شکایت از اخراج در ارشد مراقبت از خانه تا حدود 30% در طول همه گیر

در یک پر باد بعد از ظهر در اواخر ماه مارس یک مرد که کور است و از افسردگی رنج می برد بود لگد از شهرهای دوقلو خانه سالمندان است. با هیچ جایی برای رفتن او به صرف شب در ساختمان لابی قبل از انتقال به یکی دیگر از امکانات.

دلیل خود را برای اخراج: او گرفتار شد, ترک خانه سالمندان به اچ خواندن ایمیل های خود را به او در تسهیلات پارکینگ.

فقط روز قبل از آن یک زن با پاراپلژی و کم خونی اخراج شد از همان خانه سالمندان نورث ریج بهداشت و درمان و نوتوانی جدید امید پس از او سمت چپ ساختمان در صندلی چرخدار خود را به نسبت یک سبد لباس های شسته شده در پارکینگ. بدون سوار و یا جایی برای رفتن او به نام یک تاکسی به او را به یک بیمارستان است.

این ناگهانی اخراج دقیق در به تازگی منتشر شده دولت در بخش بهداشت و درمان نظرسنجی, برجسته کردن اقدامات افراطی گرفته شده توسط بسیاری از مینه سوتا خانه های سالمندان برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus که کشته 1,143 ساکنان مراقبت دراز مدت امکانات در سطح ایالت و بیمار بیش از هزار, دولت, داده های سلامت نشان می دهد.

پس از همه گیر شروع به شکایت در مورد غیر ارادی تخلیه و انتقال از ارشد مراقبت های خانه های ایالت افزایش یافته است نزدیک به 30 ٪ در همان دوره چهار ماهه از یک سال پیش با توجه به دولت دفتر بازرس برای مراقبت دراز مدت دولت رسمی مدافع برای ارشد مراقبت ساکنان. آنها بالا گزارش شکایت به بازرس با 150 شکایت تسلیم در بین ماه های مارس 1 و پایان ماه ژوئن سوابق نشان می دهد.

“این است که هیچ راهی برای درمان افرادی که زندگی در جوامع ما” گفت: Cheryl Hennen مینه سوتا را در دراز مدت مراقبت از بازرس. “اخراج است نه یک گزینه قابل دوام در طول یک وضعیت اضطراری در هنگام تخلیه می تواند تاثیر سلامت مقیم و همچنین جامعه است. این یک مسئله بهداشت عمومی برای همه ما است.”

مینه سوتا را از 1700 دراز مدت مراقبت از جوامع شده اند تحت فشار فوق العاده ای در طول COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از مبارزه با کمبود کارکنان و تجهیزات حفاظتی و فضا به قرنطینه آلوده ساکنان. آنها همچنین در صورت فشار شدید از اعضای خانواده برای اطمینان از عزیزان خود ایمنی دانستن است که با یک ویروس مسری حتی یک نقض می توانست گسترده و عواقب کشنده.

“فشار برای حفظ این ویروس را بسیار زیاد است” گفت: داستین لی جمهور دشت ارشد کلبه که در عمل هفت زندگی کمک و مراقبت از حافظه خانه های ایالتی. “مثل ما هستند و عامل در یک بحران محیط زیست در همه زمان ها.”

دولت مقامات بهداشتی نیز تبدیل به خانه سالمندان برای کمک به کاهش بار بر روی سیستم های در خطر غرق COVID-19 بیماران و کمک به ارائه فضا برای کسانی که نیاز به جدا شود.

در عین حال اقدامات ایمنی کاشته اند برخی از سردرگمی و اضطراب است. برخی از ساکنان با پیشرفته زوال عقل ممکن است درک نیست که چرا آنها نمی تواند داشته باشد و عزیزان بازدید آنها ایجاد استرس اضافی و تروما Hennen گفت. دیگران هستند گفت: آنها دیگر می توانید به طور منظم انجام ماموریت در جامعه مانند گرفتن موهای خود را قطع و یا انجام لباس های شسته شده خود را.

قوانین جدید ایجاد کرده اند که چنین عمیق جداسازی است که برخی از مردم خواهد شد “خطر تقریبا همه چیز” برای دیدن عزیزان خود را حتی تنظیم مخفی بازديد با بستگان Hennen گفت. در موارد شدید Hennen گفت: ساکنان گزارش پیامدهای از جمله اخراج استفاده نمي نماييد.

“مراقبت از خانه را اصل ایجاد شرایط برای بزرگسالان آسیب پذیر به شکست و یا به قهر و سپس مجازات فرد زمانی که او یا او واکنش نشان می دهد” گفت: Eilon Caspi یک gerontologist و کمکی عضو هیات علمی در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده پرستاری.

نورث ریج بهداشت و ناتوانی دولت بزرگترین خانه سالمندان با 320 تخت گفت: آن را به شدت مانع از ساکنان به ترک این تسهیلات برای دلایل غیر ضروری و یا در برابر توصیه های پزشکی. کسانی که خطر ابتلا به سلامت خود و دیگران در جامعه و مجاز به بازگشت. که در آن نقطه آنها در نظر گرفته رسما مرخص شده و باید برای به دست آوردن یک دکتر نظم و ارزیابی دوباره قبل از آنها می توانید مراجعه كرده بود گفت: Austin Billie به خانه سالمندان معاون رئیس جمهور از عملیات.

