‘اجداد من نیز بردگان: سفید زن به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم توسط سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماسک,

یک زن سفید مجبور شد برای تماس با تمام مدیران—پلیس دفتر مرکزی شرکت و واقعی مدیر یک جزیره n. y. فروشگاه—پس از او به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم توسط یک کارمند مورد نظر سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

تبلیغات

قبل از ما شروع, بیایید با توزیع نام برد. ترول اینترنت لقب داده اند این زن “Ku Klux کارن” که توهین به Ku Klux Klansmen و Karens در همه جا. او بیش از حد قدیمی به کارن. هر کس می داند که Beckys رفتن به نژادپرستی در مقطع تحصیلات تکمیلی و در نهایت تبدیل شدن به Karens که به طور کلی در محدوده بین سنین 33 و 52. وجود دارد تنها یک نام در خور این crier از اشک سفید است که به عنوان یک سالمند stateswoman از بکی/کارن جنبش را به اهداف بزرگ دوباره:

او یک مگی.

مگی بود خرید در هدف در Selden, n. y., در روز پنج شنبه 25 ژوئن احتمالا خرید یک هفته عرضه از چیزهایی که مگی خرید —گوشت ران گاو, گوجه فرنگی, ضد آفتاب گلکاری خاک بلغور جو دوسر و کسانی که پوشک بزرگسالان قیش که اصلا ترک pantyline—هنگامی که او به کشف یک کارمند است که تنها به تانا با پوشیدن یک ماسک صورت با کلمات “Black Lives Matter” و یک مشت.

تبلیغات

تانا پوشیده بود ماسک را به کار برای سه هفته متوالی به دلیل هدف نیاز به تمام کارکنان به پوشیدن ماسک صورت. اما این شرکت ظاهرا سیاست نیست و جلوگیری از آن کارگران از پوشیدن لوازم جانبی که اعلام ارزش سیاه و سفید زندگی می کند. و از آنجا که تانا بود راهپیمایی ایدئولوژی سیاسی همه در مگی چهره مگی نمی توانست نادیده بگیرد تانا را متخاصم pro-negro آرم که قابل فهم است, به جز برای یک جزئیات کوچک:

تانا نبود کمک مگی.

NBC گزارش:

Tana, 21 که اسپانیایی گفت: این زن بود که با کمک یکی دیگر از کارمند مورد نظر در خدمات مهمان زمانی که درگیری شروع شد و حدود 1 بعد از ظهر پنج شنبه. تانا گفت: مشتری پرسید: “شما نمی دانید که تمام زندگی موضوع درست است؟”

تانا گفت: او پاسخ داد: “بله” و به زن او حق دارد به نظر او اما همه زندگی نمی تواند موضوع تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

“او سپس گفت: من ماسک بود توهین به او و من نیاز به آن را f– من چهره” تانا گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز سه شنبه. “من گفتن بود خود من مجاز به پوشیدن این ماسک مدیر عامل شرکت هدف است همه چیز در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

هنگامی که مگی رفت (شما می دانید که چگونه “آنها”).

شجاعانه پایدار ماسک صورت برتری مگی شروع به جیغ که تانا ماسک بود “نژادپرستانه علیه سفید پوستان” تا زمانی که یک گارد امنیتی کرده بود به همراهی خود را از فروشگاه. خوشبختانه مگی رفت و بی سر و صدا پایان دادن به این حادثه و عذرخواهی برای فوران او.

تبلیغات

HAHAHAHAHA!

من فقط bullshitting. مگی نمی رفتن بی سر و صدا.

او به عنوان طلیعه خارج از هدف و بدون کرم ضد آفتاب و گلکاری خاک مگی پرسید: نگهبان—که فقط اتفاق افتاده بود و سیاه—اگر او “می خواستم بیشتر خشونت پلیس آمده است” که ناشی از گارد امنیتی به “عقب گرفته.”

