امریکا یک Confederate Monument


Eric Clyburn, Robert Harriot, Earvin Clyburn, Michael Harriot at the ceremony for South Carolina’s highest order, the Order of the Palmetto, for Jannie Harriot

اریک Clyburn رابرت هریوت, Earvin Clyburn مایکل هریوت در مراسم کارولینای جنوبی بالاترین, منظور, منظور از نخل باد بزنی برای Jannie هریوت
عکس: مایکل هریوت

من 6.

من غمگین هستم چون چهره من سیاه است و نه راه راه.

خواهر من و من در زمستان باغ خانه زیبا از توماس هارت که در دهکده زادگاه من کری, S. C., در سال 1817. هر سال به ما مراجعه زمستان جشنواره باغ و هر سال مادرم منع ما از داشتن هنرمندان محلی رنگ چهره ما که باعث تاسف من است.

تبلیغات

آن را مانند آنها رنگ چهره سفید. من با وسواس ببر و من به شدت می خواهم برخی از ببر راه راه رنگ در چهره من اما مادرم می گوید هیچ.

مامان و نه حتی اینجا! این یک تعطیلات مدرسه کتاب مقدس در سفر و حتی اگر مادر من می داند مقدس مانند پشت دست خود را, او هرگز تعطیلات طول می کشد. اما قدیمی ترین خواهر شان مسئول و شان نیست شکستن قوانین. شان حتی نمی خواهد به من اجازه می دهد حتی رفتن به خانه کوچک که در آن آنها رنگ چهره. آن را بسیار کوچک و زیبا آن را تقریبا مانند آن ساخته شده برای کودکان است. مانند یک خانه عروسکی. من همیشه می خواستم برای اقامت وجود دارد حتی اگر من نمی توانستم بروم داخل.

تبلیغات

خواهش میکنم.

شان می گوید.

او به عنوان انعطاف ناپذیر به عنوان مادر من.

هر کوچک در جنوب شهر است نسخه خود را از زمستان جشنواره باغ که جشن تاریخچه و سنت این منطقه است. دارلینگتون, S. C., شهرستان های مجاور به زادگاه من تماس ایشان این سیب زمینی شیرین های جشنواره. Lamar, S. C., دارای تقلا تخم مرغ. McBee دارای هلو جشنواره است. آنها معمولا در یک روستایی محل مانند کشت و زرع خانه در زمستان و یا در میدان شهر در دارلینگتون. من به همه آنها اما در این روز من هنوز هم تا به حال صورت من نقاشی در زمستان جشنواره باغ. من هنوز حتی نمی رفته که کابین کوچک حتی اگر بسیاری از دوستان دوران کودکی من این مشترک را تجربه کنند. آنها احتمالا حتی نمی در نظر گرفتن این یک امتیاز به ورجه ورجه کردن در چهره-نقاشی خانه عروسکی.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

و یا به عنوان آن است که از لحاظ فنی به نام…

برده چهارم.


امریکا از ما متنفر است.

این تصور که امریکا whitewashed تاریخ آن تا حدودی انتزاعی اصل برای بسیاری از افراد به دلیل امریکا سیستم آموزش و پرورش اجتناب به حساب می آید که با یادگیری حقیقت است. این maliciousness نه فقط در مورد مجسمه ها و مدرسه نام. این به ظاهر بی ضرر نظارت در واقع باعث می شود بسیاری از اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و نابرابری که باقی بماند در یکی از ثروتمند ترین کشورهای روی زمین است.

تبلیغات

شاید به این دلیل است که چشم انداز پرداخت غرامت است که برای بسیاری از یک ایده عجیب و غریب است چرا که ما واقعا تحصیل کرده در مورد اثرات مخرب برده داری, Jim Crow یا سفید برتری به طور کلی. هر موسسه در این کشور رفتار امریکا بنیادی نژاد پرستی به عنوان اگر آن است که یک لکه آمریکایی پارچه ای است که ما باید پس از تمیز شسته. بنابراین نژادی شکاف ثروت باقی مانده است. مدرسه نابرابری باقی مانده است. پلیس خشونت باقی مانده است.

پس از همه, چرا هر کسی از راه خود را برای رفع یک کشور است که هرگز شکسته ؟

تبلیغات

در ماه مه اورسولا هریس به او کمک کرد تا دختر با تاریخچه تکالیف و کشف کرد که یک چهارم-معلم کلاس در برادلی ابتدایی در کلمبیا, S. C., حال وظیفه هر دانش آموز با نوشتن یک مقاله در مورد اینکه آیا آنها ترجیح می دهند به یک برده یا یک برده صاحب.