نورث ریج که دارای سابقه نظارتی مشکلات گزارش شده 69 مرگ و میر ناشی از COVID-19 — بیشتر از هر خانه سالمندان در دولت است. یکی از دلایل بزرگ مرگ و میر است که بیمارستانها و خانه های سالمندان شده است انتقال COVID-19 بيمار به شمال خط الراس به این دلیل که امکانات فضا و توانایی مراقبت از آنها را, Billie گفت.

“ایمنی و رفاه ساکنان ما اولویت ما است” بیلی گفت.

در دو مارس نظرسنجی دولت و وزارت بهداشت مصمم است که در شمال خط الراس نقض قوانین فدرال طراحی شده برای حفاظت از ساکنان از ناامن و خودسرانه اخراج. این قوانین نیاز به خانه های سالمندان به تخلیه ساکنان به مکان های امن و ارائه آنها را با حداقل اطلاع 30 روز قبل از آنها مرخص می شوند. خانه های پرستاری نیز نیاز به اطلاع ساکنان دلیل برای تخلیه و درخواست تجدید نظر خود را ،

یکی از ساکنان را اخراج و به نظر می رسد که ناشی از تمایل خود را به کسی به عنوان خوانده شده ایمیل های خوانده نشده با توجه به وضعیت بررسی.

ساکن که مشخص نیست بر اساس نام و یا سن گفت: یک داوطلب به طور معمول خواندن او خود را به ایمیل چرا که او کور است و از آنجا که کارکنان نمی باید زمان برای انجام این کار. اما داوطلب می تواند در دیگر دیدار به دلیل COVID-19 باعث چهار یا پنج ماه از خوانده نشده ایمیل به تجمع, او گفت:.

مرد به یک دوست تبدیل شده که خواندن او ایمیل های خود از یک خودرو در مرکز جلو پارکینگ. دوستان گفته شد توسط یک کارمند در میز جلو که خوب بود اگر او نمی تواند فراتر از اموال دولت ، اما زمانی که ساکن بازگشت به ساختمان او گفته بود که او مرخص شدن بلافاصله. اموال خود را در حال حاضر در دالی.

“من تا به حال به نشستن در صندلی جلوی ورود” مرد گفت: با توجه به دولت گزارش. “من نشسته وجود دارد و تمام شب را به صبح روز بعد.”

سرانجام در ساعت 10 صبح حدود ساعت 17 بعد از او اخراج شد, مرد تماس مترو تحرک و حمل و نقل عمومی خدمات برای افراد معلول صورت گرفته بود به یک ارتش رستگاری تسهیلات. دو هفته بعد مرد به زندگی در یک تعطیلات مسافرخانه هتل این گزارش گفت:.

اقامت تا به حال مشکلات اساسی از جمله افسردگی اساسی, اختلال درد کمر و دیابت علاوه بر از دست دادن بینایی. در عین حال گفت: دولت محققان که به او داده شد و داروهای خود پس از ترخیص از شمال خط الراس. یک پرستار مورد مناقشه این حساب اگر دولت بررسی سوابق پزشکی هیچ مدرکی وجود ندارد که او داده شد او مواد مخدر دولت گزارش گفت:.

“بر اساس مصاحبه و بررسی اسناد مالی و تسهیلات شکست خورده برای اطمینان از مناسب تخلیه روند” دولت در بخش بهداشت و درمان به این نتیجه رسیدند در آن بررسی شده است.

یک شهروند دیگر که او نیز مشخص نیست در مواجهه با یک نتیجه مشابه بیش از تلاش برای به دست آوردن لباس های شسته شده.

زن گفت: او را ترک نورث ریج در 21 مارس به رها کردن سبد لباس های شسته شده به یک عضو خانواده در انتظار خارج از ساختمان و پس از آن گفته شد پس از بازگشت است که او نمی خواهد اجازه بازگشت به امکانات. ساکن “به نام تاکسی با توجه به داشتن یک سوار و/یا یک محل به” دولت گزارش گفت:.

خانه سالمندان مدیر گفت که گفته شده بود از تسهیلات سیاست اجازه می دهد ساکنان که در سمت چپ بدون تصویب به بازگشت به دولت گزارش گفت:.

دولت محققان دوباره به این نتیجه رسیدند که قوانین فدرال نقض شده چون ساکن بود مطلع نیست که در آن او بود مرخص شدن و تجدید نظر حقوق.

Billie شمال خط الراس معاون رئیس جمهور گفت: خانه سالمندان است دوباره تحصیل کارکنان در فرآیندهای — به خصوص برای اطمینان از صحیح کاغذ مورد استفاده در ترشحات ناشی از ساکنان ترک در برابر توصیه های پزشکی.

در اواخر مارس گفت: دولت و وزارت بهداشت تایید نورث ریج طرح برای اصلاح موارد نقض. این مرکز تاکنون در انطباق است.

 

نویسنده کارکنان مت DeLong کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de