کلاس های آنلاین می تواند در واقع کودکان و نوجوانان آسیب پذیر به کوروناویروس. اما چگونه ؟

حیدرآباد: پزشکان هشدار به والدین از خطرات ناشی از افزایش صفحه نمایش زمان در چشمان کودکان خود را با توجه به کلاس های آنلاین. کودکان با توجه به آنها در معرض خطر نزدیک بینی (نزدیک بینی) خشکی چشم و الگوهای خواب را مختل. آسیب به سطح چشم به علت خشکی, یک کارشناس گفت: حتی می تواند بیماران را بیشتر مستعد ابتلا به انقباض COVID-19.

Dr Deepti مهتا چشم پزشک و متخصص شبکیه در بیمارستان مراقبت Hi-Tec شهرستان گفت: افزایش زمان روی صفحه نمایش می تواند منجر به آسیب به سطح چشم. این می تواند در واقع منجر به بیماران بیشتر مستعد ابتلا به انقباض Covid-19. او توضیح داد که هنگامی که کودکان و یا حتی بزرگسالان استفاده از صفحه نمایش کامپیوتر, آنها پلک زدن کمتر از حد معمول است. “هنگامی که یک شخص پلک و اشک ها آزاد از طریق منافذ ریز که روان چشم. هنگامی که چشمک زدن-نرخ پایین تر وجود دارد اصطکاک روی سطح چشم منجر به آسیب. آن را ارائه خود را در قالب چشم قرمز, آلرژی و غیره” او گفت:.

دکتر مهتا گفت: ورم ملتحمه است ارائه مشترک میان Covid-19 بیماران نشان می دهد که افراد مبتلا به خشکی مسائل در چشم خود را در معرض خطر ابتلا به عفونت. “بیمار می تواند تبدیل به معرض ابتلا به عفونت هنگامی که او چشمی دفاع مکانیسم های پایین هستند. واقعی وجود دارد احتمال آنها قرارداد ورم ملتحمه از طریق ترشحات چشمی,” او توضیح داد.

کارشناسان توصیه پدر و مادر به ورزش احتیاط با محدود کردن زمان روی صفحه نمایش برای کودکان و ترکیب منظم استراحت در طول کار کلاس. دکتر رامش Kekunnaya سر کودک نزد موسسه در L V پراساد موسسه چشم گفت: کودکانی که در حال گرفتن به اندازه کافی نور خورشید و یا تغییر از مناظر بودند در معرض خطر بالای ابتلا به نزدیک بینی و یا پیشرفت نزدیک بینی (و بدتر از بینی). “افزایش زمان روی صفحه نمایش نیز منجر به اختلال در الگوهای خواب خود را,” او اضافه شده است.

Dr Kekunnaya نشان می دهد سن-براکت رویکرد به محدود کردن زمان روی صفحه نمایش برای کودکان است. “این مهم است که تعداد ساعت آموزش بود تا حد زیادی کاهش می یابد. اگر یک کودک استفاده می شود که هشت ساعت درس در مدرسه تعداد آنلاین ساعت نمی توان از همان ظهر,” او گفت:.

کودکان زیر سه سال باید هر کلاس های آنلاین; کودکان بین چهار و شش می تواند 90 دقیقه آموزش با شکستن یکی در میان و کودکان بین هفت و 12 می تواند تا چهار ساعت از درس با دو یا سه می شکند. در نهایت کودکان تا سن 16 سالگی می تواند تا هشت ساعت از درس های, در صورت نیاز, اما با چند استراحت و ناهار Dr Kekunnaya گفت.

“حداقل یکی از جلسات آنلاین باید یک فعالیت جسمانی — یوگا, رقص, و غیره. علاوه بر این, ما نشان می دهد کودکان در حال تدریس قانون 20-20-20. آنها باید یک دوم 20-استراحت طولانی بعد از هر 20 دقیقه از زمان روی صفحه نمایش و نگاه در چیزی واقع 20, پا, دور,” او گفت:.

دکتر مهتا اضافه شده است که کودکان می تواند اداره اشک قطره در پایان روز در این مستند به منظور تسهیل رطوبت در سطح چشم. “کودکان باید آموزش داده شود را می شکند و به یاد داشته باشید برای گردش در میان است. صفحه نمایش خود را باید واقع ترجیحا در یک دست خود را از راه دور از چشم و پایین تر از سطح چشم به منظور کاهش خطر آسیب,” او گفت:.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de