اسناد دادگاه ادعا می کنند که یک باردار, Meghan Markle احساس ‘محافظت نشده’ و ‘خاموش’ با خانواده سلطنتی


Meghan, Duchess of Sussex attends the 91st Field of Remembrance at Westminster Abbey on November 07, 2019, in London, England.

مگان, Duchess of Sussex حضور 91 میدان یادبود در کلیسای وستمینستر در نوامبر 07, 2019, در, لندن, انگلستان.
عکس: Chris Jackson (گتی ایماژ)

پویایی که منجر به آنچه که معمولا شناخته شده به عنوان “Megxit” شاید می شد کمی واضح تر این هفته است. دادگاه اسناد و مدارک تولید شده در طی Meghan Markle را نقض قوانین کپی رایت و نقض حریم خصوصی در دادگاه در برابر چند شایعات نشان می دهد یک فرهنگ سرکوب در داخل سلطنت که آن را به اجازه می دهد دوشس ساسکس به عموم دفاع از خودش در برابر باطل و ادامه حملات رسانه که تنها تشدید هنگامی که او باردار شد و با اولین فرزند او.

تبلیغات

با توجه به غرور نمایشگاهبسیار از آنچه است که در واقع در معرض خطر در این مورد این است که آیا Markle بی سر و صدا اجازه به پنج تن از دوستان که صحبت می کرد به مجله مردم برای پوشش داستان که منجر به ایمیل در روز یکشنبه انتشار گزیده ای از نامه های نوشته شده به پدر جدا توماس Markle. اما آنچه در اسناد دادگاه همچنین نشان داد که چگونه آسیب پذیر Markle احساس در طول این و دیگر حوادث رخ داده است که در طول بارداری پس سلطنتی پروتکل اجازه نمی دهد او را به صحبت می کنند در دفاع و نه خواهد کاخ باکینگهام شان و مقام دادن اکثریت ادعای دفاع از او publicly.

غرور نمایشگاه گزارش:

با توجه به اسناد و مدارک آن را نیز پدید آمده است که Meghan احساس “محافظت نشده” توسط “نهاد” خانواده سلطنتی هنگامی که وجود دارد یک موج منفی داستان در مورد او در مطبوعات. در آنچه که به احتمال زیاد بسیار شرم آور برای خانواده سلطنتی که تلاش کرده اند به دفن درام از هری و مگان خروج در آغاز سال Meghan وکلا ادعا می کنند او نمی تواند در دفاع از خودش در برابر بسیاری از ادعاهای دروغین وارد در برابر او در حالی که او باردار بود. وکیل او جدا کردن ایمیل در روز یکشنبه برای استفاده از آن از “distortive دستکاری و تاکتیک های نادرست به هدف دوشس ساسکس” که در حال حاضر “قرار داده شده است بر روی صفحه نمایش کامل.”

تبلیغات

البته با Markle و شوهر شاهزاده هری کنار رفتن نقش ارشد royalsهر دو قادر به صحبت می کنند آشکارا بیشتر در هر شماره از مسائل از جمله سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. Meghan را در طول ضبط سخنرانی در ماه ژوئن که روز چهارشنبه هری نیز استناد جنبش در یک پیام ویدئویی در طول مجازی دیانا Awards یک مراسم اعطای جوایز سالانه نام برای مادرش که برجسته بشردوستانه انگلیس و جوانان صورت گرفت در چه بوده است شاهزاده خانم دیانا 59 تولد (h/t Marie Claire).

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“در حال حاضر ما شاهد موقعیت های سراسر جهان که در آن بخش انزوا و خشم در حال مسلط به درد و تروما به سطح می آیند. اما من بزرگترین امید در مردم مثل شما و من با اعتماد به نفس در مورد آینده جهان و توانایی خود را برای التیام به دلیل آن است که در دستان شما” گفت: “هری” نیز گفت: “نژادپرستی نهادی است که هیچ جایی در جوامع ما و در عین حال از آن است که هنوز هم بومی.”

تبلیغات

در حالی که این کلمات ممکن است بیشتر rote از انقلابی که از یک عضو از لحاظ تاریخی رواقی British monarchy (کسی که یک بار در لباس هالووین به عنوان یک نازی کمتر) آن را نشان می دهد از این جهت به تازگی آزاد زن و شوهر سلطنتی قصد دارد تا خود را با تصویر عمومی و تلاش های بشردوستانه. آنها به عنوان استراتژی در راه اندازی خود را Archewell بنیاد, Vanity Fair بیشتر گزارش می دهد که:

این زوج در حال حاضر متمرکز در زندگی مهم جنبش و در هفته گذشته بازدید Homeboy صنایع برای یادگیری در مورد خود باند و توانبخشی. این آخر هفته آن پدید آمده است که زن و شوهر را نیز درگیر شده است با توقف نفرت برای سود کمپین به فشار Facebook برای جلوگیری از تبعیض بر روی پلت فرم آن است.

تبلیغات

“آنها آموخته اند که از اشتباهات گذشته و در نظر گرفتن زمان خود را با Archewell,” یک “نیز قرار داده شده منبع’ گفت: این مجله. “آنها می خواهند به مرحله بعدی حق است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de