“I was so mad من تکان دادن” هریس گفت WISTV. “عزیزم من مثل مامان خوب آن. من تا به حال اشک در چشمان من.”

تبلیغات

این غیر معمول است. سیاه کلاس پنجم در Bronxville n. y. مجبور بودند برای به تصویر کشیدن برده در حالی که همکلاسی های خود پیشنهاد آنها را در یک مسخره برده. این اتفاق افتاد در ویرجینیا ، و نیوجرسی. کالیفرنیا ویتنی دبیرستان خود قرار داده هشتم کلاس در یک خیالی کشتی برده. آن اتفاق می افتد تمام وقت.

به سیاه و سفید در آمریکا به مصرف نفرت تاریخی که این ملت نشان داده به مردم. نه تنها ما باید مصرف آن را, اما ما همچنین انتظار می رود به لبخند در حالی که بلع فاسد وعده غذایی که این کشور نیروی-تغذیه ما. ما انتظار می رود به افتخار خشونت. به هرالد ما ستمگران به عنوان قهرمانان.

تبلیغات

ما باید عشق چیزی است که ما متنفر است.


من 11.

من خوشحال هستم.

من از لحاظ فنی یک فراری.

عموی من Junior به من داد از $20 تا پسرعموهای من Tyran, Derrick و من را از عمه من Jannie خانه در شرق نارنجی, N. J., که در آن ما صرف تابستان است.

تبلیغات

ما در حال رفتن به خرید. Tyran خرید gummy bears. جرثقیل (ما او را به نام “Geet”) اقدام به خرید چربی بند کفش برای آدیداس. من نقطه ماکت یک ماشین از یکی از مورد علاقه من, تلویزیون را نشان می دهد و بلافاصله می دانم که آنچه که من قصد دارم برای خرید. صندوقدار به نظر می رسد در من به عنوان اگر من دیوانه اما فروش آن به هر حال. من خوشحال هستم. ما راه رفتن به نیوآرک به من عموی راب (Geet پدر) نهم-طبقه آپارتمان.

خانه پر شده است با عموی راب سایه دوستان است. Tyran خود را نشان می دهد چسبنده خرس مسافت. دریک رشته خود آدیداس. من را نشان نمی دهد من داغ چرخ ماشین چون من در حال حاضر می دانم که برای برخی از دلیل هر کس در خانواده من متنفر ماشین که. حتی عموی من راب نیست ما به شما اجازه تماشای آن را و او مبادرت به فروش کوکائین است.

تبلیغات

ساعت بعد, پس از رانندگی در اطراف برای ساعت جستجو برای ما عمه من Jannie انفجار از طریق درب با اشک در چشم او به اطلاع من عموی راب که پسرش و برادرزاده ربوده شده است. او تبدیل به اطراف و کشف ما. او خیالش راحت است. اما او امداد رسانی به زودی به خشم تبدیل می شود زمانی که او می یابد, جدیدترین علاوه بر این به چرخ های داغ مجموعه است. او snatches آن را از دست می اندازد و آن را از پنجره به بیرون. او می توانست کسی کشته.

و این که چگونه من از دست رفته من ماکت The Dukes از خطر’s General Lee.

من خوشحال نیست.


زمانی که اعضای کارولینای جنوبی آفریقایی آمریکایی میراث پایه شارژ با ایجاد یک نماینده بیشتر تاریخ سیاه درسی مواجه مقامات در کارولینای جنوبی وزارت آموزش و پرورش, Stephen J. کروسینی مطالعات اجتماعی آموزش و پرورش دیپلم در SCDOE اداره کل استاندارد و یادگیری در پاسخ با یک شانه را بالا انداختن.

تبلیغات

“هیچ جا در سال 2011 استاندارد و یا حمایت از سند و یا در 2019 استاندارد و یا تراز راهنماهای ما نشان می دهد دانش آموزان تظاهر به یک عضو از بردگی جمعیت و یا هر گونه حاشیه رانده شدند.,” کروسینی نوشت در ایمیل های به دست آمده توسط ریشه. “این یک محلی تصمیم گیری ساخته شده توسط افراد در آن منطقه مدرسه. فعالیت پس نگاه به تصویر ارائه شده در رسانه های خبری و مشاهده به تنهایی به نظر می رسد خریداری شده و به درستی نمی شماری.”

