مینیاپولیس پارک مدیره دقت آرا در پایین برنامه ای برای محدود کردن encampments

یک تقسیم مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره در روز چهارشنبه را رد کرد یک برنامه است که می تواند به محدود بی خانمان encampments در پارک ها در سراسر شهرستان از جمله وسیع جامعه در Powderhorn پارک که رهبران می گویند که تبدیل به بزرگترین در مینه سوتا تاریخ است.

پارک هیئت مدیره جایگزین صدها نفر از ساکنان بی خانمان که مهاجرت در سراسر مینیاپولیس در میان قیام پس از پلیس با قتل جورج فلوید. ماه گذشته در کمیسیون رای به اجازه می دهد ساکنان بی خانمان به اقامت شبانه در پارک های شهر.

در عین حال تلاش برای جلوگیری از Powderhorn سایت که در آن دو جداگانه encampments در انتهای شمالی پارک در حال حاضر افزایش یافته است به عنوان بسیاری از 600 نفر در 400 چادر با توجه به هیئت مدیره. آن را در حال حاضر بزرگتر از دیوار فراموش شده بومی یک چادر اردوگاه منحل در سال 2018 و پارک رهبران می گویند که شرایط در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای خطرناک است.

روز چهارشنبه مدیره پارک برنامه ریزی شده بود به رای گذاشتن قطعنامه که حد اندازه encampments به 10 چادر در 10 پارک محلهای که به پایان رسید در این زمان به منظور اجازه می دهد encampments از تمام اندازه سپتامبر. 1.

کمیسر Londel فرانسوی که تبدیل شده است به طور منظم حضور داوطلبانه در Powderhorn پارک نقل مکان کرد و به جلو قطعنامه از دستور کار جلسه. پنج کمیسیون رای به نفع; چهار برابر رای داده.

“من فکر می کنم واقعی با رزولوشن واقعی خواهد بود فکر می ملاحظات مردمی که در واقع لازم نیست جایی بروید” فرانسه گفت. “شاید آنها می توانید برخی از ایده های بهتر از ما انجام دهد.”

کمیسر براد Bourn نیز رای به حذف این قطعنامه گفت: رفت و در مقابل پارک مدیره را زودتر تعهد به پارک یک پناهگاه برای بی خانمان ها. “من فقط فوق العاده اشتباه آن را به دلیل آن به نظر می رسد به 180 درجه و موقعیت از چه هیئت مدیره تصویب آن در جلسه گذشته گفت:” کمیسیون.

کمیسیون, فرانسوی, Bourn AK حسن, Chris Meyer و کلم Severson رای به حذف این قطعنامه از دستور کار. کمیسیون مگ فورنی, Steffanie Musich, LaTrisha Vetaw و پارک رئیس جمهور هیئت مدیره Jono Cowgill رای دادند در برابر حرکت است.

چند نفر که در جلسه حضور داشتند که برخی از آنها در حال زندگی در Powderhorn, تحسین و تشویق آرا با برخی بعد گفت: این قطعنامه بد شکل و پیشنهاد بدون طرح دیگری در محل.

در اوایل این هفته Cowgill گفت که او تا به حال مطرح قطعنامه به تنظیم برخی از مهلت او امیدوار بود که دیگر فشار سازمان های دولتی به ویژه دولت برای حرکت به سرعت به ارائه منابع برای بی خانمان ساکنان از جمله سلامت روانی و حمایت کمپینگ دیگر مناطق است.

“من هنوز به این تعهدات ملموس است که می تواند به ما کمک کند حرکت به مرحله بعدی برای بسیاری از مردم بر روی زمین” Cowgill روز سه شنبه گفت. “در حالی که به نظر می رسد مانند زمستان است یک راه دور کردن آن واقعا نمی باشد. خیره کردن ایده داشتن 200, 300 چادر در Powderhorn در ماه اوت است که واقعا مربوط به من برای مردمی است که وجود دارد.”

کمپ داوطلبان و همسایگان در Powderhorn پارک ساخته شده اند همان درخواست در روزهای اخیر در تماس با دولت برای ارائه بودجه اضطراری برای جمعیت بی خانمان و سرعت اتصال اعضای کمپ با مسکن دائمی. Hennepin County, پارک مدیره و شهر مینیاپولیس درخواست دولت به صندوق های غیر انتفاعی را بیشتر, توسعه, راه اندازی پناهگاه های اضطراری در Fairgrounds دولت بیشتر و خرید اتاق های هتل ها در سراسر کشور.

کوچک encampments نشان داده اند در حدود 35 محل پارک از جمله یکی در مقابل پارک مدیره سرپرست Al Bangoura خانه در Lyndale مزرعه و حوالی ان پارک.

هیئت مدیره است که هزینه حدود $16,000 یک هفته اجاره مواد مانند قابل حمل دستشویی و ارائه “سایر خدمات کارکنان” در Powderhorn با توجه به وب سایت خود را.

این Powderhorn encampments Cowgill گفت: باید غیرقابل دفاع تبدیل آورده و در “خطرناک و مشکل ساز درنده رفتار.” ساکنان سابق گفت: آنها باید شاهد دعوا شکستن هر روز. هفته گذشته یک نوجوان بود, تجاوز جنسی در یک اردوگاه.

در شب چهارشنبه یک نوجوان به ضرب گلوله کشته شد و چندین بار در نزدیکی یک چادر اردوگاه در Thompkins پارک در جنوب مینیاپولیس با توجه به چند گزارش. او در شرایط بحرانی است اما انتظار می رود برای زنده ماندن.

اسکات آلن هارپر 49 بود ماندن در Powderhorn و احساس اردوگاه تبدیل شدن به طور فزاینده فرار. زمانی که او آموخته است که یک نوجوان شده بود sexually assaulted او بسته بندی وسایل خود را و سمت چپ با یک گروه از ساکنان دیگر تشکیل اردوگاه خارج Bangoura خانه.

او شده است در مینه سوتا برای کمتر از یک ماه سفر در سراسر کشور با استفاده از نظامی و مزایای بازنشستگی. در اردوگاه او گفت: مینیاپولیس بود “چنین مکان زیبا” و او که قرار بود برای کمک به انتخاب علف های هرز در خانه همسایه.

زمان Powderhorn ساکنان رنگ آرامش تصویر چهارشنبه.

نادین کوچک بود که در هتل شرایتون سابق پناهگاه قبل از ورود در این پارک گفت: ضلع غربی پارک ساکت تر از بزرگتر شرق اردوگاه.

او را پشتیبانی نمی کند پارک مدیره برنامه ریزی برای کوچک شدن encampments و گفت: مردم در این اردوگاه نیاز بیشتر داوطلبان امنیتی و گزینه های مسکن.

“من امیدوارم که ما همه در اینجا در پارک و قرار نیست که به نگرانی در مورد که در اینجا در خیابان” ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de