ری فیشر ادعا Joss Whedon شد ‘ناخالص توهین آمیز و غیر حرفه ای’ به لیگ عدالت بازیگران و خدمه


Ray Fisher attends the ‘Justice League’ photocall on November 4, 2017, in London, England.

ری فیشر در مراسم ‘Justice League’ مخاطب در 4 نوامبر سال 2017, در, لندن, انگلستان.
عکس: تیم P. Whitby (گتی ایماژ)

Justice League star ری فیشر به نظر می رسد به تماس برای برخی از عدالت خود را.

در روز دوشنبه 32 ساله بازیگر که به تصویر می کشد سایبورگ در سال 2018 DC Comics فیلم, ارسال شده در یک کلیپ در توییتر از Comic-Con سال 2017, جایی که او و دیگر اعضای بازیگران در شرکت تبلیغاتی پنل. در پنل فیشر مورد کار با جاس ویدون که شرکت برند و به عنوان مدیر در طول باقی مانده از پس از تولید پس از مدیر زاک اسنایدر (که مشغول به کار در عکاسی اصلی) پا به پایین.

تبلیغات

“من می خواهم برای یک لحظه به زور جمع شدن هر بیت از این بیانیه” او نوشته شده همراه با کلیپ. که “بیانیه” شد زمانی که او گفت:, “آره, Joss یک مرد بزرگ و زاک [اسنایدر] برداشت یک فرد خوب برای تمیز کردن و به پایان برسد تا برای او.”

تبلیغات

خبرنگار هالیوود اضافی را فراهم می کند زمینه در این:

فیشر که به بازی قهرمان سایبورگ در این فیلم شده است در به اشتراک گذاری اطلاعات از وقت خود را در لیگ عدالت بیش از گذشته چند هفته پس از اسنایدر آشکار است که او اولین بازی خود را برش فیلم در HBO حداکثر.

“من نمی ستایش [نویسنده] Chris Terrio و @ZackSnyder برای سادگی قرار دادن من در لیگ عدالت,” فیشر نوشت: 6 ژوئن. “من ستایش آنها را برای توانمندسازی من (یک مرد سیاه و سفید با هیچ فیلم و اعتبارات را به نام خود) با یک صندلی در خلاق میز و ورودی در فریم از سنگ قبل از اینکه حتی یک اسکریپت!”

لیگ عدالت underwhelmed در دفتر جعبه درآمد $658 میلیون دلار در سطح جهان است. در طول سال شده است وجود دارد گمانه زنی ها بیش از آنچه که تغییر بین اسنایدر چشم انداز برای لیگ عدالت و محصول نهایی Whedon نظارت. اعتقاد بر این است داستان های ویکتور فیشر سنگ/سایبورگ و پدرش سیلاس سنگ (Joe Morton) بود و در میان داستان است که به طور چشمگیری کاهش.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

فیشر است که قطعا یکی از حامیان بزرگ از اسنایدر جنبش نمایش محبوب هشتگ #ReleaseTheSnyderCut در توییتر زیستی.

اولیه خود را صدای جیر جیر جمع قبلی خود Comic-Con نظرات در مورد ویدون تا به حال مردمی بدانم که آیا او خواهد تفصیل شرح دادن در هر راه. خوب در چهارشنبه فیشر بود که فقط.

تبلیغات

“جاس Wheadon را [sic] در مجموعه درمان از بازیگران و خدمه از لیگ عدالت بود ناخالص سوء استفاده غیر حرفه ای و کاملا غیر قابل قبول” فیشر نوشت. “او فعال شد, در بسیاری از, توسط جف جانز و جان برگ.” دانشگاه جانز شد, DC Entertainment, رئيس جمهور و مدیر خلاق افسر در آن زمان (چپ او در سال 2018) و برگ بود یک تهیه کننده در این فیلم است.

تبلیغات

اگر شما تماشای کلیپ قبلی در حقیقت, آن را در واقع به نظر می رسد بسیار آشکار است که فیشر به نظر نمی آید به طور کامل راحت و یا متقاعد مورد آنچه که او می گفت…به عنوان اگر آن را یک تعهد قراردادی. او حتی بیش از نگاه به شرکت ستاره Jason Momoa که ارائه شده کاملا بدون ثبت نام و یا هر گونه واکنش در همه.

او قطعا به نظر نمی آید این ناراحت کننده زمانی که او در ابتدا وارد پنل مرحله.

تبلیغات

ریشه رسیده به Joss Whedon نماینده برای نظر و ما منتظر پاسخ آنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de