از ساختمان تا به سوار کردن, St. Paul دانشگاه Av. محله امید به بازگشت قوی تر

دای Thao ایستاده در مقابل یک سوخته مرکز نوار کردن خیابان دانشگاه آن عرض سوار کردن و آن علائم نئون رنگ آمیزی با دود. در فاصله, St. Paul عضو شورای شهر می تواند یک جرثقیل ساخت و ساز هنوز هم ایستاده و با وجود تخریب.

“قبل از COVID-19 آن پررونق” Thao گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از انرژی و هیجان زیادی در اینجا.”

مینیاپولیس شد سخت ترین ضربه هنگامی که برخی از تظاهرات زیر جورج فلوید را قتل و خشونت تبدیل شد اما شورش زده St. Paul, بیش از حد. با توجه به اطلاعات وارد شده توسط استار تریبیون, 246, ساختمان, در, St. Paul خسارات از شکست ویندوز به آتش سوزی. نزدیک به 60% از کسانی که ساختمان ها در خیابان دانشگاه یک راهرو تعریف شده توسط یک موزاییک از کسب و کارهای کوچک بسیاری متعلق به مردم رنگ.

از نزدیک گره در محله های اطراف خیابان دانشگاه فنر به عمل اول کمک به هیئت مدیره تا مغازه و پست “سیاه و سفید متعلق به کسب و کار” نشانه هایی برای محافظت در برابر خرابکاری و سپس بازگشت به تبدیل بژ تخته سه لا به درخشان-نقاشی های دیواری.

“همه چیز خیلی خام در آن لحظه گفت:” الکس اسمیت یک هنرمند که به کمک رنگ های متعدد نقاشی های دیواری در امتداد راهرو از جمله در خارج از ویکتوریا تئاتر است. “این احساس ما واقعا نیاز به درمان است.”

امید وجود دارد که در این لحظه خواهد بود یک نقطه عطف برای این منطقه که جان سالم به در ساخت و ساز از بین 94 و خط سبز تنها به برخورد با یک بیماری همه گیر و ناآرامی های خشونت آمیز. اما نیز وجود دارد اضطراب است که gentrification و جابه جایی ساکنان را بلند می ترسید وارد خواهد شد در راه آنها هرگز انتظار می رود که دلالان فرود در ساختمان خالی و خالی و پاک کردن تعداد زیادی تنوع شده است که قدرت خود را.

“اگر ما دست به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار ما از دست دادن ویتنامی-کسب و کار متعلق به ما از دست دادن … شرق آفریقا کسب و کار همه چیز — چه چیزی در آینده گفت:” سارا نیکولز که در نیمه محله و در حال حاضر زندگی در Rondo. “ما باید این را به عنوان یک فرصت برای جامعه ساخت.”

کسب و کار در صورت عدم اطمینان

فقط چند ماه پیش به محله های اطراف خیابان دانشگاه — ال روزاریو-Midway اتحادیه پارک Frogtown و نشست-دانشگاه — انتظار برای توسعه مجدد ناشی از آلیانز زمینه فوتبال ورزشگاه.

در حال حاضر سوار مغازه را نگاه منطقه مانند آن را فرح بخش برای یک طوفان. در این میان وجود دارد که فضاهای خالی که در آن ساختمان هستند فقط رفته — از 20 ساختمان های که سوخته و چهار به طور کامل ویران شد داده نشان می دهد. Thao گفت: دولت کمک خواهد شد مورد نیاز برای بازسازی این منطقه به ویژه با توجه به کمبود بودجه این شهرستان با آن مواجه است با توجه به COVID-19.

بعد از تماشای تلویزیون به عنوان میدوی مرکز خرید کردن خیابان دانشگاه رفت تا در شعله های آتش, مریم لاو و خانواده او آماده بودند برای رسیدن به محل کار و بازگشایی پکن باغ رستوران آنها عمل وجود دارد از سال 2006. دو GoFundMe صفحات مطرح شده بیش از $20,000 به حمایت از رستوران و کارکنان خود و مشتریان و حتی ارائه شده به کمک به پاک کردن.

سپس در پایان ماه ژوئن آنها آموخته خود را اجاره فسخ و آنها تا به حال فقط یک زن و شوهر هفته به تخلیه.

این مرکز نوار خانه به زنجیر مانند Foot Locker و کلیپ ها و همچنین کسب و کارهای کوچک تخریب خواهد شد و پس از حفظ داری آتش و آب خسارت با توجه به ریک Birdoff اصلی و رئیس جمهور RD مدیریت LLC نیویورک-بر اساس صاحب ملک. مستاجران رو فسخ اجاره اعلامیه هفته گذشته است.

آسیب شتاب برنامه ریزی برای توسعه مجدد در سایت که شامل فضای تجاری است که در دسترس خواهد بود به محلی مستاجران Birdoff گفت.

“امید ما این است آنچه که ما بازسازی وجود خواهد داشت چیزی در جامعه می تواند افتخار,” او گفت:.

Va-Megn Thoj, مدیر اجرایی, در توسعه اقتصادی, انجمن, شک و تردید است که وجود خواهد داشت فضای جدید برای توسعه کسب و کار فعلی. مانند دیگر تجاری مستاجرها در امتداد خیابان دانشگاه بقا میدوی مستاجران مرکز خرید نامشخص است, او گفت:.

“این رفتن به هزینه های زیادی برای برخی از این کسب و کار فقط به بهبود است و به خودی خود پتانسیل جابه جایی از این کسب و کار, چرا که آنها لازم نیست که پول نقد برای بازیابی و بازگشایی” Thoj گفت. “یا اگر آنها نمی تواند به عنوان قوی به عنوان آنها قبل از.”

ساختمان قوی تر در آینده

Nieeta پریسلی شده است در اینجا قبل از.

مدیر اجرایی شفق/سنت آنتونی محله شرکت توسعه دارای ریشه های عمیق در Rondo های تاریخی سیاه و سفید محله بود که از هم جدا شده تا راه را برای I-94. چند دهه بعد او کمک راهنمای اعضای جامعه و صاحبان کسب و کار از طریق yearslong ساخت و ساز سبز خط.

COVID-19 و ناآرامی های مدنی گرفته اند تلفات در کسب و کار های متعدد بین دو شرکت توسعه خواص. اما پریسلی متقاعد شده است که تمرکز بر هنر و هویت فرهنگی را التیام جامعه, و آن را قوی تر.

“اجازه دهید چیزی جدید و اجازه دهید چیزی بیشتر از قبل” او گفت:. “از غم و نزاع و استرس وجود دارد یک فرصت برای پیش بینی و تجدید نظر واقعا چه چیزی می تواند یک جامعه فراگیر.”

به عنوان تخته سه لا شروع به پایین آمدن همراه دانشگاه برنامه های در حال تشکیل برای ایجاد یک نمایشگاه هنری با نقاشی های دیواری, گفت:, Tyler اولسن-حضرت والا مدیر اجرایی ویکتوریا تئاتر مرکز هنرهای. پشت Gordon Parks دبیرستان که در آن پنجره ها شکسته شد وجود یک پارک که در آن Thao گفت که او می خواهد برای دیدن یک مجسمه نماد وحدت و صلح است.

“من حدس می زنم تنها چیزی که واقعا شما را نگه می دارد رفتن است امید” پریسلی گفت. “شاید امروز آن را طوفانی اما خدا وعده جدید روز فردا.”

 

نویسنده کارکنان سلما لوم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de