعوت شاهدان عینی به جلو آمده و ثبت اظهارات خود با پلیس است. او اصرار داشت که هیچ اقدامی تلافی جویانه و در همه حال از نیروهای امنیتی و بنابراین این اتهام که غیر نظامی کشته شد در تلافی جویانه بود “کاملا نادرست”.

Sopore ارشد سرپرست پلیس جاوید اقبال گفت: بشیر احمد خان رسید در حالی که در تلاش برای محافظت از نوه اش از تیراندازی. “به عنوان بی رویه شلیک شده توسط نظامیان باعث اغتشاش خان را مانند بسیاری دیگر از وسایل نقلیه گیر کردم در میان این حمله است. رانندگان چپ وسایل نقلیه خود را پشت سر گذاشت و فرار برای پوشش. متاسفانه یکی از شهروندان براثر اصابت گلوله و درگذشت,” او گفت:.

این CRPF گفت: آن مردان تا به حال فقط در Sopore مدل شهر برای گشت زنی وظیفه زمانی که شبه نظامیان مخفی در اتاق زیر شیروانی از یک مسجد اسپری گلوله بر آنها و در نتیجه آسیب به چهار troopers.

یکی از آنها سر پاسبان Dipchand Verma درگذشت به زودی پس از آن در حالی که دیگران Bhoya Rajesh, دیپاک Patil و Nilesh Chawde منتقل شد به یک بیمارستان نظامی در سرینگر برای درمان تخصصی یک CRPF سخنگوی گفت.

او افزود: “یک غیر نظامی کشته در نقطه شبه نظامی عمل می کنند”.

IGP ویجی کومار گفت: آژانس خبری محلی که در آن بود و نیروهای پلیس برای نجات مقتول مرد نوه. خواسته که در زمان عکس از پسر نشسته روی بدن مرده از پدر بزرگ خود را و پس از آن که “نجات” توسط پلیس گفت: “رفتن به یک عملیات منطقه با تلفن همراه اشتباه است. من اطمینان خواهد داد که پلیس تیم رفتن برای عملیات نمی حمل تلفن همراه با آنها را به عنوان که ممکن است تهدیدی برای زندگی خود را. در سال 2018 بسیاری از نیروهای امنیتی پرسنل کشته شدند در حالی که با استفاده از تلفن همراه خود را در طول ساعت وظیفه و در بن بست حملات است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de