Doc هشدار! اسهال و استفراغ و سردرد می تواند COVID-19 علائم بیش از حد

حیدرآباد: گذشته دو هفته و یا تا COVID-19 مخدوش است پزشکان در حیدرآباد با نشان دادن تا در صورت شدید اسهال و استفراغ و سردرد است. تا ژوئن 15 یا بیشتر از علائم شایع گزارش شده توسط تاج مثبت بیماران استفاده می شود سرد و تب و تنگی نفس. آنها بسیار رایج است که مقامات بهداشتی محدود تست فقط کسانی که گزارش آن سه نشانه دارد: سرد و تب و تنگی نفس.

اما پس از 15 ژوئن پزشکان در قفسه سینه در بیمارستان و پادشاه صفحه اصلی یدلایمخیرات بیمارستان در حیدرآباد گزارش شده است که همه بیماران نمایشگاه سرد و تب و تنگی نفس اما ممکن است به جای اسهال و استفراغ و سردرد است.

پزشکان در حال حاضر اشتباه است. تا به حال تست نمونه های گرفته شده تنها از کسانی که سرفه و تب بالا و تنگی نفس. و در حال حاضر باید تست کنیم حتی کسانی که علائم دیگر نیز هست ؟

یکی از مقامات ارشد دولت دکتر توضیح داد: “این موارد (اسهال و غیره) ارائه شده به بیماری ناشی از مسمومیت غذایی و تغییر فصل ، اما آن است که واقعا ویروس است که باعث شده است آن را با حمله به دستگاه گوارش به جای ریه ها. این باعث شدید اسهال و استفراغ منجر به کم آبی بدن است. این به نوبه خود منجر به ضعف سطح اکسیژن پایین, فشار خون پایین, قند و سقوط ناگهانی. وجود دارد برخی از بیماران برای آنها استفراغ متوقف نمی برای دو تا سه روز است و نیاز به مدیریت بیمارستان. که در حال حاضر دیده می شود به عنوان یک نمایش جدید از این ویروس است.”

موارد در بيمارستان های دولتی تایید برای COVID-19 بعد از 24 ساعت اما مدیریت این عفونت گوارشی نیاز به برقراری ثبات در بیماران ،

پزشکان پیدا کردن که این ویروس تغییر آن ساختار ژنومی با توجه به فصل و حصول اطمینان از بقا و تکثير در بدن انسان است. یک مقام ارشد دولت, دکتر, در قفسه سینه در بیمارستان توضیح داد: “در ماه مارس آوریل و مه ما تمرکز بر ديسترس تنفسی است که به عنوان ارائه شد. بودند موارد وجود دارد اشاره کرد با زخم در ریه ها. ریه زخم اشاره کرد در حال حاضر بیش از حد, اما همراه با این علائم دیگر. این تغییرات به این معنی است که ویروس به تغییر استراتژی خود را. آن را نیز نشان می دهد که سارس Cov 2 جهش با تغییر فصل است.”

نگرانی برای پزشکان این است که افرادی که ناراحتی معده نمی خواهید به گمان COVID-19 به این شده است دیده نمی شود به عنوان یک نشانه ای از این بیماری است. یکی فقط نیاز به آگاهی از این و نه وحشت پزشکان می گویند.

وجود 62 COVID-19 مرگ و میر در حیدرآباد از ژوئن 20 تا 30 ژوئن. از این 30 صورت گرفت در عرض چند ساعت پس از پذیرش و علائم بودند و نه آنهایی که به طور منظم. که مجموعه ای پزشکان تفکر است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de