آیا شما متوجه شده اید ؟ نیم میلیون زغال سنگ کارگران در حال اعتصاب هستند

دانباد/رمگره (Jharkhand): دور از اطلاع از طبقه متوسط هند بیش از یک و نیم میلیون زغال سنگ کارگران خود را آغاز کرد و سه روز اعتصاب از ساعت 6 صبح شیفت پنج شنبه. آنها را دور ماندن از کار برای سه روز.

آنها مخالف خصوصی سازی بخش زغال سنگ که دولت اتحادیه انداخت باز ماه گذشته با یک تصمیم به حراج 41 بلوک های زغال سنگ عمدتا در Madhya Pradesh, Chhattisgarh, Jharkhand, Odisha و ماهاراشترا.

ساعت یازدهم مذاکرات برگزار شد از طریق یک ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه بین کارگر معدن اتحادیه های کارگری و زغال سنگ وزیر Pralhad Joshi. هر دو طرف گیر کرده به موقعیت خود و اعتصاب را از طریق رفت.

در پایان اولین روز از اعتصاب دولتی و شرکت های زغال سنگ وجود دارد گفت: حداقل تاثیر و اتحادیه های کارگری گفت: اعتصاب بود کل و تاثیر آن قابل توجه است.

بهارات کک زغال سنگ با مسئولیت محدود (BCCL) قرار دادن یک اطلاعیه در این شب بیان کرد که تمام آن معدن مشخص شده حضور خود را و کار به عنوان معمول است. مرکزی Coalfields محدود (CCL) گفت: معدن کار برون سپاری به پیمانکاران خصوصی بود و بی ریا.

از مراکز منطقه ای آن می تواند آموخته است که وجود دارد تاثیر است. مدیر کل CCL را برکا-Sayal فرماندهی منطقه Amresh سینگ نقل توسط PTI عنوان کرد و گفت: “اعزام زغال سنگ تحت تاثیر قرار شده است با توجه به این اعتصاب اما استخراج زغال سنگ از طریق برون سپاری شرکت های خصوصی بی پیرایه باقی مانده”.

در Madhya Pradesh محلی بازوی ذغال سنگ هند SECL استخدام موقت کارگران معدن که رهبران اتحادیه گفته بود که “وضعیت فوق العاده” است که تا به حال هرگز قبل از اتفاق افتاده است.

رهبران اتحادیه گفت: حدود 5.3 لاخ دائمی و قرارداد کارکنان شرکت کننده در این اعتصاب است. این Rashtriya صنعت ذغال سنگ Mazdoor Sangh را (RCMS است) دبیر A K Jha گفت: کارگران تبدیل شده تا در محل کار به طور معمول در سپیده دم اما نمی انتخاب کنید تا ابزار خود را.

“تولید شده است مانع در همه collieries از BCCL و شرقی Coalfields محدود” او ادعا کرد. دیگر اتحادیه منابع گفته PTI که کار در معادن ذغال سنگ هند و Singareni Collieries (بخشی متعلق به دولت Telangana) متوقف شده است.

“اعتصاب مجموع” B K Rai رهبر اتحادیه وابسته به Bharatiya Mazdoor Sangh (BMS) به نقل شد.

همه هند زغال سنگ کارگران فدراسیون دبیر B B Ramanandan گفت: “همه معدن زغال سنگ, اعزام, حمل و نقل, همه چیز را کاملا متوقف شد و در اولین تغییر”.

هیچ خشونت گزارش شده از هر نقطه. Colliery, مدیریت مستقر کرده اند CISF پرسنل در اعداد بزرگ است. شبه نظامی سربازان در حال گشت زنی برای جلوگیری از هر گونه تلاش توسط رهبران اتحادیه برای جلوگیری از معدنچیان از پیوستن به وظیفه.

حدود 4 میلیون تن زغال سنگ خروجی می تواند از دست رفته به علت سه روز اعتصاب با توجه به Nathulal Pandey جمهور HMS-وابسته عقبی Khadan Mazdoor فدراسیون. زغال سنگ هند یک چتر سازمانی است که با هم نگه می دارد زغال سنگ تمام زمینه های تولید 1.3 تن زغال سنگ در هر روز پس از دست دادن با توجه به سه روز اعتصاب خواهد بود حدود 4 تن. زغال سنگ هند حساب برای بیش از 80 درصد از هند زغال سنگ خروجی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de