Priyanka گفت: برای تخلیه خود Lutzens’ منطقه VIP ییلاقی; کنگره دود

کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra بود روز چهارشنبه به کارگردانی تخلیه او 35 لدهی املاک ییلاقی در Lutyens’ منطقه ظرف یک ماه به عنوان دولت تا به حال خارج او SPG را پوشش میدهد.

سفارش صادر شده توسط مسکن و امور شهری وزارت خواسته Ms Vadra به تخلیه خود ییلاقی و یا قبل از اوت 1 شکست که “آن را جذب کند آسیب اتهامات/کیفری اجاره طبق قوانین”.

SPG پوشش کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی و فرزندان او Rahul و پریانکا جایگزین شده بود با Z-plus CRPF امنیت در ماه نوامبر سال 2019. Ms Vadra یک شهروند خصوصی اختصاص داده شد نوع VI خانه در ماه فوریه سال 1997 به دلایل امنیتی توصیه SPG صفحه اصلی وزارت و دولت به عنوان دبیرخانه SPG protectees مورد نیاز مستقل ییلاقی از مشخصات خاص. با SPG پوشش رفته Ms Vadra خواسته شده بود به تخلیه خانه خود را.

دولت نارندرا تغییر سهمیه قوانین در سال 2015 ساخته شده و تنها SPG protectees واجد شرایط برای دولت محل اقامت. قبل از این که حتی کسانی که با Z-به علاوه امنیت بودند به عنوان محل اقامت.

Vadra پیوست سیاست در مدت کوتاهی قبل از 2019 Lok سبها سنجی شد و AICC دبیر مسئول اوتار پرادش است.

کنگره دود

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala و گفت: نه ترس از چنین اعلامیه و ادامه خواهد داد به برجسته کردن “اشتباه و زشتی یک شکست خورده دولت مودی”.

“ساعت نارندرا مودی و دولت او در حال کور خشم و نفرت و انتقام در برابر کنگره رهبری است. شدت دستپاچه شده توسط فعالیت سیاسی از Priyanka جی در بالا مودی دولت stooped و حتی بیشتر با صدور خانه تعطیلات متوجه. چنین نا امید تلاش نمی خواهد جلوگیری از ما,” او هنوز توییتی.

او گفت: پریانکا گاندی نیز برجسته شده شکست تا دولت.
“پریانکا گاندی است ایندیرا گاندی بزرگ-پدر و نه او و نه کنگره رهبری خواهد بود cowed توسط چنین اعلامیه” Surjewala گفت:

کنگره تا به حال واکنش نشان داد و به شدت به خروج از SPG پوشش به گاندی خانواده بود و حتی مطرح در مجلس.

ارشد رهبر حزب و پنجاب وزیر Amarinder سینگ گفت: این اتحادیه دولت باید برداشت لغو سفارش در بهره از پریانکا گاندی Vadra امنیت و ایمنی است.

تمام هند Mahila کنگره رئیس جمهور Sushmita Dev گفت که دولت آگاهانه به حال صادر شده توجه کنید.

“من باید بگویم که یک زمان وجود دارد که این شایعات قرار بود که در اطراف Priyanka خواهد بود Rajya سبها MP و یکی از دلایلی که او می خواست به ماندن در خانههای ییلاقی. اما او ثابت کرد تمام کسانی که گمانه زنی های اشتباه گفت: Dev.

“فراموش نکنیم که او را یک خانه ییلاقی با هر حس حق او آن را در زمان به دلیل دلایل امنیتی. من باور دارم که او هرگز گرفته شده استفاده ناروا از هر وضعیت ” Dev اضافه شده است.

کنگره رهبر راجیو Shukla گفت: “خانه اختصاص داده شده به آنها به دلیل دلایل امنیتی آنها دریافت کرده بود عظیم تهدید.”
“پس از ایندیرا گاندی و راجیو گاندی حادثه, شما می توانید ببینید آنها در مواجهه با تهدید های شدید. به عنوان یک نتیجه, خانه اختصاص داده شده به آنها ” Shukla اضافه شده است.

یکی دیگر از کنگره رهبر Adhir Ranjan چودری گفت: در یک صدای جیر جیر “حزب BJP را در لیست اولویت است. قبل از اخراج چینی ها مزاحمان که نه تنها اشغال ارتفاعات استراتژیک در Ladakh اما همچنین به کشته شدن سربازان ما dastardly, اخراج پریانکا گاندی از او ییلاقی مهم تر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net