دادگاه تجدید نظر در می یابد که قاضی اشتباه لغو حکم که اهدا $38 میلیون به خانواده Korryn Gaines


Illustration for article titled Appeals Court Finds That Judge Wrongfully Overturned Verdict That Awarded $38 Million to Family of Korryn Gaines

تصویر: Facebook

در سال 2016 Korryn Gaines بود به ضرب گلوله توسط پلیس بالتیمور پس از تلاش آنها برای ورود به خانه اش. خانواده او شکایت کرد و پس از دو سال در دادگاه هیئت منصفه در نهایت پاداش آنها را بیش از $37 میلیون خسارت. قاضی دادگاه که حکم در سال گذشته با این استدلال که افسر بود و تحت حفاظت “سualified منmmunity.”

تبلیغات

در حال حاضر the Baltimore Sun گزارش که یک دادگاه تجدید نظر پیدا کرده است که دادگاه پایین تر عمل اشتباه که آن را لغو آن حکم. وجود دارد هیچ اجماع بین وکلای مدافع در مورد اینکه آیا این حکم جدید reinstates مبلغ جایزه به خانواده است. کن Ravenell یکی از وکلای مدافع برای Gaines خانواده معتقد است که این حکم جدید reinstates مقدار کامل برای لحظه ای.

“این واضح است که بزرگ برای Kodi و بقیه Gaines خانواده است. دادگاه که قاضی دادگاه نقض قانون در نظر گرفتن که حکم دور. آنها می توانند در حال حاضر انتظار می رود که آنها می توانند جمع آوری یک جایزه قابل توجهی در آینده نزدیک است.” Ravenell گفت. او اذعان کرد که این حکم جدید به سمت چپ باز احتمال این که یک دادگاه پایین تر می تواند تغییر مقدار. وکلای مدافع برای Baltimore County معتقدند این حکم جدید به طور قابل توجهی کاهش می دهد مقدار تعلق به خانواده است. “شهرستان ادامه دارد یک ارزیابی جامع از این نظر و با توجه به اقدام بیشتر. ما نمی توانیم اظهار نظر بیشتر است.” Sean Naron یک شهرستان سخنگوی نوشت: در یک ایمیل به خورشید است.

تبلیغات

در ماه اوت سال 2016 پلیس وارد Gaines آپارتمان به او خدمت می کنند حکم برای از دست رفته تاریخ دادگاه در مورد نقض ترافیک. زمانی که هیچ کس در را باز کرد و پلیس سعی در باز کردن آن با یک کلید از این مجموعه قبل از لگد زدن به آن را به شکستن زنجیره ای قفل کردن آن است. آنها دریافتند Gaines در آپارتمان با پسرش, Kodi. Gaines بود که برگزاری یک تفنگ ساچمهای زمانی که آنها وارد شده و پلیس در ابتدا عقب نشینی دوباره به راهرو. وکلای خانواده می گویند Gaines تا به حال یک بی اعتمادی ذاتی پلیس و به طور بالقوه دچار یک بیماری روانی است که او را جدا از واقعیت است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

از خورشید:

سرجوخه اد گالو) رویس روبی مستقر شد به مدت پنج ساعت فقط در خارج از درب که باز ترک خورده چند اینچ. یاقوت شهادت دادند که Gaines شنبه در راهرو آپارتمان او یک تفنگ ساچمهای در دامان او و یک تلفن همراه به گوش او.

او پخش برخی از این بن بست در Facebook تا زمانی که پلیس موفق به داشتن حساب های تعطیل. او با استفاده از تلفن خود را به نوار ویدئویی افسران و گاهی به تلفن به 5 سال Kodi بنابراین او می تواند فیلم ،

در نهایت Kodi رفت به آشپزخانه و Gaines دنبال کرد. پسر را به یک درمانگر بعد که مادرش را به ضرب گلوله کشته شد زمانی که او رفت و به او یک کره بادام زمینی و ساندویچ ژله با توجه به شهادت در دادگاه.

یاقوت شهادت دادند که Gaines ناگهان رفت به آشپزخانه و مطرح تفنگ ساچمهای در یک موقعیت شلیک به سوی ماموران. او شهادت داد که او می تواند تنها هر بشکه از تفنگ ساچمهای و نوارهای مو خود را.

“ترس برای افسر ایمنی او اخراج یک سر گلوله’ با هدف بالا برای جلوگیری از ضربه Kodi که او می دانست این بود در آشپزخانه, اگر چه او نمی دانم دقیقا همان جایی که” این تجدید نظر قضات اشاره کرد در نظر آنان است.

تبلیغات

اولین گلوله افسر اخراج ricocheted کردن یخچال و فریزر و زده Kodi در گونه. هیچ افسران متهم شدند در مورد اما هیئت منصفه را پیدا کنید که ضربه اول که زده Kodi نقض حقوق مدنی از هر دو Korryn و Kodi. این منجر به بیش از $37 میلیون تعلق به خانواده است.

خانواده امیدوار است این حکم اجازه خواهد داد که آنها را حمایت مالی به Kodi کمک او نیاز دارد. Kodi پدر کوری کانینگهام می گوید که پسرش بوده است “پوسته” را پس از این حادثه رخ داده است. او تا به حال مشکل رفتار در مدرسه دچار اضطراب و تا به حال به دیدن یک مشاور. Kodi گفت: او مشاور که مادر او بود از ساختن خودش یک کره بادام زمینی و ساندویچ ژله زمانی که او کشته شد. “این به آنها این امید که در آینده بسیار نزدیک یک جوان Kodi را دریافت مراقبت های روانی است که او نیاز دارد که به شدت” Ravenell گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de