رژیم صهیونیستی. تیم Walz خواست به نیاز Minnesotans به پوشیدن ماسک در COVID-19 مبارزه

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz است که خواست به نیاز ساکنان این دولت به پوشیدن ماسک هنگامی که در مکان های عمومی به عنوان COVID-19 موارد آمار رکورد ملی و مقامات بهداشت نگران عفونت ممکن است به دست آوردن مجدد خطرناک حرکت در اینجا.

فرمانداران در دولت با افزایش COVID-19 اعداد از جمله کالیفرنیا کانزاس و پنسیلوانیا را موظف به استفاده از ماسک ایالت در هفته های اخیر گفت: این یک روش ساده و موثر گام به سرعت گسترش یک ویروس است که بیش از کشته 127,000 آمریکایی از جمله 1,445 در مینه سوتا است. حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که برابر با پوشیدن ماسک در روز چهارشنبه گفت که او “برای همه” با پوشیدن ماسک و اضافه کرد که مردم باید آنها را می پوشند “اگر آنها احساس خوبی در مورد آن.”

Walz پتانسیل گام می آید در حال رشد در میان شواهد چگونه ماسک می توانید کار در کنسرت با دیگر پروتکل های ایمنی بهداشت مقامات شفاعت با مردم به اتخاذ — اگر ماسک در حال فرسوده به درستی ساخته شده و با مواد مناسب. گروه پزشک در مینه سوتا و دولت در بخش بهداشت و درمان در حال حاضر به طور کامل پشتیبانی یک دستور.

“که شدید گفتگو در شاخه های اجرایی و فرماندار به طور مستقیم. و من فکر می کنم او گوش دادن” مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت.

“این است که توصیه های ما از وزارت بهداشت و درمان, چشم انداز است که این خیلی مهم است و بسیار موثر و شواهد بدست تر و روشن تر در این نقطه است. ما توصیه می کنیم که آن را تبدیل به یک نیاز در سطح ایالت.”

هنگامی که به درستی فرسوده, پارچه, ماسک, مانند کسانی که در خانه ساخته شده و یا خریداری شده از فروشگاه های خرده فروشی در نظر گرفته شده برای ضبط میکروسکوپی قطرات رطوبت بر پوشنده لباس نفس است که یک منبع اصلی برای گسترش این ویروس. پس مردم می تواند مسری است و بدون داشتن علائم COVID-19 بسیاری از مقامات بهداشتی می گویند مهم است آنها توان تمام وقت در حالی که در. ماسک باید پوشش بینی و دهان به کار به طور موثر.

تا به امروز بیش از یک دوجین متحده نیاز مردم به پوشیدن ماسک در حالی که در.

Walz گفت که او با توجه به عواملی مانند ادامه گسترش COVID-19 در مینه سوتا به عنوان بخشی از روزانه یک ارزیابی از این که آیا به مسئله نظم عمومی نیاز به ماسک-پوشیدن در سطح ایالت.

“آیا ما به فکر تغییر به عنوان ما شروع به دیدن این اعداد در کشورهای دیگر? بله کاملا” Walz گفت. “اما ما هنوز به دنبال در خود ما است.”

تعداد آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 سراسر کشور آمار جدید ثبت روزانه از 48,365 روز سه شنبه فقط جلوتر از استقلال بعد از تعطیلات آخر هفته.

مینه سوتا گزارش 426 به تازگی تایید موارد COVID-19 روز چهارشنبه آوردن ایالت در مجموع آزمایشگاه تایید موارد به 36,716. مینه سوتا نرخ جدید موارد مثبت کاهش یافته و در نیمه اول ماه ژوئن در هفت روز به طور متوسط بر اساس, اما شروع به بالا رفتن دوباره ژوئن 16. هفت روز به طور متوسط پیشی 400 در ژوئن 26.

در عین حال تعداد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 باقی می ماند در مدار نزولی در مینه سوتا است. دولت اضافه شده چهار مرگ و میر سالمندان-صفحه اصلی ساکنان آن به چوب خط حساب کردن از 1,445 COVID-19 مرگ و میر در روز چهارشنبه.

فشار برای دستور

Walz در خواست گروه پزشک و مقامات بهداشت عمومی است که در مواجهه با فشار به اعلام یک ایالت ماسک سفارش. حتی برخی از اعضای دولت در جامعه کسب و کار در حال تماشای از نزدیک.

رهبران کسب و کار که اصرار دارند Walz با خیال راحت بلند همه گیر محدودیت اولین بار اعلام کرد در ماه مارس ببینید هر دو خطرات و مزایای این منظور. مهم این است که دامنه آن و این که آیا آن را فراهم می کند انعطاف پذیری کافی برای کسب و کار گفت: Doug لون رئیس جمهور از مینه سوتا اتاق بازرگانی است.

