پس از COVID مرگ قضایی افسر AP بالا قضات دادگاه برای کار از خانه

Amaravati: رئیس دادگستری J K Maheshwari از آندرا پرادش بالا دادگاه در نهایت توزیع با عمل قضات و کارکنان نیاز به رفتن به دادگاه مجتمع در شهر Amaravati به انجام اقدامات از طریق ویدئو کنفرانس.

به جای قضات هم اکنون می توانید تابع خود را از مقام خوابگاه در ویجیاوادا. دادگاه عالی صادر شده اطلاع رسانی در دوشنبه بیان کرد که تا تاریخ 13 ژوئیه تنها مسائل فوری برداشته خواهد شد تا از طریق ویدئو کنفرانس.

این کار از صفحه اصلی گزینه برای قضات می آید در برابر پس زمینه از گسترش عفونت کروناویروس در میان کارکنان دادگاه و مرگ یک افسر قضایی با توجه به COVID-19 چند روز پیش.

به عنوان دادگاه عالی پیچیده است که به دور از ویجیاوادا وجود دارد تاخیر در ارائه مراقبت های اضطراری پزشکی به این مقام قضایی افسر که فوت کرد قبل از اینکه او می تواند رسیدن به بیمارستان است.

منابع همچنین گفت: تمام هند عقب کلاس های فدراسیون یک سازمان که ریاست آن را عدالت (retd) V Eswaraiah سابق رئیس کمیسیون ملی با شناسنامه نوشته شده به رئیس جمهور هند و رئیس دادگستری هند روایت این تحولات در آندرا دادگاه عالی که در معرض قضات و کارکنان به ویروس.

این طومار با اشاره به تحلیف از قضات جدید در مارس 8 در یک بسته بندی مطبوع سالن پر از قضات طرفداران کارکنان و اعضای خانواده از قضات جدید. این بود که در مقایسه با ساده سوگند-گرفتن مراسم که در محل Telangana بالا دادگاه دادخواست گفت.

پس از تعطیلات تابستانی به پایان رسید که در ژوئن 15, قضات شده اند رفتن به دادگاه برای انجام دادرسی از طریق ویدئو کنفرانس. “ما موفق به درک کنند که چرا قضات باید به دادگاه آمده برای برگزاری ویدئو کنفرانس گفت:” یک مقام ارشد مدافع.

عمل مشترک قضات lunching هم ادامه داد: در طول زمان همه گیر که بدان معنی است که بیشتر مردم جمع آوری در یک نقطه و حفظ اجتماعی فاصله دشوار می شود. منابع همچنین گفت که در یک دلسوز ژست رئیس دادگستری و چند تن از قضات رفت و به بیمارستان خصوصی برای ادای احترام به مامور قضایی در نتیجه خود را در معرض خطر عفونت کروناویروس.

هنگامی که تماس هانس راج کار رئیس جمهور از هند عقب کلاس های فدراسیون گفت: “قصد ما بود و نه به شکایت علیه هر کسی است. اما نهادهایی مانند دادگاه است که باید اطمینان حاصل شود که از همه دیگران را دنبال COVID-19 دستورالعمل باید به عنوان مثال منجر شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de