سه روز پس از جورج فلوید مرگ بابی Awaijane کمک هیئت مدیره تا شرق دریاچه خیابان ایستگاه گاز و راحتی فروشگاه خود را متعلق به خانواده برای 17 سال است.

ساعت بعد خانواده نظارت امنیتی فیلم بر روی یک کامپیوتر به عنوان بیش از 50 نفر آب گرفتگی فروشگاه غارت قفسه ها و از بین بردن اموال. زمانی که آنها نام 911 اپراتور گفت: این امر می تواند روز قبل از اینکه کسی می تواند پاسخ.

صبح روز بعد آنها به عنوان تمیز خانواده تصمیم به ماندن و محافظت از اموال خود را. برای روز Awaijane و دیگران نگه داشته تماشای 24/7, گرفتن نوبت چرت زدن در نزدیکی, ریختن.

“اگر این فروشگاه می سوزد و هیچ چیز باقی مانده است” گفت: دولت و مجلس یکشنبه. “این است که ما امرار معاش.”

Awaijane مشترک داستان خود را در مینه سوتا آمریکا برای اولین بار نظارت شنوایی به ناآرامی های پس فلوید را روز یادبود کشتار توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است. برای چند ساعت صاحبان کسب و کار و کارکنان مفصل تخریب پایدار در میان هرج و مرج است.

یک دریاچه خیابان ملک مدیر گفت: روز خرابکاری از جمله ده ها تن از آتش سوزی در سمت چپ صاحبان با ده ها میلیون خسارت در سراسر چندین ساختمان است. جیم مرحله صاحب Lloyds Pharmacy در سنت پل خراب شد به اشک, به عنوان او به یاد می آورد از دیدن او در فروشگاه اصلی این محله از او یک پسر وارد پس از آن را غارت کردند و به زمین سوخته.

شهادت مشخص شده برای اولین بار در چه جمهوری خواهان مجلس سنا می گویند خواهد شد یک سری از جلسات نظارت متمرکز پس از فلوید مرگ است.

“من نمی دانم که وجود دارد این است که تقصیر را گذاشته است روی هر یک نفر و یا شاید این سیستم که نمی واکنش نشان می دهند به درستی گفت:” سناتور. اسکات نیومن, R-هاچینسون که ریاست جلسه. “این اولین گام است.”

نیومن گفت: هدف این است که به سند و بررسی “بسیار جدی در فعالیت های جنایی” که آسیب دیده و یا تخریب بیش از 1000 عمومی و خصوصی سازه های سراسر شهرهای دوقلو و همچنین به عنوان دولت های محلی و پاسخ به بحران است.

به سنا راه اندازی آن پرس و جو حزبی تقسیم سیاسی و سیاست پاسخ به Floyd مرگ در حال رشد است در دولت کاپیتول. حزب دموکرات به شدت به انتقاد جمهوری خواهان برای برگزاری جلسات در اموال خسارت به جای تمرکز بر روی یک بسته از پلیس پاسخگویی اقدامات است که متوقف شده و در اواخر ماه ژوئن جلسه ویژه.

چندین همچنین سوال که چرا نمایندگان مجلس از رنگ که نشان دهنده جوامع نهفته بودند دعوت به شرکت کنند.

“اگر ما در حال رفتن به گرفتن این فرصت را به صرف ساعت های بسیاری را در پایان بررسی آنچه اتفاق افتاده است در پی قتل یک مرد سیاه و آهسته دردناک و dehumanizing مرگ, چرا ما نمی توانیم به صرف زمان و تلاش برای ریشه کن کردن و یا توضیح دهید که چگونه است که اتفاق افتاده است ؟” گفت: سناتور. اسکات اب خوردن مثل اردک DFL-مینیاپولیس.

یک آرایه وسیعی از قانونگذاران خواستار توجه به اقتصادی تلفات ناآرامی های مدنی اما باقی می ماند تقسیم بر ارائه کمک به آسیب دیده های محله. روز سه شنبه اعضای DFL-چراغ خانه شنیده می شود از حدود یک دوجین اعضای جامعه در یک جلسه در ورد پلازا در خیابان دریاچه.

“شهر مینیاپولیس است قادر به محافظت از کسب و کار ما, و من امیدوارم که ما مقامات منتخب را نمی خواهد همان” آمنه Osman که صاحب یک کسب و کار به نام پست به علاوه گفته قانونگذاران شنبه. “من درک می کنم که دولت توابع به آرامی اما این است که نه اطمینان به کسب و کارهای کوچک مانند ماست. ما نیاز به کمک و مساعدت و ما به آن نیاز دارید در حال حاضر است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de