“ایمنی و تعامل با کارگران و مشتریان بزرگترین اولویت برای کسب و کار در حال حاضر — از آنجا که بدون ایمنی و بدون اطمینان مشتریان ما نمی خواهد که اقتصاد ما به عقب” لون گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد که ماسک صورت کار می کنند.”

در مارس فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه می شود که مردم می پوشند پارچه پوشش صورت در مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها که آن را دشوار است به ماندن حداقل 6 فوت از هم جدا. ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی صادر شده که ماه است که “شواهد موجود است مجمل در مورد درجه که در خانه پارچه ماسک را سرکوب گسترش COVID-19 از پوشنده لباس به دیگران است.”

اما بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی متقاعد شده اند از مزایای پوشیدن ماسک های خانگی پس از دیدن آنچه اتفاق افتاده در بیمارستان که در آن کارگران که نمی به طور مستقیم کار با بیماران مجبور به توسل به پارچه ماسک, دکتر گفت: پریا Sampathkumar مهم مراقبت و بیماری های عفونی پزشک متخصص در کلینیک مایو.

“هنگامی که ما برقرار است که ما کاهش معنی داری در فرد به فرد انتقال بین این کارگران,” او گفت:. “پس از آن قطعا کار می کند.”

داخلی بیمارستان داده در دانشگاه دوک نشان می دهد جهانی پوشش مورد نیاز به میزان قابل توجهی کاهش می دهد گسترش در میان کارکنان بهداشتی دکتر Sallie Permar اطفال متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه دوک. او همچنین با اشاره به ظهور مطالعات موردی مانند یک منتشر شده در میسوری در مورد یک سالن که در آن ماسک اعتبار شد با کمک 140 مشتریان و شش همکاران جلوگیری از بیماری و حتی اگر دو سبک آلوده شدند.

دکتر راجر شاپیرو, دانشیار ایمونولوژی و بیماری های عفونی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی در بوستون گفت: کشورهای آسیایی از جمله ژاپن و کره جنوبی و سنگاپور ثابت کرده است که اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک موثر در کنترل شیوع بیماری های ویروسی.

“اگر هر کس می پوشد ماسک این بیماری همه گیر خواهد شد. آن را بسیار ساده” Shaprio گفت: در ژوئن 20, تماس با خبرنگاران. “انجمن است نه علیت اما این [نتیجه] سخت به چشم پوشی است. ما واقعا نیاز به دنبال به آسیا برای نحوه کنترل این.”

دکتر کیت Stelter یک پزشکی خانواده پزشک در منکیتو و رئیس جمهور از مینه سوتا انجمن پزشکی گفت: برخی از تحقیقات نشان می دهد ماسک-پوشیدن می افزاید اضافی 20% حفاظت استفاده می شود که با دیگر همه گیر احتیاطی مانند اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست.

“آمار زبان آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال گفت:” دکتر جان Pryor جمهور Essentia بهداشت شرق بازار است. “ماسک ایجاد یک تفاوت. آنها ثابت کرده اند که برای محافظت از ما. با پوشیدن یک ماسک شما در حال ساخت یک بیانیه سیاسی شما در حال ساخت یک بیانیه می گوید که ” من در مورد مراقبت از دیگران است.’ “

از امنیت کاذب

هنوز هم برخی از شک و تردید باقی می ماند که کیفیت شواهد برای پارچه ماسک قوی است.

دکتر مایکل Osterholm مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست گفت که او نگران است که طرفداران باید کف فروش این داده های علمی بر روی پارچه ماسک به کاربران یک از امنیت کاذب.

“فاصله و فاصله و فاصله آن را مهم ترین خطر کاهش فعالیت های شما می توانید انجام دهید” گفت: با اشاره به اجتماعی فاصله از 6 فوت یا بیشتر.

در عین حال حتی Osterholm پشتیبانی با استفاده از پارچه ماسک. او می گوید: وجود دارد هیچ آسیبی در پوشیدن یکی, حتی اگر آن را کمک می کند تا تنها کمی به عنوان طولانی به عنوان آن را فرسوده به درستی.

پس از مطالعه اخبار فیلم نشان دادن جمعیت از مردم جمع آوری شده در هفته های اخیر Osterholm پژوهش گروه U حدود 26 درصد از مردم موفق به پوشش بینی خود را هنگامی که با پوشیدن ماسک.

“این است که مانند رفع سه از پنج درب در زیر دریایی خود را,” او گفت:.

کارکنان نویسندگان بروکس جانسون و Torey ون Oot کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de