یکی دیگر از پدر و مادر بابی دونالدسون فکر نمی کنم کروسینی را توضیح کافی بود, نوشته:

من فرض “هیچ جا در سال 2011 استاندارد و یا حمایت از سند و یا در 2019 استاندارد و یا تراز هدایت” است که در آن توصیه می شود که کلاس سوم ما پسر را به خانه یک مطالعات اجتماعی انتساب در “الی ویتنی ماشین پنبه پاک کنی” بدون اشاره به اسارت و استثمار وحشیانه از مردم که به شدت پس از “ویتنی اختراع.” به جای پسر ما می خواند: “با این حال چیدن پنبه کار سخت بود. مردان و زنان و کودکان stooped بیش از پنبه و گیاهان به رشته در تمام طول روز.” “تنها یکی از ویتنی ماشین آلات جایگزین پشت شکست روز کار بسیاری از مردم است. سخت ترین و کمترین کار از مزارع پنبه شد بسیار ساده تر و سریع تر است.”

و پس از آن واگذاری انجام ضمیمه عکس به وضوح به تصویر می کشد مردم آفریقا. به عنوان خوانده شده: “هر کس به نظر می رسید به می خواهید به پنبه در مزرعه پس از اختراع ماشین پنبه پاک کنی.”

نیازی به گفتن پسر ما بود دوباره تحصیل.

وقتی که من 12 بود من مربی فوتبال dimmed چراغ در کلاس تاریخ و به ما نشان داد یک نمایش اسلاید از تعطیلات آخر هفته خود فعالیت—مبارزه در “خاکستری سمت” در جنگ داخلی reenactments. من دیگر مربی تیم فوتبال من ازدواج پیشرفته قرار دادن تاریخ ایالات متحده ، در آن AP تاریخ ایالات متحده class—پیشرفته ترین دبیرستان دوره تاریخی در ایالت کارولینای جنوبی—ما نمی توانیم به بحث در مورد برده داری حتی اگر من معلم بود لب گنده جنگ داخلی مورخ. من بیشتر بود آرام در طول مطالعه ما جلسات خود را در خانه زیبا که تزئین شده بود با مؤتلفه یادگاری.

تبلیغات

دونالدسون می داند عیب پوشی آمریکا از تاریخ ، او ساخته شده آن را مادام العمر خود را مبارزه با آن را درست به همین دلیل است که او نشسته در هیئت SCAAHF. اما این که کار اصلی وی.

بابی دونالدسون نیز یک استاد تاریخ و مدیر مرکز حقوق مدنی تاریخچه و تحقیق در دانشگاه کارولینای جنوبی است.

تبلیغات

من 18.

من خوشحال نیست.

من در حال مهار توسط پلیس.

برای سال, دانش آموزان سیاه پوست در دانشگاه اعتراض کرده اند Kappa Alpha سفارش “جنوبی رژه” یک سنت است که اتفاق می افتد در محیط های دانشگاهی که در آن اعضای یکی از قدیمی ترین آمریکایی اخوت جشن کنفدراسیون. تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی بود آن زمانی که او یک عضو. کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس هنری مک مستر انجام داد این بود که او یک عضو در کالج. من هم تشکر. جو Kennedy III (D-جرم.), روی بلانت (R – Ala.), سابق FBI مدیر J. Edgar Hoover سابق Carolina Panthers صاحب جری ریچاردسون در میان بسیاری دیگر.

تبلیغات

رژه بود قابل توجه برای استفاده از آن از نژادپرستانه تصاویر به خصوص متفق پرچم.

Illustration for article titled America Is a Confederate Monument

عکس: Auburn گی و لزبین داد

تبلیغات

مردم در حال اعتراض به رژه قبل از. هفته قبل از آن جورج اسمیت سابق دانشجویی که با حضور Auburn 20 سال قبل از آن روز به من گفت که چگونه او و دوستان خود را با صعود یک میله پرچم و حذف مؤتلفه پرچم در طول یک Auburn football بازی. این بود که چرا مدرسه متوقف شد و پرواز آن است.

من حرکت گذشته در اعتراض به موانع است که راه اندازی شد که در این شهر و قدم زدن در خیابان در مقابل رژه. پلیس چنگ زدن به من. دانش آموزان دیگر عبور از خط و نشستن در خیابان.

