“اوه خدای من شما را شکست مچ دست من’: گرجستان پلیس شکایت کرد بیش خشونت حذف از مرد اشتباه


Illustration for article titled ‘Oh My God, You Broke My Wrist’: Georgia Police Sued Over Violent Takedown of the Wrong Man

تصویر: دریچه گاز کامل, تلویزیون, یوتیوب

در فوریه. 8 در Valdosta Ga., افسر پلیس سفید راه می رفت تا در پشت یک مرد سیاه و سفید بود که در حال حاضر مورد سوال یکی دیگر از افسر پلیس بود که آن هم سیاه و سفید. یکی از افسران حتی بدون اعلام حضور خود را برداشت مرد از پشت فرمان او را به قرار دادن دست خود را به پشت او سپس در عرض چند ثانیه او را برداشته تا در هوا و ناودان او را به زمین. ماموران اقدام به دستگیری این مرد بیش از یک برجسته ضمانت—فقط آنها تا به حال آن مرد اشتباه است. در حال حاضر او را تحت پیگرد چهار افسران درگیر در درگیری Valdosta رئیس پلیس و شهردار و دیگران ادعا که پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد و تجاوز خود را از حقوق مدنی.

تبلیغات

آسوشیتد پرس گزارش که 46 سال سن آنتونیو Arnelo اسمیت دیده می شود در فیلم های گرفته شده توسط افسران دوربین های بدن در پاسخ به این سیاه افسر سوالات و توزیع و او را ID درست قبل از ماموران او را از پشت.

بیایید شروع با این شهر گزارش. از AP:

این شهر در بیانیه ای گفت که پلیس در پاسخ به یک گزارش که یک مرد بود اذیت و آزار مشتریان و درخواست پول در خارج از فروشگاه های مواد مخدر به طور همزمان دو مظنون در این نزدیکی هست که متناسب با توضیحات. افسران سوال یکی از آنها آموخته او برجسته حکم بازداشت. دیگر اسمیت بود.

این شهر در بیانیه ای می گوید که یک افسر شناسایی شده در طرح دعوی در دادگاه به عنوان گروهبان. بیلی چرخ نزدیک اسمیت اشتباه اعتقاد داشتند او را می خواستم و “توصیه او به جای دست های خود را پشت سر خود را.” اسمیت “شروع به مقاومت در برابر با کشیدن اسلحه خود را رو به جلو و سفت بدن خود” باعث ویلر او را به زمین این شهر گفت.

تبلیغات

در حال حاضر, اجازه دهید بحث در مورد چگونه است که گزارش کامل تصویر است به عنوان مثال چرا پلیس بدارد هرگز نباید گرفته شود به عنوان انجیل.

با توجه به AP که تنها فیلم از یکی از چهار افسر دوربین های بدن در ابتدا منتشر شد و در این ویدئو حذف اسمیت نمی تواند به وضوح دیده می شود به این دلیل که دوربین دوخته بود به پشت او. اما این فیلم که از افسر که در اصل سوال اسمیت نشان می دهد که آنچه در واقع اتفاق افتاده است مثل روز روشن.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

چرخ دیده می شود در سکوت راه رفتن به اسمیت, خرس آغوش او را از پشت و خواستار او با قرار دادن دست خود را پشت سر خود را (حتی اگر او به وضوح اسمیت اسلحه دوخته به طرف او). قبل از اسمیت حتی در زمان حال به شکل از چه اهمیتی در جریان است (چه رسد به واکنش نشان می دهند به چرخ فرمان) او برداشته به هوا و به زمین است.

اسمیت دیوانه وار فریاد می زند: “اوه خدای من شما را شکست مچ دست من!” که ویلر, پاسخ,, “آره, ممکن است او را شکست.” به زودی پس از مامورین حذف دستبند از اسمیت مچ دست و آمبولانس تماس بگیرید.

تبلیغات

پس از اسمیت می پرسد که چرا او را دستگیر شدن یکی از افسران به او می گوید “ما باید حکم خود بازداشت.” زمانی که افسر سیاه, دومینیک هنری می گوید که ماموران آنها را به اشتباه ،

“هی این بود که مرد دیگری” هنری می گوید. “آن مرد با حکم بیش از وجود دارد. هیچ وجود دارد دو نفر متفاوت است.” پس از آن اسمیت منتشر شد.

تبلیغات

اسمیت واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در ژوئن 19. یکی از وکلای ناتانیل Haugabrook گفت: پنج شنبه که فوریه حادثه “بدیهی است که برخی از نژادی تن به آن است.”

“هنگامی که شما ببینید که شما نمی تواند کمک کند اما می گویند این یک تقلید مسخره امیز,” Haugabrook گفت: AP گزارش. “هیچ کس نباید انجام می شود که در راه است.”

تبلیغات

Ashlyn جانسون سخنگوی شهر Valdosta خواسته شد در مورد اختلاف بین پلیس حساب از درگیری و آنچه بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم نشان می دهد که در واقع اتفاق افتاده است. او کاهش یافته است به صحبت در مورد این موضوع اما آیا ارائه یک بی فایده, کون, بیانیه که گفت: “شهر Valdosta و Valdosta اداره پلیس هر گزارش هر گونه آسیب به یک شهروند جدی است.”

آره اما سوال این بود: آیا شما خود را به وضوح دروغ, کون, پلیس, ساخت گزارش نادرست به طور جدی ؟

تبلیغات

به هر حال اسمیت وکلای درخواست برای $700,000 خسارت و همچنین به عنوان “یک تعهد توسط Valdosta اداره پلیس به اصلاحات” AP گزارش.

شما می توانید فیلم از این حادثه را در زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de