وسیله نقلیه حمل و نقل فرماندار آیوا زده سیاه و سفید زندگی می کند موضوع معترض


Illustration for article titled Vehicle Transporting the Governor of Iowa Struck a Black Lives Matter Protester

عکس: اولیویه DOULIERY (گتی ایماژ)

ظاهرا در جایی در امتداد خط هدف قرار دادن معترضان با یک ماشین درست شد این پیش فرض حرکت می کند از چهره های قدرت. در حالی که ما دیده ایم متعدد افسران پلیس استخدام این وحشتناک تاکتیک در طول ماه گذشته یک راننده برای فرماندار آیوا تبدیل شده است آخرین به استفاده از آن را به عنوان به خوبی.

تبلیغات

Des Moines Register گزارش می دهد که از زندگی مسائل معترضان ایستاده بود در خارج از یک رویداد فرماندار کیم رینولدز با حضور در سنت های خانوادگی گوشت در Ackley, Iowa. معترضان وجود دارد برای تشویق فرماندار بلافاصله پس از امضای یک دستور اجرایی که در بازگرداندن حق رأی برای محکوم felons که وقت خود را در خدمت. رینولدز قبلا نشان داد او را ثبت سفارش اما نه تا پایان تابستان یا اوایل پاییز. Jaylen عیب گرفتن از یک سازمان با Des Moines, Black Lives Matter بود در میان معترضان ایستاده در جلوی خانه کسب و کار به عنوان فرماندار شد ، عیب گرفتن امیدوار بود فرماندار را متوقف خواهد کرد و گوش نگرانی های خود را.

“SUV است که رژیم صهیونیستی. رینولدز رانندگی در راند تا به من. من ایستاده بود و درست در جلوی ماشین و من فقط ایستاده بود وجود دارد. من گفتم: “من قصد دارم به اینجا ایستاده. مطمئنا راننده فرماندار در حال رفتن به ضربه زدن با ماشین. این است که فرماندار من استاندار که قرار بود به نمایندگی از من. من مطمئن هستم که ماشین او در حال رفتن به عمد به من رسید.’ من اشتباه بود” عیب جویی کردن گفت: ثبت نام.

تبلیغات

عیب جویی کردن گفت که او به اطراف چرخید و برداشته بر روی کاپوت ماشین در طول این رویداد. در حالی که او نمی رنج می برند از هر گونه آسیب و او طبعا شوکه توسط چه رخ داده است. پت گارت سخنگوی والی است و در عین حال به نظر هر چند ایالت آیووا گشت اذعان کرده است این حادثه.

“خودرو بود که توسط یک عضو از ایالت آیووا گشت. به عنوان وسیله نقلیه شروع به ترک برنامه ریزی شده متوقف و وارد جاده یک نشان دهنده نزدیک شدن که ناشی از فرماندار خودرو به سرعت. این نشان دهنده متوقف شده و به سمت خودرو. به عنوان وسیله نقلیه شروع به نوبه خود به دور از قاره و بر روی جاده های نمایش گر عمدا پا در مقابل به آرامی در حال حرکت خودرو” گروهبان. الکس Dinkla یک سخنگوی ایالت آیووا گشت در بیانیه ای گفت.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

عیب گرفتن گفت: این خودرو پس از سوار کردن قابل توجه او نزدیک شد دولت گشت افسر که شروع به داد او در مدت کوتاهی پس از او بود رسید. “من 100% فکر می کنم آنها عمدا به من رسید. هیچ راهی وجود دارد که این راننده نمی تواند ببینید من درست در مقابل او.” عیب جویی کردن گفت. متی بروس و فضل مریت, دو, دیگر معترضان در این رویداد تایید عیب گرفتن از این نسخه از برنامه. با وجود این تاسف به نوبه خود از وقایع عیب گرفتن از قصد ندارد از قرار دادن فشار بر فرماندار.

“ما فقط می خواهید پاسخ. به همین دلیل ما او پس. ما می خواهیم او را به می دانم که ما در حال رفتن به ماندن در سکوت” گفت: عیب جویی کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de