تبلیغات

که آخرین Kappa Alpha جنوبی رژه در دانشگاه آبرن.

Kappa Alpha تاریخچه جالب است زیرا این مهم است که به گسترش اساطیر “باعث از دست داده.” جنوبی برادری است که در واقع یک راه اندازی مجدد اصلی Kappa Alpha سفارش به طور رسمی شناخته شده به عنوان Kuklos Adelphon یا دایره “برادران” که منحل شد در 1855 و تجدید سازمان پس از جنگ داخلی. اما حتی در طول شکاف در برادری وجود آن نیست کاملا ناپدید می شوند به دلیل دیگری غیر کالج سازمان به تصویب رسید K. A. آیین کلمه به کلمه. جدید گروه نمی رفتن به کالج به طوری که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد حروف یونانی. به طوری که آنها کمی تغییر نام Kuklos و افزود: کلمه ای است که نماد خود را در روابط خانوادگی.

تبلیغات

آنها خود را به نام Ku Klux Klan.

روز بعد وجود دارد یک عکس من روی جلد روزنامه های محلی. به عنوان خوانده شده:

“دانشجوی سال دوم مایکل هریت مهار توسط پلیس این jeers در سفیده.”

Illustration for article titled America Is a Confederate Monument

تصویر: Auburn اوپلیکا اخبار

تبلیغات

کارولینای جنوبی میراث آفریقایی آمریکایی بنیاد در پاسخ به SCDOE عدم اقدام با بیانیه ای که خوانده شده در قسمت:

چنین دلتنگ شکست در بخشی از منطقه مدرسه پرسنل کمک می کند تا توضیح دهد که چرا برای سال, کارولینای جنوبی, عمومی سیستم مدرسه به طور مستمر قرار گرفت یکی از بدترین ها در این کشور است. شاید به این دلیل که بسیاری از کودکان که قربانیان این امور متاسفم سیاه و قهوه ای فقیر و عمدتا سفید قدرت که می شود در این دولت به سادگی نمی مراقبت. آنها فرزندان خود را به مدارس خصوصی و یا در زندگی ثروتمند عمدتا سفید و مدارس با عمده منابع است. در ضمن اکثریت فقیر سیاه ولسوالی در مناطق روستایی مانند کسانی که در راهرو از شرم در امتداد بزرگراه بین ایالتی 95 رنج کشیده در حد وسط. ما “حداقل کافی”سیستم آموزشی تولید دانش آموزانی که معلول bylow انتظارات بی تفاوتی اندک منابع و حداقل پرسنل واجد شرایط که اغلب فقط کار برای زندگی و بی تفاوت هستند و یا حتی خصمانه نسبت به جمعیت آنها قرار بود به خدمت

برای بخش دولتی وزارت آموزش و پرورش تصویب باک.

“دولت نمی اختصاص درسی که شامل تکالیف و فعالیت های کلاس درس” دولت به وزارت آموزش و پرورش سخنگوی Ryan Brown گفت: در یک ایمیل به رسانه ها. “برده داری است که تحت پوشش گسترده در وزارت امور خارجه, مطالعات اجتماعی, استانداردهای, اما ما نمی تجویز چگونه کسانی که استانداردهای تدریس هستند.”

فرزندان ما باید تکالیف داده شده است که حاشیه راندن آنها و یا آنها را احساس نمایند. آنها نگاه خود را با معلمان و به طور کلی نمی خواهد سوال انتساب.

تبلیغات

“به عنوان یک مربی سابق و رئیس کارولینای جنوبی آفریقایی آمریکایی میراث کمیسیون, یک سازمان فراهم می کند که منابع در مطالعات اجتماعی به صورت کارولینای جنوبی مربیان—منابع است که اغلب استفاده می شود و یا به درستی مورد استفاده قرار—من وحشت زده در این حادثه چه کسی کاهش یافته است توپ” بیانیه ادامه می دهد. “ما نمی توانیم به مردم انداختن توپ که در آن آموزش و پرورش کودکان ما نگران است.”

بیانیه ای که تدوین شد و توسط رئیس و بنیانگذار SCAAHF. او یک زن سیاه و سفید. او بازی نمی کند در مورد تاریخ است. من حتی نمی خواهد او را یک “بانوی زیبا” و من می دانم که او را به خوبی. البته من ممکن است تعصب چون من هنوز اندکی کینه از زمانی که او با من کلی لی داغ چرخ از یک نهم-داستان پنجره.

