پوتین می تواند باقی ماندن در قدرت تا 2036 طبق قانون اساسی جدید اصلاحات

مسکو: روسیه به شدت تصویب یک بسته از تغییر قانون اساسی در سراسر کشور رای جزئی نتایج نشان داد چهار شنبه, اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور به طور بالقوه خود را گسترش دو دهه حکومت تا 2036.

با بیش از 85 درصد از آرا شمارش پس از پایان هفت روز از رای گیری 77.8 درصد از رای دهندگان تا به حال به حمایت از اصلاحات به گفته کمیسیون انتخابات ارقام ذکر شده توسط سازمان های دولتی.

وجود داشته است شک کمی از رای دهندگان حمایت تغییراتی که پوتین اعلام کرد در اوایل این سال و منتقدان را محکوم کرد به عنوان یک مانور به او اجازه می دهد به ماندن در کرملین برای زندگی است.

اما بالا منتقد سرسخت کرملین انجام می دهد و نتایج را به عنوان یک “دروغ بزرگ” که منعکس کننده واقعی افکار عمومی.

اصلاحات تا به حال تصویب شده است سال پیش توسط پارلمان روسیه و نسخه ای از قانون اساسی جدید بودند در حال حاضر در فروش در کتابفروشیها اما پوتین گفته بود رای دهندگان تصویب شد ضروری به آنها مشروعیت.

این اصلاحات شامل محافظه کار و اقدامات پوپولیستی — مانند تضمین حداقل حقوق بازنشستگی و موثر ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان-اما مهمتر پوتین همچنین تنظیم مجدد ریاست جمهوری محدودیت اجازه می دهد او را به اجرای دو بار دیگر پس از زمان شش سال منقضی می شود در سال 2024.

مردم در انتخابات به عنوان سال 2000 به وقت تهران بود که حدود 65 درصد کمیسیون انتخابات گفت.

کرملین کشیده از همه متوقف می شود برای تشویق رای گیری با نظر سنجی تمدید بیش از نزدیک به یک هفته از آخرین روز رای گیری اعلام کرد یک تعطیلات ملی و جوایز — از جمله آپارتمان و ماشین و پول نقد — در ارائه به رای دهندگان.

در ابتدا برنامه ریزی شده برای 22 آوریل همه پرسی به تعویق افتاد با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما دوباره پس از پوتین گفت: این بیماری تا به حال به اوج خود رسید و مقامات شروع گزارش کاهش تعداد موارد جدید.

‘ثبات و امنیت و رفاه’

در آخرین درخواست تجدید نظر به رای دهندگان در روز سه شنبه پوتین گفت: تغییرات مورد نیاز برای اطمینان از روسیه در آینده “ثبات و امنیت و رفاه”.

تلویزیون دولتی نشان داد پوتین رای گیری روز شنبه در معمول خود را به مرکز رای دهی در آکادمی علوم روسیه که در آن او تحویل داده شد یک رای گیری توسط یک انتخاباتی کارگر پوشیدن فولاد ماسک و دستکش.

لباس پوشیدن و در کت و شلوار تیره و کراوات پوتین بود نه پوشیدن هر دنده محافظ.

در یک مرکز رای دهی در شهر ولادی وستک روسیه در شرق دور 79 ساله والنتینا Kungurtseva گفته او به حمایت از اصلاحات.

“برای ما به عنوان مستمری بگیران, آن را بسیار مهم است که آنها را افزایش بازنشستگی ما هر سال,” او گفت:.

“تا زمانی که ما خوب جمهور, زندگی, خواهد, خوب,” او گفت:.

در دومین شهر سنت پترزبورگ 20 ساله سرگئی Goritsvetov گفت که او مخالف اصلاحات اما شک آن را به هر گونه تفاوت.

“من در برابر رای داده و من امیدوارم که وجود خواهد داشت بسیاری از ما, اما من نمی دانم آنچه در آن تغییر خواهد کرد” او گفت:. “حداقل من ابراز نظر من است.”

Navalny گفته بود پوتین 67 و در قدرت به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر از سال 2000 می خواهد خود را “رئیس جمهور برای زندگی” و به نام تحریم خواستار رای نامشروع.

“ما فقط به تماشای یک نمایش با یک برنامه ریزی آخر” نوشت و در وبلاگ خود پس از نظرسنجی بسته شده است.

“پوتین نمی خواهد ترک خود” Navalny نوشت: “نه تا زمانی که ما شروع به بیرون آمدن به خیابان ها توسط صدها هزار نفر توسط میلیون ها نفر.”

مخالف تقسیم شده و شکست خورده به کوه جدی مبارزات انتخاباتی با برخی از رای “نه” و دیگران را به ماندن در منزل. وجود دارد تنها تظاهرات در مرکز مسکو و سنت پترزبورگ جمعه.

سقوط تصویب رتبه بندی

Golos مستقل انتخابات و نظارت بر آن گفت: تا به حال صدها شکایت از تخلفات از جمله مردم رای دادن بیش از یک بار و ادعای کارفرمایان بودند اعمال فشار بر کارکنان به بازیگران برگه های رای.

کمیسیون انتخابات رئیس الا Pamfilova هرگونه مشکلات روز چهارشنبه گفت: تنها یک زن و شوهر از نقض تایید شد و آنها هیچ تاثیری بر روی نتیجه.

پوتین تصویب امتیاز کاهش یافته است در ماه های اخیر. آن بود در 60 درصد در ماه ژوئن به ناظر انتخابات Levada پایین 20 امتیاز از ماه پس از انتخاب مجدد خود را در سال 2018 است.

تحلیلگران می گویند پوتین می خواستم برای به دست آوردن رای با بیش از قبل از روس ها — در حال حاضر رنج می برند از چندین سال از سقوط درآمد — در حال ضربه کامل اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر.

پوتین گفت: در مصاحبه اخیر خود که او تصمیم گرفت که آیا برای اجرای دوباره اما پیشنهاد شده که بخشی از دلیل برای ریاست جمهوری مجدد شد و به روسیه اجازه نخبگان سیاسی به تمرکز بر حاکم به جای “شکار برای جانشینان احتمالی”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de