اجرا در هدف قرار دادن .400* به نظر می رسد ممکن است در 60-بازی لیگ برتر فصل

وجود دارد یک دوره 10 ساله است که در آن جو مور یکی از نخبگان hitters در بیس بال. اما حتی با یک خط-درایو نوسان تمایل به ضربه زدن به توپ راه دیگر چشم مشتاق در صفحه و ثابت دو اعتصاب رویکرد مور هرگز به پنبه حلاجی شده .400 و یا بهتر است در یک فصل است.

رسیدن به .400 آسان نیست. هیچ کس در لیگ های عمده ای انجام داده است و آن را پس از تد ویلیامز batted .406 در سال 1941. میله کارو آمار .388 در سال 1977. جرج برت آمار .390 در سال 1980. تونی سمت چپ بود پنبه حلاجی شده .394 زمانی که بازیکنان اعتصاب به پایان رسید فصل سال 1994 در اواسط ماه اوت است. کسانی که شده اند بهترین اجرا می شود در مقدس مارک پس از جنگ جهانی دوم است.

اما به عنوان بازیکن و بازگشت به بیس بال استادیوم ها در سراسر کشور به آموزش coronavirus-کوتاه فصل وجود دارد پچ پچ در مورد شرایط بودن حق برای کسی که پنبه حلاجی شده .400.

برای انجام آن بیش از یک 162-بازی فصل به نظر می رسد بیشتر قابل دسترسی به بیس بال تکامل می یابد. راه اندازی زوایای دفاعی تغییر و قدرت bullpens یک چیزی در حال حاضر. اما چگونه در مورد بیش از 60 بازی فصل ؟

“وجود دارد یک فرصت بهتر از آن اتفاق می افتد,” مور گفت. “این هنوز بسیار کار سختی است.”

در سال 2009 مور roared خارج از دروازه پنبه حلاجی شده .407 بیش از اولین 46 بازی قبل از فرو بردن در زیر .400 و در پایان در یک حرفه ای-بالا .365 به پیروزی سوم AL پنبه حلاجی شده عنوان شده است. بعدی فصل تگزاس’ جاش همیلتون batted .359 — آخرین بازیکن به آمار بیش از .350 در یک فصل است.

به نظر می رسد متفاوت

مور دیدم چند نیروهای در بازی در طول سال های پایانی خود را به عنوان یک بازیکن است که او منجر به این باور است که .400 تقریبا قابل دسترسی است. اما فرشهای خاص آن را دشوار می سازد.

“هنگامی که من برای اولین بار به لیگ برتر در سال 2004 من را که استارت برای حداقل سه نفر در خفاش شاید چهارم” مور گفت. “و اگر من یک پنجم در-بت من می صورت یک مسکن. بنابراین من می خواهم دو تا سه کوزه متفاوت یک شب.

“من سال گذشته [2018] من می خواهم با یک استارت برای اولین بار از دو در خفاش و سپس یک lefty از اغل گاو یا حشم و سپس راه اندازی یک متخصص سپس خود را نزدیک تر است. من رو سه تا چهار کوزه یک شب. هنگامی که شما انجام این کار, آن را سخت تر. هنگامی که شما ببینید بچه ها بیشتر احساس می کنم شما باید یک فرصت بهتر. اما زمانی که شما در حال پرتاب های از اغل گاو یا حشم در یکی-خفاش یا بیرون آمدن اغل گاو یا حشم شما نمی دانند ممکن است آنها را به عنوان به خوبی. من احساس می کنم آن می رود در برابر hitter.”

و کسانی که نیروهای درایو به طور متوسط پنبه حلاجی شده در طول این دوره از یک فصل است. اما فشرده برنامه می تواند ایجاد حق سناریو برای یک بازیکن به با چنگک جمع کردن برای دو ماه و چیزهای جالب است.

