HealthPartners بسته شدن 7 درمانگاه با COVID-19 تغییرات

HealthPartners است به طور دائم بسته شدن هفت درمانگاه — به علاوه مواد مخدر و الکل درمان برنامه — به عنوان COVID-19 دهید بيماران به دنبال کمتر مراقبت از آجر و ملات دفاتر پزشکی.

این بهار بلومینگتون مبتنی بر HealthPartners و دیگر درمانگاه شبکه در مینه سوتا اعلام کرد به طور موقت تعطیل برای برخی از دفاتر پزشکی به عنوان stay-at-home سفارشات محدود روش های پزشکی.

برخی از این کلینیک در حال بازگشایی همانطور که بیشتر بیماران به دنبال مراقبت از عروق کرونر از مسائل اما HealthPartners چهارشنبه اعلام کرد که هفت درمانگاه و همچنین مواد مخدر و الکل برنامه در مناطق بیمارستان نمی خواهد بازگشایی شده است.

“ترجیحات مصرف کننده در حال تحول است و قیمت فشارهای واقعی هستند” گفت: Andrea والش مدیر اجرایی در HealthPartners, در بیانیه ای. “این مراحل پیش بینی نیازهای در حال تغییر از بیماران ما اعضای جامعه و موقعیت HealthPartners برای آینده است.”

فراتر از تحکیم برخی از خدمات بالینی HealthPartners در حال گسترش است تصویری بازديد و دیجیتال دیگر قابلیت های. نظام سلامت می گوید پزشکان انجام داده اند نزدیک به 300,000 تصویری بازديد از اوایل ماه مارس.

“COVID تسریع تلاش های ما برای تجدید نظر چگونه و که در آن ما نیاز به آجر و ملات برای ارائه به مراقبت و چگونه ما می تواند پاسخگویی نیازهای مصرف کننده در روش های جدید مانند ویدئو بازدیدکننده داشته است” گفت: سخنگوی وینس Rivard از طریق e-mail. “حرکت به تحکیم کلینیک ما عملیات به ما کمک خواهد کرد ارائه مراقبت مقرون به صرفه به دلیل تسهیلات و هزینه های سربار را می توان کاهش می یابد.”

Rivard گفت: برخی از مشاغل به احتمال زیاد حذف خواهد شد اما بسیاری از کارگران شیفت به مکان های دیگر.

HealthPartners دومین گروه غیر انتفاعی در کشور با حدود 26,000 کل کارکنان و درآمد سال گذشته از $7.25 میلیارد دلار است.

به عنوان سیستم مراقبت های بهداشتی در ماه آوریل دچار مالی از خاموش کردن از اعمال جراحی الکتیو برای COVID-19 آماده سازی HealthPartners اعلام کرد به طور موقت درمانگاه تعطیلی و همچنین قطع پرداخت برای مدیران ارشد و furloughs برای 2,600 کارگران است.

در چهارشنبه HealthPartners گفت: آن را نگه داشته است بیش از 50 درمانگاه در سراسر منطقه باز در طول همه گیر خواهد شد و در حال حاضر بازگشایی چهار کلینیک های پزشکی و چندین درمانگاه دندانپزشکی است که تا به حال به طور موقت به حالت تعلیق در خدمات. پزشکی درمانگاه واقع در Eagan الک ریور Wayzata و سنت لوئیس پارک.

علاوه بر این برخی از کلینیک های که تا به حال محفوظ است تنها برای بیماران مبتلا به علائم تنفسی در حال تبدیل به سرویس کامل وضعیت.

“پاسخ ما به COVID-19 منجر به نوآوری در مراقبت و خدمت به مردم — برای امروز و همچنین به آینده” والش در بیانیه ای گفت. “این شامل گسترش و توسعه پزشکی از راه دور, درایو, تا, تست, و بسیاری دیگر از مدل های جدید مراقبت از بیماران ما.

HealthPartners می گوید کلینیک های زیر است نمی خواهد بازگشایی: پارک Nicollet شوروود درمانگاه Cottage Grove; Highland Park in St. Paul; ریورساید در مینیاپولیس; Stillwater گروه پزشکی مهتومدی; و Westfields HealthStation در ریچموند جدید, Wis.

همچنین بسته عبارتند از: مناطق الکل و مواد مخدر سوء استفاده از برنامه در, St. Paul; مناطق مپلوود رفتاری درمانگاه بهداشت و HealthPartners’ مینه سوتا مرکزی درمانگاه در سارتل/St. Cloud منطقه است. این سازمان است که با توجه به اینکه برای ادامه خدمات دندانپزشکی در خیابان منطقه است.

 

توییتر: @chrissnowbeck

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de