دهلی نو: با تعداد زیادی از مردم و نشان دادن هیچ نشانه تست مثبت برای COVID-19 اتحادیه وزارت بهداشت تجدید نظر در صفحه اصلی جداسازی دستورالعمل شامل بدون علامت مثبت بیماران در لیست خفیف و یا قبل از علامت عفونت کروناویروس موارد است.

اما ضعف ایمنی بیماران در معرض خطر (شامل HIV و گيرندگان پيوند درمان سرطان) هستند واجد شرایط برای خانه انزوا دولت به تجدید نظر در دستورالعمل های منتشر شده در روز پنج شنبه.

بيماران سالمند بالای 60 سال و کسانی که با شرکت مرضی شرایط مانند فشار خون بالا و دیابت و بیماری های قلبی و ریوی مزمن/کبد/بیماری کلیوی و مغزی-عروقی در میان دیگران تنها باید اجازه خانه انزوا پس از ارزیابی صحیح توسط درمان پزشکی افسر.

بيماران تحت خانه انزوا خواهد ایستاد مرخص پس از 10 روز از شروع علائم و بدون تب به مدت سه روز در این دستورالعمل اعلام کرد.

“پس از آن بیمار توصیه می شود برای منزوی در خانه خود و نظارت بر سلامت خود را بیشتر برای هفت روز. وجود دارد بدون نیاز به تست پس از خانه انزوا دوره است که بیش از این اصلاح دستورالعمل ها برای خانه جداسازی بسیار خفیف/قبل از علامت/بدون علامت COVID-19 مورد’ اعلام کرد.

با توجه به این سند بدون علامت بیماران مانند آنهایی که از قبل علامت دار و بسیار خفیف علائم می تواند انتخاب کردن برای خانه و انزوا در صورتی که لازم خود انزوا تسهیلات در محل اقامت خود, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از تماس با دیگر اعضای خانواده.

دستورالعمل آمده در برابر هند را افزایش COVID-19 شمارش به 6,04,641 روز پنج شنبه با یک روز افزایش 19,148 موارد فقط پنج روز پس از آن عبور از 5 لاخ-خوانده شده را علامت. مرگ و میر ناشی از این بیماری افزایش به 17,834 با 434 جدید تلفات با توجه به وزارت بهداشت داده به روز شده در 8 هستم.

با توجه به دستورالعمل های یک پرستار باید در دسترس به ارائه مراقبت در 24×7 اساس و لینک های ارتباطی بین پرستار و یک بیمارستان است که یک پیش نیاز برای کل مدت از خانه انزوا.

علاوه بر این دستورالعمل تصریح کرد که مراقب و همه مخاطبین از جمله موارد باید هیدروکسی کلروکین به عنوان یک داروی پیشگیری طبق پروتکل و به تجویز درمان پزشکی افسر.

علاوه بر آن به نام برای دانلود Arogya Setu نرم افزار تلفن همراه و که آن را باید فعال باقی می ماند در تمام زمانها (از طریق بلوتوث و wi-fi).

بیماران باید نظارت بر سلامت خود را به طور منظم و اطلاع از وضعیت سلامت به منطقه نظارت افسر را تسهیل بیشتر را دنبال کنید تا توسط تیم نظارت.

بیمار نیز به تعهد حاکی از این است که تشخیص داده به عنوان یک تایید کرد/مظنون مورد COVID-19 او/او بدین وسیله به طور داوطلبانه متعهد به حفظ دقیق خود انزوا در همه زمان ها برای مدت مقرر در این دستورالعمل گفت.

توجه فوری پزشکی باید به دنبال اگر نشانه های جدی و یا علائم از جمله دشواری در تنفس شیب در اشباع اکسیژن مداوم درد و فشار در قفسه سینه و روانی و سردرگمی و یا عدم توانایی در بیدار کردن لکنت زبان/تشنج ضعف یا بی حسی در هر اندام یا چهره و توسعه مایل به آبی رنگ لب ها/چهره آن را اعلام کرد.

به عنوان در هر دستورالعمل ایالات و مناطق باید نظارت بر تمام این موارد و این که وضعیت سلامت آن زیر صفحه اصلی جداسازی باید نظارت توسط کارکنان این زمینه/تیم نظارت از طریق مراجعه حضوری همراه با یک گروه اختصاص داده های مرکز تماس برای پیگیری این بیماران به صورت روزانه.

وضعيت (درجه حرارت بدن و ضربان قلب و اشباع اکسیژن) در هر مورد باید ثبت شده توسط کارکنان حوزه/مرکز تماس.

زمینه کارکنان را هدایت بیمار در اندازه گیری این پارامترها و ارائه دستورالعمل (برای بيماران و مراقبين آنها گفت.

علاوه بر اطلاعات در مورد بیماران تحت خانه انزوا نیز باید به روز رسانی در COVID-19 پورتال و امکانات برنامه (با DSO به عنوان کاربر).

مکانیزم برای تغییر یک بیمار در صورت تخلف و یا برای درمان نیاز به تاسیس شود و اجرا شده است.

تمام اعضای خانواده و تماس نزدیک باید تحت نظارت و آزمایش طبق پروتکل توسط کارکنان این زمینه. این ترشحات دستورالعمل باید به شدت پایبند به همراه با صدور یک گواهینامه های درست تیم, به عنوان در هر دستورالعمل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de