Illustration for article titled Did You Know Irregardless Is Officially a Word? Also, It ALWAYS HAS BEEN A REAL WORD. Fight Me, Bro

عکس: شاتر (شاتر)

گذشته از ماموریت شخصی من برای متقاعد کردن این سیاره که علامت موریسون “بازگشت به مک” بزرگترین آهنگ از همه زمان تنها دیگر مکالمه من احساس فوق العاده عاشقانه در مورد در مورد سیالیت زبان و بیرغبتی برای بی توجهی به اصطلاح “واقعی نیست واژه” مانند “conversate” و “تقاضاهای.” (برای ثبت آنها هر دو واقعی کلمات را با توجه به هر لغت شما ممکن است مرجع.)

تبلیغات

مثلا من می باشد حاضر به شرط بندی همه پول در Terry Crews’ کیف پول که برخی از شما از خواندن این حال احشایی واکنش به صرف نظر از هر دوی این کلمات. و من هرگز آن را درک کنند. زبان است که احتمالا بیشتر مایع چیزی است که تا کنون وجود داشته است. کلمات ساخته شده تا همه از آن زمان. در واقع است که بزرگترین مسئله با هر گونه بحث و گفتگو در مورد چیزی که نمی واقعی کلمه; در سفارش به آن می گویند نه یک کلمه واقعی….شما نوع که به آن می گویند. و اگر من آن را می گویند و شما می دانید منظورم چیست وقتی که من آن را می گویند و قادر به ادامه جریان گفتگو و سپس این بدان معناست که وجود دارد ارتباط موثر است که در نقطه ای از زبان. چگونه conversate در راه این ؟ (آن را نمی کند.)

تبلیغات

در بیشتر واقع تنها دلیل ما احشایی در واکنش به conversate و تقاضاهای است زیرا در برخی از نقطه, کسی گفت: “این که یک کلمه نیست.” اما چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم همان کسانی که تصمیم به چیزی “است” یک کلمه ؟ با توجه به sticklers برای زبان است که باعث می شود آن را یک کلمه ، به طوری که باید خوب بله ؟ مردم هنوز هم از آن متنفرم. در سر من آن را نوعی بی سواد سیگنال به خصوص در میان مردم سیاه و سفید. ما به (چند بار نادرست) کاردانی کلمات خاص به سیاهی و سخنرانی و برای برخی از دلیل بسیاری از مردم—مردمی که نمی شروع به صحبت به زبان انگلیسی در وهله اول ذهن شما—جای برخی از مرتب کردن بر اساس از “کمتر از” قضاوت بر هر دو کلمه و فرد با استفاده از آن.

در اینجا چیز دیگری که به داور از زبان در وهله اول ؟ ما اجازه حاکم بر بدن ما را وادار به شرمندگی مردمی برای صحبت کردن به طور طبیعی و به طور موثر در برقراری ارتباط به دلیل “این درست نیست.” همان کسانی که حاکم بر نهادهای مبارزه برای بردگی و گفت: مردم ما نیست کامل انسان تا قرن 19 در این کشور اما به دروغ, sis.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

چه اهمیتی درست است در یک جهان که در آن هر کلمه ساخته شده است برای شروع ، در برخی از نقطه در کلمه “درب” پذیرفته شد به کلمه انتخاب برای چیزی که با باز و بسته شما به عنوان حرکت بین فضاهای. در صورتی که کلمه شده بود سقف ما تماس بگیرید درب سقف. کلمات و زبان هستند و فقط انتخاب است.

از من می شنوید شما به من نگاه وری, اجازه دهید من نیز این می گویند: من به طور کامل احترام نیاز به گرامر و قواعد دستوری. نقطه تمام از دستور زبان است که برای اطمینان بیشتر ارتباط موثر از افکار و ایده های. شما نیاز به برخی از راه برای تضمین این که نوشته هر کسی که می خواند چیزی می تواند به برخی از قابل تشخیص نتیجه گیری در مورد نتیجه در نظر گرفته شده. کلمات تقریبا ثانویه به آن; یک کاما در محل اشتباه می تواند تغییر کل معنی جمله است. من یک معلم انگلیسی, بنابراین من قصد دارم برای ساخت نمونه برای شما, اما هستند کسانی که درس را به ما آموخته اولیه در فردی ما آموزش. من اهمیتی نمی دهند در مورد یک دسته از مردان سفید پوست به من گفتن که یک کاما باید مورد استفاده قرار گیرد مانند این است که یا این و آه. آینده است, نه تنها کسی است که fucked up some commas. پس از آن است که مفید به چیزی است که تضمین می کند که بیشترین مقدار از مردم در سراسر طیف گسترده ای باریک از زمین همه باید برخی از اندازه گیری درک.

