تماشا کنید: مینه سوتا, سنجاب به نوبه خود یک سنجاب-دفع پرنده فیدر به یک ماشین سواری تفریحی

در جنگ عقل بین انسان و سنجاب, نمره, یک پیروزی دیگر برای سنجاب.

در تلاش برای جلوگیری از سنجاب از یورش فیدر پرنده در خانه اش مهتومدی ساکن سفت Lindorff خریداری برخی از pricy فیدر پرنده با باطری موتور که تنظیم فیدر قرار گرفتن نخ ریسی زمانی که چیزی به عنوان سنگین به عنوان یک سنجاب می شود بر روی آن.

تولید کننده تصویری نشان دادن محصول را نشان می دهد سنجاب ها در حال سقوط کردن تقریبا بلافاصله پس از آنها سعی می کنند برای دریافت بر روی فیدر.

اما Lindorff گفت: سنجاب ها در حیاط خود آموخته اند به بازی فیدر. او سنجاب های آویزان از انگشتان خود را مانند طناب بند بازی هنرمندان و عمدا چرخش برای چند دقیقه در یک زمان.

ثابت حرکت می فرستد از دانه های در حال سقوط به زمین است. پس از حذف کردن و تکان دادن یک بیت از, سرگیجه, سنجاب رسیدن به یک پیک نیک.

وقتی که می آید به سوار جوندگان چرخ فلک “وجود دارد به نظر می رسد به یک زن و شوهر از آنها در آن بهتر از دیگران” Lindorff گفت.

اما حتی غیر ورزشی حیوانات بهره مند شوند. او گفت: در حالی که یک سنجاب در حال چرخش او دیده می شود سه سنجاب و خرگوش و موش خرمای زمینی انتظار زیر فیدر به غذا خوردن.

“این اتفاق می افتد هر روز در خانه ما,” او گفت:.

Lindorff گرفتن انتقام از انواع. او قراى سنجاب می افزاید: موسیقی و نوشته های نتایج در رسانه های اجتماعی.

یک ویدیو نشان می دهد یک سنجاب حلق آویز از آن پشت پا با آن پاهای جلویی تمدید در حال چرخش در یک سوپرمن در برخواهد داشت. آن را بدست نزدیک به یک چهارم میلیون بازدید در Infinite.

“نگاه بر سنجاب صورت است که بی بها” Linddorff گفت.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de