بیش از حد بسیاری از کوزه

جاستین Morneau که batted .321 در طول AL MVP فصل برای دوقلوها در سال 2006 و سپس برنده 2014 NL حلاجی عنوان با ضربه .319 با کلرادو, توافق با مور در حالی که اضافه کردن که گسترش فهرست اسامی — تیم شروع خواهد شد با 30 بازیکن قبل از کاهش محدود به 26 — اجازه خواهد داد که مدیران برای مطابقت با hitters و حتی بیشتر. که حتی با ضد هنگامی که آنها وارد یک بازی در حال حاضر مورد نیاز به صورت حداقل سه مورد یا زمین تا زمین باز یافته است.

“شما احتمالا رفتن به صورت های مختلف پارچ هر در-خفاش” Morneau گفت: “آن فوق العاده دشوار است برای بازیکنان است.”

جیک جیک جونز batted .409 بیش از آتلانتا اولین 60 بازی از فصل 2008, او گذشته اتحادیه عمده برای حمل یک .400-میانگین چیزی که دیر است. یکی از مور بهترین رگه بود که او ضربه زد .404 بیش از یک کشش از 60 دوقلو بازی در سال 2006.

آنچه در مورد Arraez?

اگر وجود دارد هر زمان دوقلوها که مجهز به اجرا در چنین رفیع علامت لیست شروع می شود و متوقف می شود با baseman دوم لوئیس Arraez که batted .334 به عنوان یک تازه کار در سال گذشته است. آن را نمیگیرد طولانی برای Arraez برای نشان دادن بسیاری از صفات مورد نیاز برای ایجاد یک اجرا در تالار طور متوسط پنبه حلاجی شده. او نشان داد عالی منطقه اعتصاب آگاهی می تواند ناپاک کردن زمین تا زمانی که چیزی برای رسیدگی به خود جلب کرد پیاده روی و استفاده از تمام میشه. او را زده تنها 7.9 درصد از زمان که چراغ بیس بال اگر او تا به حال به اندازه کافی در خفاش برای واجد شرایط.

خود یک نقطه ضعف است که او را به خصوص سریع بالقوه او هزینه یک زمین زیر کشت ضربه در اینجا وجود دارد. اما دوقلوها مشتاق به دیدن آنچه Arraez که نیز تا به حال یک .399 بر پایه درصد فصل گذشته را در فصل دوم خود را.

“من می خواهم او را بسیاری” مور گفت. “او مبارزه می کند. او یک تماس hitter. او خطا کردن رزین سختی و رسوب زمین خاموش می پوشد کوزه و شما چیزی خوب برای رسیدگی به بعد در بازی. برای من به عنوان یک hitter وظیفه بیشتر رزین های من قوی تر شدم.

“زمانی که او می شود دو اعتصاب او ندارد که ترس از قابل توجه. او می داند که او می تواند با قرار دادن بت در آن است.”

فصل کوتاه بالا به طور متوسط ؟

می تواند در این فصل یک فصل به کاهش اساسا دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تولید یک .400 watch ؟ آن را آلوده به دلیل مختصر برنامه ؟ یا باید از آن لذت می برد چرا که پنبه حلاجی شده .400 بیش از دو ماه است که ارزش توجه می شود ؟

“این قطعا ممکن است” دوقلوها مدیر Rocco Baldelli گفت: از .400 علامت بودن رسیده است. “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از راه هایی برای نگاه در این فصل و تاس ، مردم خواهد شد سریع به می گویند در برخی از راه های است که آن را عادی سال است. البته این یک حالت عادی سال, همه ما می دانیم که. اما آنچه شما مشاهده می کنید برخی از خیلی چیزهای سرد و برخی از چیزهایی که خواهد بود بسیار به یاد ماندنی است. و این یک چالش از ما به طور معمول استفاده می شود.

“بنابراین اگر ما می خواهیم به این استدلال که این یک نمونه نجومی و باید وجود داشته باشد یک ستاره بعد از این سال است که در واقع خوب است. که خوب است. اما هر تیم می آید در اینجا و پیدا کردن یک راه برای مقابله با این همه سختی تمام بازیکنان است که پیدا کردن یک راه برای مقابله با سختی و هنوز هم بیرون رفتن وجود دارد و آماده و انجام, که یک چیز به یاد داشته باشید به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de