فلوریدا مرد متهم پس از کشیدن تفنگ و فریاد نژادی تهمت ها در مرد سیاه و سفید چک کردن ایمیل های خود


Joseph Fucheck

یوسف Fucheck
عکس: میامی-Dade شهرستان اصلاحات و توانبخشی

نمی توان آن را یک هفته در آمریکا بدون یک مرد فلوریدا انجام فلوریدا مرد همه چیز. این هفته فلوریدا مرد است یوسف حداکثر Fucheck که پس از دیدن یک مرد سیاه و سفید چک کردن ایمیل های خود تصمیم به جلو و یک اسلحه به او و رفتن در یک سرداری.

تبلیغات

NBC گزارش های خبری که Fucheck دستگیر شد و به اتهام تشدید حمله با اسلحه گرم با تعصب و در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایت کار محکوم, با توجه به بیانیه ای از Miami-Dade دولت وکیل کاترین فرناندز Rundle. در Jun. 14, Dwayne وین بود صحبت کردن به همسایه خود را زمانی که او را دیدم Fucheck محل یک شی در صندوق پستی خود را. وین رفت و به بررسی ایمیل های خود و پیدا کردم که Fucheck قرار داده بود یکی از کسانی که “ما خرید خانه…نقدی!” کارت های کسب و کار.

آن را در این لحظه Fucheck تصمیم به رفتن کامل فلوریدا ،

از ان بی سی نیوز:

Fucheck دور برگشت سمت وین در جیپ خود “شروع به پریدن کرد از وسیله نقلیه خود را و شروع به ناسزا رنگ و لعاب بیهوده گویی بیان کرد که نه اموال خود را motherf–er! من دیدم شما! من پایین خیابان, تماشای شما! من دیدم شما را که از وجود دارد. شما فقط یک motherf–ing همسایه فضول! من کارت من که اموال من!'” بیانیه ای گفت.

Fucheck دو بار lunged در وین قبل از بیرون کشیدن اسلحه گرم و اشاره آن را در وین بیانیه ای گفت:. او پس از کاهش تفنگ وین شروع فیلمبرداری روبرو می شوند.

تبلیغات

در این ویدئو Fucheck دیده می شود slurring کلمات خود را و ادعا می کنند او را حمل اسلحه زیرا او هر دو 35 سال کهنه سرباز نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم شد و “سر از تیم SWAT در Hillsborough County است.”

که آه است تردید.

Fucheck می رود به متهم وین از داشتن اموال خود را و او به عنوان درایو کردن تماس های وین n-word و می گوید “این است که چرا شما مردم را به گلوله بست.” وجود چند شاهد حادثه از جمله یک زن و شوهر از کودکان. Fucheck شد و در نهایت دستگیر Jun. 30 و رزرو در Turner Guilford نایت مرکز تادیبی در شهرستان میامی-Dade.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Fucheck شد متهم تحت فلوریدا جرم و جنایت نفرت قانون است. “همه آقای وین می خواستم انجام شد به صندوق پستی خود را برای ایمیل های خود. به طور ناگهانی به عنوان این ویدئو نشان می دهد که آقای Fucheck مواجه او را با رگبار گلوله از اظهارات زشت و نژادی تهمت.” Rundle بیانیه بخوانید. “پس از صحبت با همه درگیر شاهدان و بررسی شواهد ما ادعا که اما برای این واقعیت است که آقای وین یک سیاه نر کل حادثه نمی خواهد رخ داده است.” در حالی که Rundle جمهور گفته است که Fucheck یک جنایت کار محکوم شده است پاک شده خود را چه قبل از جنایت شدند.

تبلیغات

تلاش برای تماس با Fucheck توسط NBC News ناموفق بودند. آژانس املاک و مستغلات او ذکر شده بود به عنوان کار در واقع گفت: “ما ادعا نمی او” و انکار کرد که او در آنجا کار می کرد.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de