رژیم صهیونیستی. Walz فدرال درخواست کمک برای تعمیر آسیب از ناآرامی های پس از جورج فلوید مرگ

رژیم صهیونیستی. تیم Walz درخواست کمک از دولت فدرال در روز پنج شنبه برای کمک به بازسازی و تعمیر سازه در مینیاپولیس و سنت پل که آسیب دیده بودند در ناآرامی های پس جورج فلوید را کشتن.

درخواست خود را به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) می خواهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام یک “فاجعه بزرگ” برای ایالت مینه سوتا است. بودجه فدرال می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازپرداخت دولت های محلی به عنوان آنها حذف باقی مانده و شروع به تعمیر.

روز از ناآرامی های پس فلوید را روز یادبود کشتار در مینیاپولیس بازداشت پلیس با بیش از 1500 ساختمان های آسیب دیده توسط آتش غارت و خرابکاری.

این Walz دولت گفت مقدماتی ارزیابی آسیب در بر داشت بیش از $15 میلیون واجد شرایط دریافت خسارت به طور مستقیم مرتبط با آتش سوزی, اما کل هزینه خسارت بیش از 500 میلیون دلار است.

“اجتماعی و اقتصادی اثرات این حادثه احساس خواهد شد برای سال اگر نه دهه” Walz نوشت: در نامه ای به FEMA.

که باعث می شود آن را در دوم مخرب ترین حادثه از ناآرامی های مدنی در کشور با توجه به Walz پس از شورش سال 1992 در لس آنجلس.

پست و دفاتر داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی و بسیاری از کسب و کارهای کوچک در میان تلفات. Walz گفت: دولت منابع مالی در حال حاضر نازک کشیده در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

 

توییتر: @bbierschbach

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de