تبلیغات

نام او Jannie هریوت.

او این jeers در سفیده.


من 38.

من خوشحال هستم.

عمه من Willa مای گفتن داستان از خانواده من که زمانی شروع شد که من بزرگ پدربزرگ Earvin پرتاب شد, یک Sumter County کشت و زرع برای آموزش به بردگی گرفته آفریقایی چگونه به خواندن و نوشتن. او همیشه مشکل است. زمانی که Earvin صاحب, جان, درگذشت, او ده ها تن از بردگان به کودکان خود. اما در آخرین پاراگراف را جان نوشته است:

“من negro مرد اروین این است که زمان خود تا آنجا که مطابق با قوانین دولت او این است که نمی توان ارزیابی زمانی که من و مستغلات است که ارزش و دیگر خدمات لازم باشد از او.”

تبلیغات

اما Earvin نگه داشته jeering در سفیده. او موفق به فروش اموال خود را و او به نوعی به فروش بیشتر دخانیات بیش از هر کس در Sumter County است. سفید کشاورزان در نهایت متوقف Earvin از فروش توتون و تنباکو به طوری که او رفت و به همسایه دارلینگتون شهرستان به فروش خود برداشت.

اما Earvin نبود کشاورز, او یک معلم بود و آهنگر.

در اواسط 1800s Earvin بروید بر روی Sumter County مزارع به موعظه و آموزش بردگی کودکان چگونه به خواندن. معلوم بردگی مردم خواهد پرداخت Earvin با سرقت مقدار کمی از توتون و تنباکو از صاحبان مزارع و دادن آنها به Earvin. و از آنجا که بسیاری از صاحبان مزارع بودند مبارزه در جنگ داخلی این مردم بودند که در حال اجرا مزارع نمی دانم آنها مفقود شده محصولات.

تبلیغات

پس از جنگ داخلی Earvin ادامه داد: برای تدریس اما او هنوز هم تا به حال به بیرون رفتن از شهر به فروش محصولات خود را. یک روز در دارلینگتون County Courthouse, همه جمع شده بودند برای خود, تنباکو, تمبر, که در اصل به آنها اجازه فروش محصولات خود و یا تجارت و ساقه برای کالاهای دیگر است. مردان سفید مشکوک چگونه بسیاری از تمبر Earvin نیاز به “کشف و ضبط بر” Earvin و نوه اش Earvin جونیور آنها در زمان خود تنباکو تمبر و کشته Earvin.

Earvin جونیور موفق به دور است.

Earvin جونیور مادر بزرگ من ،

و این که چگونه خانواده من به پایان رسید تا در سامرویل, S. C., بدون مالکیت زمین. هیچ محصولات.

تبلیغات

این که چگونه مدتها پیش برده داری بود.

گاهی اوقات هر زمان که من تا به حال به انجام کسب و کار رسمی من می خواهم تصور کنید که در آن نقطه جایی است که من بزرگ پدر بزرگ پدر بزرگ بدون محاکمه اعدام شد در این مرحله از دادگاه شهرستان. من همیشه تصور کنید که Earvin Sr. از آن ساخته شده به منطقه پوشیده از چمن در مقابل دادگاه است. وجود دارد هیچ دلیلی برای من به این فکر می کنم; من فقط ساخته شده تا نقطه ای که به دلیل محل مشخص شده با یک عبارت است که به یاد من از تاریخ:

آنها هرگز موفق است که مرگ در یک علت بزرگ. در حالی که درخت آزادی را پژمرده می خواهم تنه قرار می دهد جلو, برگ, حتی برای تو آرامگاه یک حلقه اجازه دهید آن را. فتح آنها هرگز نمی تواند که ارواح و که روح آزاد هستند.

تبلیغات

من برای اولین بار دیدم که پلاک در دارلینگتون سیب زمینی شیرین جشنواره است.

آن را محل کشت و زرع. وجود دارد هیچ برده چهارم وجود دارد. این محل که در آن من سابقه خانوادگی به سرقت رفته است. آن است که فقط در یک منطقه گیاهی در مقابل یک دادگاه است.

تبلیغات

در واقع این پچ چمن دارای یک نام رسمی:

دارلینگتون شهرستان مؤتلفه پارک.


من 35.

من خوشحال هستم.

خواهر زاده من به هنگام تولد به یک پسر. او ادامه خواهد داد این خانواده میراث.

نام او Earvin.

امریکا این jeers در او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de