تبلیغات

اما این اعمال نه به کلمات. این یک چیز به تماس و آبی و قرمز. و یا به تماس یک نیمکت یک جوراب. که گیج کننده است چرا که مهم نیست که با آن آمد شده جهانی خرید; خواهد بود که اساسی reframing از کلمات خاص هیچ کس تا به حال یک مشکل با در وهله اول. Conversate و تقاضاهای هر چند گرفتن مقاومت مواجه ظاهرا تنها به این دلیل که کسی نیست آنها را در فرهنگ لغت در وهله اول. اما کلمات اضافه شده در همه زمان ها و به ندرت از شما خیلی خشم در مورد آن. اگر کلمات را می توان اضافه شده رک و پوست کنده در هوی و هوس پس چرا جهنم می کند “چه چیزی باعث می شود یک کلمه یک کلمه” ماده در تمام ؟ اگر من می توانم آن را می گویند و شما می دانید چه منظور من این یک کلمه است.

به علاوه, زبان انگلیسی, گاییدن سخت, fam. ما پارک در driveways و رانندگی در parkways. “جدا” به معنی جدا با فاصله اما “بخشی” به معنی گنجانده شده است. اگر شما با قرار دادن یک فضای بین a و p شما با هم, اما اگر شما قرار نیست یک فضا شما از هم جدا شوند. فارسی مست است. تن وجود دارد کمی گیج کننده قطعات از زبان انگلیسی است. چرا ؟ چون گه است که ترکیبی از تن و زبان و در نقطه ای ساخته شده نیمی از زمان و کسی می نویسد: آن را در یک محل که در آن اکثر مردم احترام و #wallahmagic, ما همه خوب با آن است.

تبلیغات

که آنقدر احمق است برای من. منf تنها چیزی که جدا کردن یک کلمه از “یک کلمه” است که برخی از بدن حاکم که به “bling bling” و سپس هیچ کدام از آن مسائل است. هیچ کس باید جریمه و یا قضاوت برای گفتن چیزی فقط به خاطر تحصیل یا روشنفکر جامعه آن را دوست ندارد. چه اتفاقی می افتد زمانی که جامعه پس از آن تغییر ذهن خود را? در حال حاضر من خنگ کنه ؟ سیاه مردم به خصوص باید این را درک کنند; بنابراین بسیاری از جامعه آمریکا شده است سفید برتری policing فرهنگ ما با استانداردهای خود را. که فوق العاده احمق وقتی که می آید به زبان مردم سفید دریافت گه “اشتباه” تمام وقت بیش از حد. مجازات فقط به عنوان شدید اگر آن را در همه وجود دارد.

من هرگز فراموش نخواهم کرد زمانی که من بسیار سفید, بسیار, جنوب, بسیار تحصیل کرده رئیس گفت: “conversate” در وسط یک جلسه و هیچ کس batted یک چشم. من در انتظار برای مردمی به ذکر آن بعد از آن و کسی بود و من گفتم: “اما آیا شما می دانید که او چه گفت؟” البته او انجام داد. بود که رئیس ، شما می توانید تصور کنید که یک دسته از مردم سفید کار برای یک فرد سیاه و سفید که به طور مداوم گفت: conversate یا تقاضاهای? این امر هرگز اتفاق می افتد. اما آن را باید مهم نیست.

تبلیغات

زبان است و باید مایع. بشریت خلاق از طبیعت, ما باید قادر به آزمایش با مخابرات و تکامل آن را به طور مداوم. اگر شما به عنوان خوانده شده, شما دیدن تکامل ثابت زبان و استفاده از آن در زمان واقعی است. استاندارد وجود دارد شیوه های است که کمک به آن را به عنوان موثر ترین افراد, اما حتی که گه مایع است. به تازگی آسوشیتد پرس آن تغییر سبک راهنمای اجازه می دهد تا برای سرمایه گذاری از زمانی که صحبت کردن در مورد فرهنگ سیاه و سفید و غیره. یک هفته قبل از آن تصمیم گیری سرمایه گذاری ب مبارزه بود در اتاق های خبر—در حال حاضر آن را چگونه همه ما انجام کسب و کار. هر چیزی را که می توان تغییر داد تا به سادگی توسط کسی تصمیم گیری نباید که بسیاری از بحث است. به ویژه هنگامی که یک ساختار قدرت است که تصمیم گیری برای چگونه سیاه و دیگر مردم رنگ برقراری ارتباط به درستی.

اگر شما تا کنون در اطراف من آن است که تضمین می کنند که اگر یک مکالمه اجازه می دهد تا برای من به استفاده از کلمه “conversate” من خواهد شد با استفاده از کلمه conversate و جرات شما به من بگویید این اشتباه از سفید برتری policing زبان خود را انتخاب تا زمانی که آن را نمی.

تبلیغات

شما می دانید چرا ؟ چون کسی در برخی از نقطه در بود میشم به اندازه کافی مردم از آن استفاده کنید اجازه دهید به در پیش رو و پرتاب آن را در کتاب. در حال حاضر ما در حال گوچی. از آنجا که ما همیشه گوچی. چرا که اگر من در آن گفت: من آن را به معنای نیش زبان من برای هیچ یک تماس با من بد, من باور نکردنی است.

هر چیزی کمتر است غیرمتمدن صرف نظر از آنچه شما فکر می کنم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de