Scindia نمرات در Madhya Pradesh کابینه گسترش به عنوان 12 وفاداران دریافت اسکله

بوپال: رهبر ارشد بی جی پی Jyotiraditya Scindia این اثر مشهود بود در گسترش Shivraj سینگ Chouhan وزارت روز پنجشنبه به عنوان یک دوجین از میان 28 وزرای جدید متعلق به اردوگاه خود.

این 12 وزرای جدید در میان 22 سابق کنگره MLAs که کشیده بود پایین کمال نات دولت با ترک مجلس در ماه مارس ، تمام این 22 سابق کنگره MLAs که بعدها پیوست BJP در نظر گرفته سرسخت Scindia وفاداران.

هشت نفر از 28 وزرای جدید تگرگ از گوالیور-Chambal منطقه که در آن bypolls در 16 کرسیهای مجلس برگزار خواهد شد به زودی. این اولین بار است که در Madhya Pradesh تاریخ که وزارت دارای چنین قوی نمایندگی از فقیر گوالیور-Chambal منطقه است.

اتفاقا Scindia برای اولین بار در بخشی از سوگند گرفتن مراسم وزرای جدید در راج Bhavan پس از اخذ تاییدیه بازگشت به قدرت در دولت پس از یک فاصله 15 ماه.

“تبریک به تمام وزرای جدید. من مطمئن هستم آنها کار را برای دولت توسعه تحت هدایت نخست وزیر نارندرا اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه و BJP جمهور JP Nadda,” Scindia بعد توییتی.

به طور قابل توجهی وزیر شکست خورده به جای بسیاری از وفاداران خود را در تیم با وجود لابی با رهبری مرکزی به induct آنها. “Manthan se toh amrit سلام niklta hai vees به شیو سلام ردهها jatein hain (شهد تولید شده است تنها زمانی که وجود دارد این است که یک گردونه و خداوند شیو باید نوشیدن سم)”, Chouhan اظهار داشت.

رئیس سابق وزیر کمال نات از دست هیچ فرصت را به یک تطبیق در Chouhan بیش از خود را در “مخمصه” گفت: “شما (Chouhan) را مجبور به نوشیدن سم (مشکلات) هر روز (از این پس)”. او همچنین در زمان potshot در Chouhan برای نادیده گرفتن “فقط” ادعا می کند از رهبران ارشد بی جی پی به اسکله.

این حرکت توسط BJP رهبری مرکزی برای ایجاد دو پست معاون وزیر بوده است معوق در حال حاضر. یک رهبر ارشد بی جی پی گفت: این موضوع بود “و در عین حال به حل و فصل شود”. با شنبه را گسترش اندازه از وزارت رفته تا 34.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de