تحت فشار, داکوتای جنوبی, پلیس, آرم با مؤتلفه پرچم رفته از نظر

مقامات در داکوتای جنوبی شهر تصمیم گرفته اند به صبر برای تشریفات و حذف از نمایش عمومی پلیس نشان که شامل مؤتلفه پرچم با توجه به نسبی جورج فلوید که در زندگی وجود دارد و مطرح کردند.

Selwyn جونز گفت: علامت از دست رفته است از Gettysburg وسیله نقلیه پلیس ایستگاه و دیگر قابل مشاهده مکان های در شهر حدود 1,200 که به نام میدان جنگ که در آن اتحادیه نیروهای تبدیل جزر و مد در برابر جنوب به دفاع از برده داری در جنگ داخلی.

“بله آنها از بین رفته اند” جونز گفت که بازگشت اواخر دوشنبه از مینیاپولیس, جایی که او نشسته در این جلسه برای چهار اخراج مینیاپولیس افسران پلیس متهم در floyd’s مارس 25 مرگ است. “آنها خاموش. من آنها را هر روز.”

سرنوشت insignia با Rebel flag بود که برای بحث روز دوشنبه قبل از شورای شهر. در روز سه شنبه, شهردار, William Wuttke گفت استار تریبیون که اداره پلیس بود “کار بر روی چیزی متفاوت” اما افزود که او احساس خود را در جامعه تحت فشار بودن توسط لیبرال ها و رسانه های خبری.

شهردار تقریبا تمام سفید شهر و رئیس پلیس دیوید Mogard نیست خود را در دسترس شنبه می گویند که آیا علامت خواهد بود آدرس در این شورا در هفته آینده داده می شود آن را در حال حاضر از نظر.

جونز خوشحال بود با غیر منتظره توسعه اما محتاط در مورد آنچه اتفاق می افتد بعدی.

“این فقط نیاز نیست در این جهان,” او گفت:. “خواهیم دید.”

Mogard گفت: در ویژه جلسه شورای نامیده می شود در ژوئن 12 که یک طراحی مجدد شد و نیاز به پچ او پوشیده است لباس خود را پس گرفت و این گروه در سال 2018 است.

پس از این جلسه که شب Mogard آغاز روند انتقال خود را البته در یک راه کوچک. تلویزیون خبرنگار Ryan مارتین در انتساب به DakotaNewsNow.com گفت: Mogard گفت: او را در خارج از ایستگاه پلیس ” ‘چه من قصد دارم برای انجام شده است [آرم] دشنه از درب ما.’ “

مارتین گفت که او کار بر روی لپ تاپ خود را در آماده سازی برای یک گزارش زنده و “وقتی که من نگاه کرد تا آن را خاموش و درب.”

جونز ملحق شد در اعتراض خود را به این نشان که نشان داده شده است پلیس از سال 2009 توسط دانشگاه داکوتای جنوبی, سیاسی, دانشجوی علوم که آنلاین درخواست جمع آوری چندین هزار امضا و شبکه ملی حقوق مدنی ،

“تمام باقی مانده از نژاد پرستی و سفید برتری باید از مکان های افتخار در جامعه ما گفت:” ابراهیم هوپر سخنگوی شورای آمریکایی-اسلامی روابط “و به خصوص از لباس از کسانی که متهم هستند با خدمت و حفاظت از یک جامعه متنوع.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de