رایگان Coronavirus Cooties با 1 شب اقامت: مغلوب ساختن پیشی جستن هتل گران برای تمیز کردن اتاق


Illustration for article titled Free Coronavirus Cooties With 1-Night Stay: Trump Hotel Busted For Not Cleaning Rooms

عکس: مارگارت M استوارت (شاتر)

اگر شما تا کنون فکر که چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پوست به نظر می رسد مانند یک قطعه از ماهی های قرمز ترقه با طعم نامنظم رونده گوشت گاو ممکن است چون او شده است, در حال خواب بر اسپرم با طعم ملحفه مرطوب با مجموعه ای تصادفی از کون آب میوه.

تبلیغات

همچنین ممکن است وجود دارد یک قاتل کار در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار.

من نه آنکه هر کسی از یک جرم و جنایت است. این یک واقعیت شناخته شده است که افرادی که استفاده نمی لیف ماساژور شما را بکشند. این درست است. با توجه به تحقیقات من (که عمدتا تماشای پلیس را نشان می دهد و قسمت جامعی), من معتقدم که بسیاری از جرم قاتل و قاتلان سریال دارای ویژگی های مشابه:

  • آنها سفید: به گفته محققان از قاتلان سریال و توده بورس بهائیان سفید و نر.
  • آنها نمی وظایف کامل: به همین دلیل است که کسی که همیشه می یابد بدن در جنگل پوشیده شده با برگ و یا حتی بدتر — در یک قبر کم عمق. من می دانم که قبر حفر ترین و خسته کننده بخشی از getting away with murder اما به من اعتماد عمق بخش بسیار مهمی از یک قبر. به همین دلیل من را کنار بگذارند یک ساعت در هر ماه برای رفتن به محل مخفی و حفاری کافی قبر. من قاتل نیست اما…فقط در مورد.
  • آنها لازم نیست لوازم: من از آنها بدم میاید هنگامی که پلیس قاتلان در نظارت تصویری و یا پیدا کردن یک رسید قاتل خرید بیل تمیز کردن مایع و tarp. بچه ها اگر شما فقط یک تکه از مشاوره امروز آن را برای همیشه پرداخت پول نقد برای پارچهای. در واقع فقط بروید و خرید برخی از tarp در حال حاضر و نگه داشتن آن را در سراسر حتی اگر شما برنامه ریزی برای کشتن هر کسی است. برای برخی از دلیل tarp یکی از مواد اصلی تشکیل دهنده یک نقشه قتل.
  • آنها نمی تمیز کردن مناسب: به طور جدی قاتلان را بدترین خدمتکاران. هفتاد و نه درصد از قاتلان در تلویزیون گرفتار می شوند زیرا آنها نمی, تمیز, تمام قطرات خون. وقتی CSI کلیولند تیم به ارمغان می آورد که luminol شما می دانید آن را بیش از. من هرگز دیده می شود پلیس اسپری luminol و پیدا کردن چیزی. من نمی توانم تصور کنید که گرفتن یک جمله زندگی چون من در تلاش بود برای صرفه جویی در برخی از Fabuloso برای بعد.
تبلیغات

وجود دارد یک باستان ضرب المثل آفریقایی که مادر بزرگ من به من آموخت که در طول یک خانواده ریونیون زمانی که او حاضر به اقامت در یک هتل است که نمی باید لیف ماساژور و تنها ارائه بدن:

“اگر آنها نمی, خود را بشویید, پاهای آنها نمی خواهد حذف و تخت خود را.”

ظاهرا کارکنان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا هتل زحمت شستن زیر کمر اخیر به دلیل افشای نشان داد که اتاق در هتل بین المللی ترامپ ممکن است تنها جایی nastier از دریا یک لاگو آشپزخانه (تهمت تظاهرات تعداد دفعات مشاهده نیست).

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

روز دوشنبه در داخل نسخه پخش یک بخش شامل بررسی تست تمیز کردن کیفیت سه میدتاون منهتن هتل ها —هایت محل میدان تایمز این همپتون مسافرخانه میدان تایمز و مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی. منظور از “نیش” عملیات (شما می دانید که آنها باید دراماتیک) بود برای دیدن اگر هتل ها بودند تمیز کردن اتاق خود را به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

آزمون ساده بود. تولید کنندگان از نمایش رزرو یک اتاق در یک هتل و با استفاده از یک قابل شستشو با اسپری به رنگ نشان دادن آرم بر روی bedsheets حوله و ملحفه. آنها همچنین رنگ کنترل از راه دور میز و ترموستات با ژل رنگ. هر دو اسپری و ژل رنگ بودند نامرئی به چشم غیر مسلح قابل مشاهده بودند اما در زیر نور ماوراء بنفش مانند luminol نور و یا نور متعلق به همه سنگین کاربران ماری جوانا. (به طور جدی هر کسی که صاحب یک اشعه نور است یا یک پلیس مخفی یا یک weedhead.)

