دهلی نو مجموعه پلاسما بانک برای coronavirus درمان; Kejriwal به دنبال مردم حمایت

دهلی نو: پلاسما بانک برای درمان رمان coronavirus آغاز شده عملکرد در دهلی نو در روز پنج شنبه با وزیر Arvind Kejriwal گفت که COVID-19 بیماران می توانند خود را اهدا پلاسما 14 روز پس از بهبودی.

پرداختن به رسانه های آنلاین توجیهی Kejriwal گفت واجد شرایط بودن برای اینکه یک اهدا کننده پلاسما است “بسیار سخت” و امیدوار است که با این بانک تعداد COVID-19 مرگ و میر را کاهش در سرمایه های ملی.

دولت تعیین کرده است تا پلاسما بانک در دولت-اجرای موسسه کبدی و صفراوی علوم (ILBS).

رئیس جمهوری گفت: کسانی که بهبود یافته اند از این ویروس می تواند تماس 1031 و واتساپ شماره — 8800007722 — که در آن آنها می توانند اطلاعات برای اهدای پلاسما. اهدا کننده نیز داده می شود تقدیر نامه.

“دولت دکتر تماس با فرد مایل به اهدای خود را در پلاسما و دریافت اطلاعات اولیه در مورد تاریخچه پزشکی و سایر الزامات واجد شرایط بودن.

“پس از آن فرد می تواند به ILBS به کمک او پلاسما. دولت را نیز تحمل هزینه های حمل و نقل ,” او گفت:.

در مورد واجد شرایط بودن پارامترهای برای اهدا کنندگان Kejriwal گفت که کسانی که سن بین 18 تا 60 سال و با وزن کمتر از 50 کیلوگرم می تواند خود را اهدا پلاسما.

او گفت که زنان که باردار شده و در زندگی خود نمی اهدای پلاسما, و اضافه کرد که کسانی که از انسولین و سطح قند خون خود را پایدار نیست و همچنین نمی توان زد.

“کسانی که قلب و کلیه و ریه و بیماری نمی توانند خود را اهدا پلاسما. مردم داشتن شکایت از فشار خون بالا نیز نمی اهدا,” او گفت:.

پلاسما درمان شامل مصرف آنتی بادی از خون یک فرد است که بهبود از COVID-19 و transfusing کسانی که به کروناویروس آلوده بیمار برای کمک به kickstart سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت.

در طول این جلسه Kejriwal گفت که پلاسما بانک موفق خواهد بود تنها زمانی که مردم جلو آمده خود را اهدا پلاسما برای coronavirus بیماران.

“تا دیروز در اطراف 58,000 مردم باید تا آنجا که از virus. با بسیار سخت واجد شرایط بودن یک تعداد کمی از مردم خواهد شد که می تواند خود را اهدا پلاسما برای COVID-19 بيمار” او همچنین گفت.

“پلاسما داده خواهد شد و بر اساس نسخه دکتر و بیمارستان مربوطه را به رویکرد ILBS به همان. من درخواست مردم به روش پلاسما بانک مستقیم,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de