برخی از مینیاپولیس, سیاه, رهبران صحبت کردن در برابر شورای شهر حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

فاحش, عجیب و غریب پوچ دیوانه مسخره است.

این ها مشتی از کلمات است که برخی از محلی آفریقایی رهبران با استفاده از ملامت مینیاپولیس شورای شهر حرکت به سمت از بین بردن اداره پلیس حتی به عنوان آنها تقاضا تعمیرات اساسی از اجرای قانون است.

در حالی که جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس رانده شده توسط سیاه و سفید فعالان دیگران می گویند که شهرستان سیاستمداران با عجله روند و موفق به شامل یک رئیس پلیس است که با حمایت بسیاری از ساکنان سیاه.

“آنها نشان داده اند که یک بی توجهی کامل برای صداها و دیدگاه بسیاری از اعضای آفریقایی جامعه” گفت: Nekima لوی آرمسترانگ, مدنی, حقوق, وکیل و رئیس جمهور سابق مینیاپولیس فصل از NAACP. “ما شده اند به عنوان مشورت شهر باعث می شود تصمیم گیری های خود حتی اگر جامعه ما این است که یکی از زیباترین و به شدت تحت تاثیر هر دو خشونت پلیس و جامعه خشونت است.”

یک ماه پس از جورج فلوید درگذشت زیر زانو از یک افسر پلیس و شورای شهر به اتفاق آرا رای دادند جمعه به تجدید نظر در شهرستان منشور به مجوز برچیدن اداره پلیس, اولین قدم در جهت قرار دادن این موضوع به رای دهندگان در انتخابات ماه نوامبر. فرمان که منشور کمیسیون مورد بحث در جلسه روز شنبه را لغو شهر فعلی اجرای قانون ساختار به نفع یک بخش از جامعه ایمنی و پیشگیری از خشونت.

همچنین پرسش در مورد آینده Medaria Arradondo شهر اولین, سیاه, رئیس پلیس.

اندازه گیری نمی کند و مانع یک رئیس با یک سنتی, پلیس, پس زمینه, اما نیاز به رئیس جدید آژانس به “عدم اجرای قانون تجربه در جامعه خدمات ایمنی از جمله اما نه محدود به بهداشت عمومی و/یا رویکردهای عدالت ترمیمی.” Arradondo پیوست گروه به عنوان یک افسر گشت در سال 1989 در اوایل بیست سالگی خود.

“چرا در حال حاضر زمانی که شما یک آمریکایی آفریقایی تبار رئیس است که بسیار مورد توجه و اعتماد در جامعه گفت:” استیون بلتون, رئيس جمهور و مدیر عامل شهری لیگ شهرهای دوقلو. “این اعتصاب به عنوان منفعل-تهاجمی مینه سوتا خوب در استروئید. این آمار در رئیس Arradondo.”

کشیش برایان Herron گفت: شورای “pandering.”

“ما یک گروه است که مشکل اما آن را نیز یک گروه که با رهبری رئیس ما می تواند واقعا تبدیل شده و فرهنگ پلیس می تواند به طور چشمگیری تغییر اگر او داده شد پشتیبانی مناسب” گفت: Herron که وزرا در Zion Baptist Church در جنوب مینیاپولیس.

عضو شورای ارمیا الیسون گفت که وجود دارد ضرورت ایجاد یک سیستم پاسخ اضطراری که مضر نیست و این شورا نیست “قبل از تجویز” آنچه که به نظر می رسد. او افزود که این منشور تغییر اتاق را فراهم می کند برای این شورا برای ایجاد تغییرات است که جامعه می پرسد و نمی قفل آنها را در به حداقل پلیس نیروی انسانی و یا داشتن پلیس به عنوان تنها پاسخ اضطراری.

“سیاه و سفید جامعه است نه یکپارچه و فقط به خاطر اینکه کسی وجود دارد که ممکن است باید مشخصات بالا نیست بدان معنی است که آنها لزوما صحبت می کنند به نمایندگی از جامعه مینیاپولیس گفت:” الیسون که سیاه است و نشان دهنده یک سمت شمال بخش که در حدود نیمی سیاه و سفید.

او گفت: این شهرستان می خواهد برای ایجاد یک سیستم است که سازگار با محیط زیست است چرا که “من همیشه رفتن به عضو شورای بخش 5 یعقوب همیشه رفتن به شهردار Rondo همیشه رفتن به رئیس و بنابراین ما می توانیم ساخت سیاست بر اساس یک شخص و شخصیت است.”

در ژوئن 7, حق وتو-اثبات اکثریت شورای قول به انحلال اداره پلیس در یک تظاهرات در Powderhorn پارک. این رویداد به میزبانی سیاه سند چشم انداز جمعی سیاه و سفید-چراغ نژادی عدالت غیر انتفاعی و اصلاح بلوک وابسته به ائتلاف خواستار سرمایه گذاری از پلیس.