تبلیغات

تولید و سپس خراب کردن تخت به آن نگاه مانند آن را به حال شده است در خواب بود. سپس آنها را بررسی و آمد به هر هتل یک روز بعد و رزرو همان اتاق دوباره با استفاده از نور UV برای دیدن آنچه که تا به حال (و تا به حال) تمیز شده است.

نه همپتون مسافرخانه و نه هایت حتی تغییر ورق و یا پاک کردن کنترل از راه دور و یا ترموستات که با توجه به مادربزرگم احتمالا بدان معنی است که وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل serial killers کار در این هتل است. مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی که مقرون به صرفه-زیرزمین 600 دلار برای هر شب اتاق را نادیده می گیرند پارک مرکزی شانس کمی بهتر اگر چه نه خیلی بهتر است. در واقع آنها نه تنها ضربه برگ بیش از بدن مرده اما قبر حفر کردند بسیار کم عمق است.

تبلیغات

در داخل نسخه گزارش:

اتاق آمد با یک کارت که گفت: این هتل در نظر گرفتن مراقبت های ویژه به مطمئن شوید که اتاق معصوم. آنها همچنین ارائه مهمانان با یک PPE “خوش آمدید کیت” با برخی از تمیز کردن لوازم و ماسک.

اما زمانی که داخل نسخه بازگشت به همان اتاق تحت نام های مختلف و تولید کنندگان و متوجه شد که در حالی که ملافه و حوله حمام شده بود تغییر بالش بود نه داخل Edition آرم هنوز هم درخشان است. شمارنده منطقه بالاتر از مینی و کنترل از راه دور نیز شده بود پاک بین مهمانان.

زمانی که یک مدیر وارد و پس از او نام گرفت تا به اتاق او را دیدم دوربین های دیجیتال و راه می رفت دور.

بالش نیم? خانواده در حال تغییر است نه بالش?

من مطمئن هستم که آن را تحریک فقط دانستن است که شما ممکن است گذاشته و سر خود را در نشسته, مرطوب, نقطه که در آن Stormy Daniels سیلی مغلوب ساختن پیشی جستن را با نورد-تا مجله. اگر یک بانوی سفید سمت چپ موهای خود را بر روی بالش? من شرط می بندم وجود دارد یک شخص سیاه و سفید مناسب است که فقط در بازگشت از یک سفر کسب و کار است و برای توضیح به دختر خود را که او نمی داند که در آن است که موهای بلوند آمد و از او “حتی نمی مانند دختران سفید مانند آن.”

تبلیغات

و اگر کسی تا به حال این اتاق قبل از اینکه شما “slobbed” در خواب خود را و شما نمی توانستم بفهمم که چرا گونه های خود را در حال حاضر بوی بد دهان چیست ؟ من نمی دانم چرا, اما من تا به حال به مسواک زدن دندان من دو بار در حالی که من با خواندن این مقاله.

در حال حاضر من مشغول به کار در صنعت مهمان نوازی بنابراین من مطمئن هستم که چگونه مدیریت سلسله مراتب تنظیم شده است اما من لعنت نزدیکی شرط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود نوشت: این نامه پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی و Coronavirus آبگرم.

تبلیغات

“پس از یک بررسی داخلی ما به این نتیجه رسیده اند که ادعاهای ساخته شده توسط Inside Edition در حال مطلقا غلط” گفت: این بیانیه به داخل Edition. “Trump International Hotel & Tower نیویورک یکی از برترین هتل های لوکس در هر نقطه در جهان است و دریافت های بی شماری تمجید از جمله فوربس پنج ستاره جایزه برای 13 سال گذشته را به طور مداوم خدمات بی عیب و نقص.”

آره او نوشت که گه.

به هر حال اگر شما در حال توطئه کسی جويد و خود را gravedigging-سعی و کوشش و یا خون خود را چلپ چلوپ کردن آگاهی نیست که به آن نیاز دارد به همین دلیل نه فقط کتاب خود را قربانی یک اتاق در مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی Germatoriaum و چاه مستراح و صبر برای آنها را به گرفتن CoronebolaSars19? من فقط می توانید تصور کنید که چه نوع از مایعات بدن کسی را پیدا کنید اگر آنها یک سواب آزمون در آن اتاق. من شرط می بندم تنها دلیل آنها سخت کوش در مورد تمیز کردن ورق است که به دلیل اریک مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

اوه بیا! خانواده می دانم اریک pees تخت.

من شرط می بندم او یک shitload از tarp…

و نه “kid” لیف حمام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de