‘این همه الهی بازی به من’: گلپر راس بدن آخرین از ویژگی های مجله—به معنای واقعی کلمه


Angelica Ross attends the 13th Annual Essence Black Women In Hollywood Awards Luncheon on February 06, 2020, in Beverly Hills, Calif.

گلپر راس در مراسم 13 سالانه جوهر سیاه و سفید زنان در هالیوود جوایز ناهار در فوریه 06, 2020, در بورلی هیلز کالیفرنیا.
عکس: مت Winkelmeyer (گتی ایماژ)

“چیزهایی رخت بربسته بود: که گفت:” ریشه‘s سرگرمی نویسنده Tonja Stidhum پس از دیدن گلپر راس’ جدید تصویری, عکس با ملک Ahmir و مدل دهید با Amiyah Scott fیا مصاحبه مجله. و به دنبال مانند این (با بامبو, گوشواره, به, بوت) که واقعا می تواند کل پست. در واقع اگر شما گمان می برند این وبلاگ در واقع یک گلپر راس استن حساب ما واقعا نمی تواند آن را انکار کند…و می تواند شما را واقعا مقصر ما ؟

تبلیغات

اما از آنجا که این مصاحبه وجود دارد, البته, مصاحبه با راس. اولین تغییر جنسیت بازیگر نقش اول مرد برای کسب درآمد سری بعدی به طور منظم نقش (در برخواهد داشت و داستان ترسناک آمریکایی) بنیانگذار TransTech اجتماعی شرکت های که با استفاده از “فن آوری به عنوان یک استراتژی کاهش آسیب به صورت ترانس جامعه” و 2019 ریشه 100 honoree صحبت می کند با نویسنده و فعال 2017 ریشه 100 honoree Raquel ویلیس در مورد مرز شکستن حرفه ای, معنویت, ساختمان, ترانس فعالیت و دید و چه هر دو غرور و زنانگی چیست به او در حال حاضر.

تبلیغات

“من فکر کردم که غرور ماه بود واقعا رفتن به نوع پایین کلید به دلیل COVID-19 و به ما پیشنهاد شده برای اقامت در داخل خانه های ما و اجتماعی فاصله” راس گفت ویلیس از چه چیزی ثابت می شود یک غرور ماه شبیه هیچ دیگر در ماه ژوئن امسال (و واضح است که به مراتب بیش از) “با موضوع زندگی تظاهرات علیه خشونت پلیس در آوردن ما به سمت خیابان من فکر می کنم که ما در حال دیدن ریشه های غرور جنبش: یک شورش. ما شاهد این هستیم که اتفاق می افتد همه را دوباره و دوباره در چارچوب تقاطع بودن و بودن LGBTQ,” او اضافه شده است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

راس به ظاهر همیشه یک یا دو گام جلوتر ایجاد راه برای نه تنها خودش, اما جامعه او را به خوبی قبل از جهان حتی شروع به در نظر گرفتن انجام همان. اما او به عنوان ویلیس می گوید: “من متولد شدم برای این زمان. من به دنیا نشان می دهد و در عین حال یک مثال دیگر: یک تیره پوست لباس زیر زن می تواند به شما نشان دهد که چگونه او می تواند بالا بردن فرکانس ارتعاشی از زندگی او برای انجام کاری بزرگ برای این جهان است. آن را به طور خاص است که هر کسی می تواند انجام آنچه که من انجام می دهند اما آن است که هر کسی می تواند به طور کامل شکوفه.”

تبلیغات

بدون سوال, راس شکوفا شده است—به یک قهرمان آمریکایی و همچنین افزایش آیکون در چشم ما. (در واقع ما واقعا می توانید نگاهی به این تصاویر داشته باشد و نه یک بحث جدی در مورد راس در نظر گرفته شده به عنوان X-Men‘s بعدی طوفان ؟ زیرا بای-زنبور عسل…ما دوست دارم به آن را ببینید.) اما در زیر آرایش و کلاه گیس و کمد لباس یک زن که به خودش خود را در شرایط خود و شفاف درباره سفر او را گرفته به دست آوردن وجود دارد.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که ما باید به یاد بگیرند که به امن برای ما انجام زنانگی: مو باید به لحاظ اجتماعی قابل قبول ظاهر که آن را به بیان خود را به عنوان یک زن. در آغاز آن سخت بود برای من و هنوز هم ببینید کاری که من در آینه ببینید و یا به آرایش و فقط استخوان لخت” او می گوید ویلیس. “در حال حاضر من در یک محل با زنانگی که در آن این که آیا آن یک توری جلو کلاه گیس و یا اینکه آیا آن را نمی, این همه الهی بازی به من. آنها تمام لوازم جانبی اما هیچ یک از چیزهای که تعریف من و یا زنانگی.”

تبلیغات

شما می توانید به عنوان خوانده شده گلپر راس’ مصاحبه با Raquel ویلیس کامل در مصاحبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de