در حالی که وزارت بهداشت و درمان است و در عین حال به اذعان جامعه شیوع تازه موارد یک نشانه قوی. از 947 موارد در حدود 600 موارد منبع عفونت است یافت نشد.

بنگلور همچنان تحت گرفتن Coronavirus با 503 تازه موارد است. کارناتاکا همچنان به طور پیوسته رکورد مرگ و میر بیشتر و در روز سه شنبه 20 مرگ و میر گزارش شده است. بلاری در صدر لیست با 6 مرگ و میر به دنبال بنگلور با 4 مرگ و میر.

وزارت بهداشت و رفاه خانواده است که تا به حال پنهان منبع عفونت در آن بولتن صادر شده از 2 روز گذشته تصمیم به فاش کردن آن در روز سه شنبه. این نشان می دهد که وجود دارد 588 موارد در سراسر کشور اکثریت از بنگلور با منبع عفونت در عین حال به توان.

تمام این هفته این موارد در حال افزایش است با توجه به هجوم عودت کنندگان از کشورهای مختلف به خصوص در ماهاراشترا. کارناتاکا بیش از حد مانند بسیاری از کشورهای دیگر در دفاع از جهش در covid موارد توسط سرزنش عودت از تاج نقاط داغ.

اما روز سه شنبه بولتن نشان داد که از 947 موارد وجود دارد تنها 51 مورد از عودت و کل تازه موارد همچنان بالا و در بخش بهداشت و درمان نیست و پذیرش جامعه گسترش یافته است.

دولت است و در عین حال برای مقابله وضعیت با مشت آهنین. ILI و ساری موارد عطف مثبت برای کرونا همچنان به علت نگرانی با نزدیک به 100 گونه موارد اخذ ثبت شده است. در حالی که Bellari ثبت 61 تاج موارد مثبت باقی مانده مناطق کمتر از 50 مورد.

وجود 235 بهبود ترک دولت برای مقابله با 7,074 فعال موارد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله