شکایت موشک وار رفتن بیش از پاسخ پلیس به جورج فلوید تظاهرات

در چهارم خود را مستقیما بعد از صلح آمیز اعتراض سورن استیونسون مرتبط اسلحه با تظاهرکنندگان جمع شده در بزرگراه بین ایالتی 35W بر روی سطح شیب دار, خیره کردن یک بند از مینیاپولیس پلیس ضد شورش.

بدون هشدار و یا تحریک تماشاگران می گویند افسران اخراج یک سری از فلش انفجار نارنجک و گاز اشک آور جمعیت را پراکنده کنند. یک nonlethal پلیس پرتابه زده استیونسون در صورت انفجار چشم چپ و خروج او تا حدودی کور.

تقریبا یک هفته پس از جورج فلوید کشته شد مینیاپولیس افسران دولت بزرگترین نیروی پلیس در تلاش برای برقراری نظم در میان ناآرامی در آن سوختن شهر. اگر چه مقامات پلیس اذعان کرد که برخی از غیر نظامیان بی گناه و زخمی شدند, در طول روز از تظاهرات و شورش آنها استدلال می کنند که وضعیت نیروی مورد نیاز برای حفظ امنیت عمومی و آن را دشوار است برای تمایز بین معترضان مسالمت آمیز و کسانی که مایل به علت آسیب.

اما مصاحبه با فعالان و مقامات منتخب و استفاده از نیروی کارشناسان نشان می دهد که پلیس در زمان استفاده از اقدامات شدید علیه معترضان در تخطی از خط مشی وزارت و از دست رفته فرصت های متعددی در طول چند روز اول برای خنثی کردن تنش است. به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته ویدئوها گرفتار مأموران اجرای قانون یکسره پاشش مواد شیمیایی محرک خارج پیراهن اتومبیل در غیر خشونت آمیز گروه و در چهره یک روزنامه نگار برگزار شد در اسلحه که اعتبار قابل مشاهده بود. در موارد دیگر افسران مارک دور در سوریه و در اموال خود را. یک صاحب کسب و کار و حتی شهادت قبل از دولت سنا که او با ضربه شیمیایی محرک توسط پلیس در حالی که حفاظت از خانواده اش در شرق دریاچه خیابان ایستگاه گاز از غارتگران است.

“به نظر می رسد به درک که آن را یک اشتباه بود” گفت: Stevenson, 25, که ممکن است آسیب 31 مورد نیاز چندین عمل جراحی برای تنظیم مجدد استخوان های صورت و از بین بردن چشم. “ما نمی توانست بیش از 30 فوت دور و من در حال حرکت است.”

پس از فلوید مرگ اتهامات سوء رفتار و نیروی بیش از حد باید ریخت و این شهر از پلیس انجام بررسی. غیر نظامی بررسی هیئت مدیره در حال حاضر در حال بررسی بیش از 400 گونه شکایت علیه MPD — تعداد بی سابقه ای است که در یک ماده از هفته پیشی سالانه شکایت در مجموع از سال های گذشته, مقامات گفت. و این اعداد و ارقام انتظار می رود به افزایش است.

در حالی که جزئیات این شکایت هنوز در مکان های عمومی, استار تریبیون به شناسایی دو مورد اخیر که تحت بررسی هستند. یک شکایت در زمینه داخلی شامل Facebook posts ظاهرا ساخته شده توسط افسر دیوید پنا که با استفاده از یک نام جعلی به مسخره معترضان و تشویق غارت در یک محله که خانه را به بسیاری از شهر های شرق آفریقا جمعیت.

دیگری مربوط به اقدامات ناشناس مینیاپولیس گروهبان پلیس گرفتار در دوربین فلفل پاش, معاون, اخبار, خبرنگار در چشم و حتی پس از او بارها و بارها شناسایی خود را به عنوان یک عضو از مطبوعات است.

اصلاحات کمیسیون پل Schnell, که عمل به عنوان یک عملیات ویژه سخنگوی جریان ناآرامی ها در زمینه داخلی شکایت پس از هشدار به این حادثه توسط یک سناتور که توصیف آن به عنوان “یک فاحش بلاعوض حمله کند.” Schnell کاهش یافته است به نظر بیشتر گفت: “e-mail برای خود صحبت می کند.”

“من معتقدم که انجام می شود کاملا نامناسب و خلاف MPD سیاست” Schnell نوشت: در ایمیلی که بعدها مشترک با اعضای تیم رژیم صهیونیستی است. Walz کارکنان.

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار در ماه گذشته در مورد او چگونه خواهد رای خود را در بخش پاسخ به شورش رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت که تصمیمات تاکتیکی ساخته شده بودند بر اساس “حفاظت از زندگی است.”

در مصاحبه اخیر خود گفت که گروه او را به یک نگاه سخت در استفاده از اسپری فلفل و پرتابه بر روی معترضان در طول عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات. رئیس اتحاد پس از ارائه یک سیاست جدید است که نیاز به مجوز خود را برای هر “جمعیت کنترل سلاح” استفاده می شود در طول یک تظاهرات در دستور از مقامات وزارت امور خارجه ، “این قطعا یک تغییر از اجازه می دهد نظارت بر زمین را که به دلیل ماهیت جدی از این نوع از سطح کمتر-نیروی کشنده,” Arradondo گفت.

به طور متوسط برای مینیاپولیس ساکن شکایت روند تشکیل پرونده می تواند یک تودرتو گفت: Elizer Darris یک سازمان با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) در مینه سوتا. کسانی که آن را تلاش اغلب از دست دادن اعتماد به نفس در یک سیستم است که به ندرت در نتیجه نظم و انضباط برای افسران متهم به تخلف, او گفت:.

“ایمان خاص که فرآیند فرسایش بسیار چشمگیری گفت:” Darris.

ماه گذشته ACLU ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به نمایندگی از روزنامه نگاران بودند که با تهدید و ضرب و شتم و بازداشت در حالی که پوشش تظاهرات در پی فلوید مرگ است. این سازمان پس از تبدیل توجه خود را به معترضان معلول در دست اجرای قانون است. چندین وکیل در حال حاضر شهر اعلام منشی که پرونده های حقوقی در حال بررسی در مورد صدمات وارده توسط پلیس در جریان ناآرامی ها.

روزنامه نگار مستقل لیندا Tirado واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل شهر و دولت مأموران اجرای قانون پس از از دست دادن او چشم چپ به پلیس پرتابه در حالی که در خارج از سوم حوزه در جنوب مینیاپولیس. او در میان حداقل دو ده نفر که دچار آسیب زا و آسیب های چشمی در دوران اخیر آمریکا کشته شدند.

به اصطلاح جنبشی پرتابه تاثیر از جمله گلوله های لاستیکی و 40 میلی “کمتر کشنده” فوم دور معمولا استفاده می شود در جمعیت-کنترل موقعیت است. اما MPD خود استفاده از زور در سیاست ایالات متحده است که 40 میلی دور می تواند باعث آسیب شدید و باید محفوظ است “برای نا توانی از یک مهاجم noncompliant موضوع” و “مگر در مواردی که نیروی مرگبار توجیه است” افسران باید هدف برای گروه های بزرگ عضلانی در اندام تحتانی. سیاست به صراحت توصیه می کند در برابر هدف قرار دادن یک فرد سر و گردن.

آکادمی آمریکایی چشم پزشکی بود پس مشکل تا چه حد از زندگی تغییر چشم صدمات ماه گذشته که گروه پزشکی در زمان نادر عمومی-سیاست موضع درخواست اجرای قانون بلافاصله پس از توقف استفاده از گلوله های لاستیکی به عنوان یک شکل از کنترل جمعیت.

“آمریکایی ها حق دارند صحبت می کنند و جمع عموم و باید قادر به ورزش است که حق را بدون ترس از کوری” نوشت: پزشکان در یک بیانیه است. “شما نباید مجبور به انتخاب بین چشم انداز خود را و صدای خود را.”

منتقدان همچنین می گویند که گاز اشک آور به طور فزاینده ای به عنوان یک جمعیت و پراکندگی ابزار بخشی از جریان نظامی از نیروهای پلیس در سراسر کشور است.

با توجه به بهترین شیوه های گاز تنها باید مستقر در لبه تظاهرات برای به حداقل رساندن معترضان قرار گرفتن در معرض.

اما در روز فلوید پس از مرگ, رسانه های اجتماعی روشن با عکس ها و ویدئوها از افسران شلیک قوطی به وسط بزرگ و پر بسته بندی شده جمعیت یا اسپری گاز در تظاهرات از وسایل نقلیه در حال حرکت.

در میان واکنش شهرستانها مانند سیاتل و فیلادلفیا را به طور موقت متوقف شد و استفاده از آن در حالی که در جاهای دیگر هستند خانههای گلی خالی ممنوعیت های مشابه.

در مینیاپولیس بحث بر سر پست-فلوید اجرای قانون پاسخ پس از روزها درگیری شدید بین پلیس و تظاهر کنندگان.

MPD حامیان ادعا می کنند که پلیس با استفاده از زور در واکنش به تشدید خشونت از برخی از معترضان اشاره کرد که افسران حلیم با آجر و بطری به طور شبانه — و سرزنش رهبران شهر برای اجازه دادن به این درگیری ها به خارج از کنترل قبل از مداخله. وجود دارد گزارش های متعدد از افسران مصرف تیراندازی در این زمینه هر چند هیچ یک زده بودند.

مقامات شلیک سلاح های خود را حداقل دو بار در طول ناآرامی — هنگامی که یک مرکز شهر رانندگان منحرف و تقریبا رخ داد دو افسر پلیس در یک وسیله نقلیه سودمند و دوباره زمانی که یک نگهبان ملی اخراج در یک ماشین است که در حال رانندگی بود به سمت محاصره پلیس در خیابان واشنگتن.

برخی از انتقادات وارد در MPD تکرار شکایات ساخته شده و پس از 18 روز اشغال چهارم حوزه ایستگاه پلیس که به دنبال 2015 قتل Jamar کلارک. فدرال پس از عمل گزارش موارد متعددی یافت می شود که در آن ماموران با استفاده از “کمتر کشنده و nonlethal سلاح” معترضان در طول اشغال در نقض آشکار بخش سیاست و اغلب موفق به سند اقدامات خود را. مقامات فدرال و همچنین توصیه می شود که گروه “تقویت قطار در رعایت و اجرای استفاده از زور سیاست — به خصوص آن را به عنوان مربوط به استفاده از عوامل شیمیایی.”

عضو شورای شهر ارمیا الیسون که نشان دهنده سمت شمال گفت که او فکر می کند که تا به حال پلیس انجام می شود بیشتر برای کنترل این وضعیت در اولین شب از ناآرامی های, همه چیز ممکن است snowballed آنها بود.

“بدیهی است که با شب سوم کل وضعیت رشد کرده بود به یک فاجعه کامل” گفت: الیسون در میان اکثر آوازی طرفداران برچیدن نیروی پلیس است. “تاکتیک های استفاده شده توسط معترضان [در شب] به نظر می رسید به اندازه کافی ملایم است که شما می تواند با موفقیت د-تشدید این وضعیت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de