بازی با الا Paradis ملکه قلب ها: شگفت انگیز, کیف پول دوستانه دست-رایگان پرنیان

ملکه قلب ها | $38 | 55% تخفیف اعمال شده در سبد خرید

به عنوان ما دوره اجتماعی فاصله و قرنطینه انزوا میکشد در ما می شود آوردن شما یک سری از اسباب بازی های جنسی, بررسی برای کمک به شما را به بهترین تصمیم گیری خرید خود را به نگه داشتن رابطه جنسی انفرادی زندگی وزوز همراه و یا به چیزهایی ادویه تا برای زوج (یا thruples یا غیره و غیره و غیره.) که ممکن است دچار برخی از خستگی در اتاق خواب. در عرشه امروز ملکه قلب ها توسط الا Paradis.

تبلیغات

ملکه قلب ها, یک محصول جدید از الا Paradis یک کنترل از راه دور به شکل تخم مرغ, وسیله ارتعاش طراحی شده برای هر دو و زوج استفاده در بازی انفرادی می توان آن را با استفاده از hands-free و برای زوج های بازی یک شریک زندگی می تواند به کنترل از راه دور و تجربه از همسر خود هستند.

ملکه قلب ها قیمت برای $84 اما موجودی خوانندگان می توانید 55% off; تخفیف خواهد شد به صورت خودکار در پرداخت کاربردی.


جزئیات

تبلیغات

ملکه قلب یک لامپ به شکل سیلیکون, وسیله ارتعاش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد هر دو داخلی و خارجی آن دارای 10 حالت لرزش که توسط کنترل, کنترل از راه دور پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دست آزاد انفرادی و استفاده از آن می توانید به عنوان یک زوج ،

وجود دارد خیلی دوست دارم در مورد ملکه قلب ها—به صورت نسبتا کوچک, ابزار جنسی, آن را تا به بسیاری از ویژگی های. برای اولین بار برخی از nitty-ریگ دار: ملکه قلب ها از سیلیکون ساخته شده است بنابراین نباید آن را با استفاده از سیلیکون گریس و می توان آن را شستشو با صابون ملایم و آب یا هر ابزار پاک کننده است که امن برای استفاده در سیلیکون. اسباب بازی خود را توسط USB قابل شارژ با یک ساعت-مدت زمان اجرا (زمان شارژ 50 دقیقه); از راه دور عمل با استفاده از یک باطری سکه ای لیتیوم است که گنجانده شده است. و ملکه قلب ها 100% ضد آب, بنابراین می توان آن را در وان حمام, وان آب داغ, استخر, اقیانوس, دریاچه, باران بشکه پر از آب ،

ملکه قلب ها را می توان در چند روش مختلف: به صورت انفرادی و با استفاده از آن می توان برای یک دست-جلسه رایگان—من نمی توانم توصیه hands-free, اسباب بازی بسیار به اندازه کافی تجربه جلق واقعا بالا هنگامی که دست خود را می توانید پرسه زدن کمی. دیگر استفاده از hands-free, اسباب بازی است که به شما گزینه های بیشتر وقتی که می آید به مواضع چرا که اسباب بازی را با شما حرکت می کند.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

برای کسانی که ترجیح می دهند تحریک کلیتوریس ملکه قلب نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در خارج اگر شما از دست دادن یک بیت از آن دست رایگان با کیفیت و—می توان آن را چرخاند و با استفاده از دست-رایگان اگر شما دروغ در پشت شما هر چند شما ممکن است نیاز به تغییر موقعیت آن را از زمان به زمان, اما آن را نمی خواهد در محل اقامت اگر شما به هر موقعیت دیگر. با این حال! آنچه شما از دست دادن در جنبش شما به دست آوردن در یک غافلگیری از ویژگی های: دم می تواند موقعیت رو برای یک بیت از تحریک اضافی. من می بینم شما وجود دارد به دنبال تمام شک و تردید و خوب است پیش بروید و شک! فقط … قول می دهم که شما آن را امتحان کنید چرا که من به شما تضمین خواهد شد شک نه بیشتر.

همچنین آن را یک چیز کوچک است که نباید توجه به همه که زیاد است اما من برای پیدا کردن آن لذت بخش است, بنابراین من حدس می زنم آن را به برخی از مهم میزان: قلب به شکل کنترل از راه دور شایان ستایش است.

ملکه قلب ها قیمت برای $84 اما موجودی خوانندگان می توانید 55% off; تخفیف خواهد شد به صورت خودکار در پرداخت کاربردی.

تبلیغات

که ملکه قلب ها ؟

ملکه قلب ها را در خدمت بسیاری از نیازهای مختلف, می خواهد, امید, خواسته, و غیره. من عاشق این اسباب بازی به صورت انفرادی و با استفاده از—خیلی خیلی بیشتر از من پیش بینی قبل از آن تلاش. در حالی که من در بر داشت که استفاده خارجی تولید ارگاسم قوی تر با استفاده از دست آزاد از ویژگی های بیش از ساخته شده است تا برای آنچه از دست داده بود در شدت.

تبلیغات

برای, ارتباط جنسی, استفاده, ملکه Hearts است که بهترین داخلی استفاده می شود بنابراین شما می توانید با استفاده از قادر بودن به حرکت به موقعیت های مختلف. از آن خواهد شد علاوه بر این بسیار عالی به عشقبازی—بزرگ استفاده از دست آزاد, ابزار جنسی است که فرد با استفاده از آن می توانید از آن لذت ببرید در حالی که همچنین ارائه خدمات خود را شریک. زمانی که من توضیح داد که چگونه آن کار می کند و به شیوه های مختلف می توان آن را به یکی از همکاران او گفت: “که تا سکسی.” در آن است و من به دنبال به جلو به روز در سال 2023 که من و او خواهد بود و مجاز به دیدن هر یک از دیگر دوباره به طوری که ما ممکن است در آزمون ما نظریه ،

سلب مسئولیت: الا Paradis ارائه نمونه واحد برای این بررسی. تحت شرایط عادی این خواهد بود بازگشت. به دلایل روشن الا Paradis احتمالا نمی خواهید این عزیزان اما این نه عامل به محتوای این بررسی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de