کانال پارک, رستوران, برتر, Wis., بارها به طور داوطلبانه به عنوان COVID-19 موارد پرش در پورت دوقلو

دلوت — میله های متعددی به طور داوطلبانه تعطیل در برتر به عنوان جدید COVID-19 موارد سنبله وجود دارد و دلوت رستوران است به طور موقت پس از بسته شدن یکی از کارکنان آن آزمایش مثبت برای ویروس.

“ما تا به حال فردی که آزمایش مثبت برای COVID-19 بازدید استقرار ما در دو هفته گذشته ،” تلو تلو خور بیش از حد در میخانه برتر گفت: کاربران در Facebook. “ما انجام داده اند تنها چیزی که ما می توانیم و به طور موقت بسته و درهای ما به درستی تمیز کردن و ضد عفونی کردن ما تلو تلو خور بیش از حد.”

وجود 33 موارد تایید شده در شهرستان داگلاس به پنج شنبه گفت: بهداشت عمومی افسر کتی رنچی به عنوان عفونت های جدید رشد از حدود یک هفته به یک یا بیشتر در هر روز.

“راهنمایی ما تغییر نکرده است, این رفتارها از مردم زمانی که آنها را به مکان های عمومی,” او گفت:. “مردم هستند انتخاب خوب و این نگرانی به من.”

هر دو طرف از خلیج تا به حال دیده می شود موارد جدید غرفه در ماه ژوئن و حتی در هفته های پس از کسب و کار به طور ناگهانی بازگشایی در ویسکانسین و به عنوان محدودیت بیشتر بود به تدریج کاسته در مینه سوتا است.

با این کشور در حال حاضر شاهد آن کمترین روزانه مورد در مجموع به عنوان ویروس گسترش می یابد با سرعت بی سابقه ای در این منطقه آزمایشی بازگشت به زندگی عادی در حال آزمایش است.

“ما بدست شکایت از مردم گفت: این نوار بسته بندی شده بود که نوار حمایت شد و مردم می خواهند من را به نگه داشتن کسب و کار مسئول” رنچی گفت: هر چند با داوطلبانه تعطیلی است که نیاز به مورد تا کنون. “مردم هستند نه اجتماعی فاصله. که بزرگترین چالش است.”

موارد در شهرستان داگلاس در حالی که هنوز تعداد در حال حاضر در حال رشد در سریع ترین نرخ از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در گوشه شمال غربی دولت در 15 مارس.

St. Louis County دیده است خود سنبله در موارد به خصوص در افراد 20 تا 29 سال. روز پنج شنبه یکی دیگر از پنج نفر اضافه آوردن مجموع 174 شناخته شده عفونت. وجود دارد 158 موارد تایید شده در روز دوشنبه.

“ما در حال مرتب کردن بر اساس کشویی به عقب کمی و من فکر می کنم ما می توانیم تشخیص همه ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام به عنوان یک جامعه” امی وستبروک در این شهرستان بهداشت عمومی مدیر گفت. “ما همه آن را در بهار. این ماده از تغییر هنجارهای جامعه.”

دلوت را مجلل دریاچه خیابان رستوران و نوار چهارشنبه اعلام کرد آن را خواهد دید و پس از یک کارمند آزمایش مثبت است. کانال پارک رستوران بود بازگشایی شد و در 21 ژوئن.

“ما در حال تمرکز در حال حاضر در تضمین این که بقیه کارکنان آزمایش” رستوران نوشت: در Facebook. “ما همچنین می خواهیم به شما برای محافظت از سلامت خود را با پوشیدن ماسک و شستن دست های خود ادامه تمرین های اجتماعی فاصله و ایمن ماندن.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de