تبلیغات

توجه داشته باشید جانبی: هر زمان که یک داستان شامل کلمات “فقط اتفاق می افتد به سیاه و سفید” و “ناگهان” شما می دانید برخی از نژادپرستانه گه در مورد به پایین رفتن. در همه سال من هرگز به عقب گرفته شده توسط چیزی است که یک فرد سفید بود. اگر چه این برای تلفن های موبایل کمی بیشتر آسیب زا از maskually حمله توسط یک نژادپرست ماسک صورت من صادقانه می خواهید به عقب گرفته شده فقط یک بار در زندگی من است. اما آن را احتمالا نمی خواهد اتفاق می افتد پس من فقط اتفاق می افتد به سیاه و سفید.

زمانی که تانا شیفت به پایان رسید او رفت و به دیدار با دوست پسر او بود که چیدن تا زمانی که او به کشف مگی هنوز کمین در پارکینگ مانند او برنامه ریزی driveby یا چیزی. بنابراین تانا گزارش مگی برای امنیت دفاتر چرا که شما نمی توانید افراد مشکوک کمین در اطراف به دنبال مانند آنها تا به چیزی. (شما می دانید که چگونه “آنها” هستند).

تبلیغات

مگی گفت: او برنامه ریزی شده بود به داخل با تلفن او را به طوری که او می تواند “رکورد چهره” که او احتمالا به معنای ماسک به خصوص یکی بودن فرسوده در تانا صورت پس از آن تا به حال به طرز مسخره مگی سفیدی. مشکوک که مگی آماده شد به ادعا می کنند که تانا ماسک به حال مرتکب جرم و جنایت نفرت, تانا, دوست پسر شروع به ضبط بیش از حد و تصویری بعدها ارسال شده به Instagram.

تبلیغات

در این ویدئو مگی با پوشیدن متس پیراهن (که از لحاظ فنی طبقه بندی شده به عنوان یک Confederate monument به خاطر آن جشن “باعث از دست داده”) را به عنوان او حاضر به ترک توضیح داد که او می خواست به رکورد تانا چرا که او “yapping.”

“من یک راست به نظر من” توضیح می دهد که مگی قبل از lapsing به بیهوده گویی ادبی whataboutism. “من به شما گفتن که سیاه زندگی خورد زیرا که مرد کشته فلوید, راست? بنابراین من به شما می گویم که من یهودی هستم و اجداد من نیز بردگان و همچنین در اردوگاه های کار اجباری. پس از آن همه سیاه و سفید زندگی می کند. آن را سیاه و سفید زندگی می کند. از آن همه است. آنچه در مورد چینی ها ؟ آنچه در مورد مکزیکی ها? آنچه در مورد هر کس دیگری در جهان است ؟ بله, آن را بمکد.”

تبلیغات

“اما شما می دانید چه ؟” ادامه داد: مگی بی نقص. “در بسیاری از بعدم وجود افرادی که لعنتی نفرت انگیز و هر چیز دیگری. و شما می دانید چه ؟ وجود دارد بسیاری از مردم سفید که ناخالص هستند. من همه جا هستم.”

مگی می رود می گویند که “او دروغ نمی گوید” به دلیل…البته.

“ما می خواهیم هر کسی که در مغازه کار می کند و در هدف به احساس استقبال و احترام” هدف در بیانیه ای گفت. “بر اساس یک وضعیت که در ما تشدید Selden, New York, فروشگاه در ژوئن 25, خواسته ما یک مهمان به ترک محل.”

تبلیغات

“این حادثه را به پلیس گزارش شد و در ژوئن 29 و در دست بررسی است” گفت: یک سخنگوی Suffolk اداره پلیس افزود که آنها نمی خواهد افشای نام شاکی.

ما می دانیم که آن را به شما مگی.

همانطور که از چهارشنبه Suffolk County, Correctional Facility به حال رزرو هر کسی برای حمله با یک کشنده ،

تبلیغات

من نه به عقب گرفته شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de