کشیش کاتولیک در ایندیانا به حالت تعلیق پس از تماس Black Lives Matter ‘کرم و انگل’


Illustration for article titled Catholic Priest in Indiana Suspended After Calling Black Lives Matter Maggots and Parasites

عکس: شاتر (شاتر)

صرف نظر از شغل خود کاملا چند سفید آمریکایی ها مجموعه ای مرده در تضمین سیستمیک نژاد پرستی همچنان در این کشور است. را مثلا یک کشیش کاتولیک مستقر در ایندیانا گفت که پیروان خود را که سیاه و سفید زندگی مسائل جنبش تشکیل شده است از “کرم و انگل.”

تبلیغات

ایسنا گزارش که Rev. تئودور rothrock را از دست سنت الیزابت Seton کلیسای کاتولیک در کرمل بود به حالت تعلیق توسط اسقف تیموتی Doherty از اسقف نشین از لافایت-در-ایندیانا با توجه به نظرات rothrock را از دست ساخته شده در کلیسا بولتن هفتگی. اسقف نشین منتشر شد ابراز نگرانی در مورد نظرات و دقیق rothrock را از دست تعلیق. “تعلیق ارائه می دهد اسقف فرصتی برای بصیرت معنوی برای اسقف نشین و برای خوب از پدر rothrock را از دست. امکانات مختلف برای عمومی خود را در ادامه روحانی وزارت در نظر گرفته می شود اما او را دیگر نمی توان به عنوان کشیش از بانوی ما از Mt. کرمل” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

“تنها زندگی که مهم هستند و خود را تنها قدرت آنها به دنبال این است که خود را دارند.آنها گرگ در لباس گرگ نقاب دزدان و راهزنان به دنبال تنها به بلعیدن زندگی فقرا و سود حاصل از ترس از دیگران است. آنها کرم و انگل در بهترین تغذیه کردن انزوای اعتیاد و خانواده شکسته و ارائه به جای هر زمان سرخوردگی و اضطراب با بیشتر بدبختی بیشتر و خشم.” Rothrock را از دست نوشت در بولتن.

تبلیغات

به خوبی لعنت Sدر. Tell ما چگونه شما واقعا احساس می کنید.

Rothrock را از دست بود در مسیر به عنوان کشیش Mt. کارمل در ماه اوت است. مردم سفید واقعا نمی تواند کمک به بی مهارت کیسه بیش از نژادپرستی است. Rothtrock صادر half-hearted عذرخواهی در وب سایت کلیسا. “آن بود و نه من قصد توهین به کسی و من متاسفم که حرف های من باعث هر گونه صدمه زدن به هر کسی” rothrock را از دست نوشت. او می گوید که لازم است برای کلیسا را محکوم تعصب. “ما همچنین باید به طور کامل آگاه است که وجود دارد کسانی که به تحریف انجیل خود غلط اهداف است. مردم می ترسند به من اشاره کرد و نه ضعیف من می خواهم اعتراف کنم که کسانی هستند که خوراک در آن ترس به ترویج بیشتر ترس و بدست آورد.” Rothrock را از دست اضافه شده است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اساسا rothrock را از دست بیانیه boils پایین به “من متاسفم میشم دیوانه نژاد پرستی بد است اما نژادپرستان هستند مردمی با استفاده از صدای خود را برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند.”

او را ام واقعا تنها شده است بهتر نمی گویند هر چیزی در همه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de