کسانی که سازمان را تحت فشار قرار دادند تالار شهر در سال های اخیر برای تغییر پول از اداره پلیس برای پیشگیری از خشونت و برنامه های جامعه به عنوان اولین حرکت به سمت یک پلیس-جامعه آزاد.

“ما کار کرده اند به تماس برای defunding پلیس در درجه اول از آنجا که ما احساس می کنیم مثل این یکی واقعا قدم مهم در واقع قادر به لغو پلیس و باز کردن این منابع است که واقعا مورد نیاز در جوامع ما به ارائه واقعی ایمنی” کوان می Montgomery, مدیر, سیاه, چشم انداز های جمعی گفت: بلتون هفته گذشته است.

آنها صحبت کرد و در طول همکاران حاضر بحث میزبانی شهرهای دوقلو شهری لیگ. زمانی که بلتون رله یک سوال از یک شنونده پرسیدن که چرا آنها نمی تواند با رئیس به جای از بین بردن قدرت برگزار می شود توسط یک شخص سیاه و سفید, Montgomery پاسخ داد: “این یک هدف نسبت به Rondo. این در واقع گفت: ما نیاز به این نوع از رهبری دهه تجربه به رهبری یک گروه مثل این است که ریشه در جامعه مدلهای ایمنی و عدالت ترمیمی … ترین و حرفه ای اجرای قانون مردمی لازم نیست که.”

او گفت که او بود در روزانه تماس با اعضای شورا “تلاش برای قوی تر و روشن تر و زبان خاص … ما فکر می کنیم این گام اول است و این یک ماراتن است.”

بلتون گفت که برخی از صداها از دست داده اند, ذکر, “شده اند وجود دارد بسیاری از دیگران که مانده است از این گفتگو.”

او گفت: استار تریبیون که مشکل این است که یک فرهنگ از پلیس که disregards سیاه و سفید زندگی می کند اما او گفت: هیچ چیز در این پیشنهاد جدید آدرس های آن است. او گفت: آن را غیر مسئولانه به بحث در مورد بودجه بهداشت و درمان, مسکن و آموزش و پرورش — طرفداران می خواهید به تغییر پول بیشتری از بودجه به برنامه های اجتماعی — بدون بحث امنیت عمومی.

“تنش از زندگی در بسیاری از این جوامع آفریقایی آمریکایی است که ما overpoliced ما در معرض بیش از حد پلیس در استفاده از زور اما در همان زمان ما نیز نامتناسب قربانیان جرم و شاهدان از جرم” گفت: بلتون. “و شما نمی توانید بحث defunding پلیس است اگر همزمان یک استراتژی امنیت جامعه در جای خود به عنوان به خوبی.”

بلتون و دیگران می خواهند بیشتر جلسات عمومی گسترده جامعه ورودی و عمدی روند قبل از این منشور تغییر قرار داده است به رای دهندگان — نه پس.

لوی آرمسترانگ گفت که او نمی باید اعتماد به نفس در شورای شهر پس از آن موفق به اقدام های قابل توجهی در مسائل طول سال. او را در میان کسانی که تحت فشار قرار دادند برای بیشتر پلیس پاسخگويی به دنبال 2015 افسر عکسبرداری از Jamar, Clark, گزارشی 24 ساله آمریکایی آفریقایی تبار ، خشم بیش قتل وادار 18 روز در اعتراض به پلیس چهارم حوزه که شامل مالیات آرمسترانگ همراه با Montgomery و سایر فعالان کارگر پال خواستار قطع بودجه دولت ،

“من فکر می کنم برخی از آنها تصرف بر ملی ویژه به نگاه به عنوان اگر آنها در حال ساخت یک تفاوت” لوی آرمسترانگ گفت: از شورای شهر.

فعال Raeisha ویلیامز به توافق رسیدند. او معتقد است در کاهش بودجه پلیس و ماموران درخواست مجدد خود را برای شغل عمیق انجام چک های پس زمینه و تعلیق پلیس که بیش از چند شکایت علیه آنها. اما ویلیامز همچنین می خواهد برای اطمینان از ایمنی خود را ward, که توسط الیسون که او زد علیه در سال 2017.

ویلیامز گفت: آن را “عجیب و غریب” برای این شورا به پیشنهاد حذف اضطراری پاسخ توسط پلیس “زمانی که آنها تا به حال هیچ چیز دیگری در محل که قرار بود برای محافظت از جامعه به راه راست.”

Sondra ساموئلز, رئيس جمهور و مدیر عامل Northside پيشرفت منطقه خواست همسایه ها در یک جامعه جلسه این هفته برای نوشتن به تالار شهر در مخالفت با این طرح است. او گفت: ساکنان می خواهند همان چیزهایی که برای شهر اما شورا رای “نارس است آن را نابالغ و این خطرناک است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de